اطلاعیه استقلال در خصوص سربازی یزدانی و مرادمند :: ورزش سه


خبد :ر: 1811361 |
29 14من 1400 ساعت 23:41 |
28,867 |ازدید |

10
دیدگاه

بها به دنبال‌های قانونی برای تعویق اعزام

ستقاشگاه استقلال با صدور بیانیه، در خصوص وضعیت سربازی سیاوش یزدانی و ن مرادمند اطلاعیه را صادر کرد.

به گزارش «ورزش سه»، طی روزهای گذشته اخبار و حواشی بسیاری از زمان اعزام به خدمت سربازی دو مدافع استقلال در رسانه ها مطرح می شود. شاوش یزدانی و ن نر مرادمند مدافعان اصلی تیم فرهاد مجیدی بازیکنانی هستند که پیرامون زمان اعزام به تدمت آنها حرف و حدیث های هستند.

در حالی که در برگه سبز دو بازیکن استقلال درج شده است که یزدانی و مرادمند می بایست در ابتدای اسفند ماه برای خدمت سربازی شوند، اما استقلالی ها در تلاش هستند تا با استفاده از قوانین نظام وظیفه و احکام جاری کشور، زمان اعزام این دو بازیکن را انجام دهند. به ایقویق بیندازند.

امروز باشگاه استقلال در ویژه اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به خدمت مقدس سربازی، اطلاعیه‌های صادر می‌کند که به شرح زیر است.

با سلام و احترام به هواداران بزرگ باشگاه استقلال و تبریک برد باارزش امروز و آرزوی قهرمانی برای استقلال، در خصوص موضوع سربازی بازیکنان این تیم، آقایان سیاوش یزدانی و حسین مرادمند لازم به ذکر است که با توجه به درج تاریخ اول اسفند سال 1400 برای اعزام ا ن دو بازیکن استقلال به خدمت مقدس سربازی، باشگاه پیگیر استفاده می کند

هر کدام از این نامه‌ها از جانب فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به ارگان‌های مربوطه ارسال می‌شوند که گیمگی بر اساس رویه و روال ارسال می‌شود.

تراد جراد جا خلاف گویی و اطلاعات نادرست درصد تحت رار قرار دادن و جلوگیری از

اکنون با توجه به تاریخ اعلامی به سازمان لیگ، همه مکاتبات با نهادهای مربوطه انجام شده و باشگاه استقلال در انتظار تایید این مکاتبات و تعویق خدمت سربازی این دو بازیکن از طریق معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی است. (خیرخی از این نامه به پیوست منتشر می شود)

طبق سوابق موجود در سالیان گذشته ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان وظیفه نیروی انتظامی همیشه با استفاده از ورزش‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی و ورزشی مختلف است و بدیهی است که این بار نیز با اجرای نص صریح قانون که در آن راهکارهای کمک به انجام می‌شود. . . . . .

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances