5اینتر 5-0 سالرنیتانا: زگشتازگشت قدرتمندانه به صدر – ورزش سه

[ad_1]

خبد خبر: 1813693 |
14 14 1400 ساعت 01:18 |
1,582 |ازدید |

0
دیدگاه

اینتر میلان با پیروزی 5-0 مقابل سالرنیتانا بار دیگر به صدر جدول سری صعود کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان سیمونه اینزاگی که یک بازی کمتر از رقبا انجام شده، امشب در اولین دیدار هفته بیست و هشتم با درخشش لائوتارو مارتینز و آدین ژکو، سالرنیتانا را در هم کوبیدن و بار دیگر از ناپولی و میلان در صدر. جدول جای گرفت.

. . . . .
پس از این بتکا ابتکار عمل را در دست گرفته و در دقیقه 10
چند دقیقه د نوبت دامفریس بود که از سمت راست نفوذ کند و با یک ارسال زمینی،
19 سال پیش
حار اجرای اینتر سرانجام در دقیقه 22 نتیجه داد و لائوتارو گل اول را به ثمر رساند. روی حرکت خوب نیکولو بارلا و پاسخ در عمق او بود که لائوتارو صاحب موقعیت شد و با یک رضا دقیق، پوپ را به گوشه دروا کرد.

زد از این گل هم برتری اینتری ها ادامه پید کرد و در دقایق 25، 27 و 31، ی آن تیم صاحب سه.
. . . . .
در ادامه بازیم این اینتری ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 40 به دوم رسیدند. این بار هم بارلا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاسخ در عمق او لائوتارو با ضربه ای نه خیلی محکم تبدیل به ل.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق رخ نمی دهد و در نهایت این نیمه ها دو گل به یایان رسید.
نیمه دوم را دو تیم آغاز کرد و موقعیت های نصفه و نیمه روی حرکت آدین ژکو از سمت راست و پاس زمینی او، لائوتارو صاحب موقعیت شد و با یک توت محکم، پوپ را به یکشا دروا کو.

در ادامه هر دو تیم دست به چند تعویض زدند اما این تغییری در روند بازی ایجاد نشد و بیش از این هم این بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و در نهایت در دقیقه 64 به گل چهارم رسید.
رابین گوسنس که تنها دو دقیقه از حضورش در زمین می گذشت، سیاسی زمینی را در دهانه دروازه برای فرستادن او یکا یکا یکا یکا یکا یکا؟

زد از این گل هم از فشار اینتر کاست نشد و در دقیقه 69 روی رار عالی دامفریس از سمت راست و پاس در عرض او، و در موقعیت تک به تک قرار گرفت
در دقایق باقی مانده باز هم اینتری ها موقعیت های خوبی برای گلزنی دارند ماما نمی توانند

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما