()اویر) بچه ایمپالایی که اشتباهی به سمت شیر ​​نر رفت!

[ad_1]

. . . . .

. . . . .

یلوی در این باره می‌گوید: روز بسیار گرم شروع ود و صبح زود به ۲۵ درجه سانتی‌گراد رسید. نه بیشتر دور از کمپ به ۲ شیر نر برخوردیم که شب قبل یک ایمپالا بالغ را خورده بود. هن‌ها همان کاری را می‌کردند که شیرها معمولاً انجام می‌دهند… می‌خوابند و تنبلی می‌کنند.

از گرفتن چند عکس و مدتی تماشای آن‌ها تصمیم گرفتیم کمی بیشتر صبر کنیم. پرتوهای خورشید شروع به تابیدن به افق کرده بودند و هوا روشن تر میشد. . . . . .

سپس، به طور غیرمنتظره، یک بچه ایمپالا گمشده شروع به پرسه زدن در اطراف کرد و مستقیم به سمت ر نر دوید. فکر کردم می‌کردم نه نه نه برو برو حرکت اشتباه! . . .. . . . . . . بچه ایمپالا آنقدر بی گناه به نظر می‌رسید که، نمی‌دانست شیر ​​چیست. به احتمال زیاد این اولین و آخرین برخورد نیست.

درست در ننار شیر خفته دمد و تقریباً ن را لمس کرد. امیدوار بودم که فرار نند. . . . . .

.ر به آرامی سرش را بلند کرد و به بچه ایمپالا نگاه کرد. سپس یا این قیافه به شدت خنده دار و ز هده به نظر رسید که خا خود می‌گوید: آیا خواب میبینم؟ با برای من آمده است؟

یلی سریع اتفاق افتاد، ر نر در ابتدا بسیار نند به نظر می‌رسید، اما سپس کمی جستجو کرد و بچه ایمپالا را گرفت که رف برا. . . . . . . . . . یا این حال، من نند عکس گرفتم که داستان اتفاقی را که رخ داد را بازگو می‌کند.

ا ان اولین بار بود که شاهد تعقیب و گریز از ابتدا تا انتها بودم! . . . . . یا این حال، من برای ایمپالا بچه فوق العاده ناز متاسف شدم. . . .. . طبیعت می‌تواند بی رحم باشد و هیچ وانونی در طبیعت وجود ندارد.

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

()اویر)

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel