ایرانی: از آن خبرنگار عذرخواهی می‌کنم – ورزش سه

[ad_1]

خبد :ر: 1813114 |
09 آن 1400 ساعت 22:35 |
29,697 |ازدید |

9
دیدگاه

سایر تیم‌ها ارتباطی به ما ندارد.

ایرانی می‌گوید که پرسپولیس یک امتیاز خوب را نشان می‌دهد و وضعیت یایر تیم‌ها ارتباطی به سپرسپولیس ندارد.

. . . . .

. . . . آا ن روز دو بازی دیگر داریم و انشاالله بتوانیم امتیاز را بگیریم و برای بن بازی آماده کنیم.

پیروانی درباره اعتراض باشگاه استقلال به انمان برگزاری بازی یک عنوان کرد: ما درباره بهم خودمان صحبت می کنیم و بررسیمان روی م. سعی کنید کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم. هیچ اعتراضی هم به زمان بازی ها نداریم. یک هفته بازی ما قبل از بازی استقلال است و یک هفته بعد. همه باید از تصمیماتی که گرفته می شود تمکین کنیم. بیشتاید بیشتر به فکر تیم خودمان باشیم. . . .

سرپرست تیم پرسپولیس در پاسخ به اینکه استقلالی ها به مشکلات داوری اعتراض دارند گفت: ما چه تقصیری داریم؟ برای ما مهم است که امروز یک بازی خوب انجام دادیم و سه امتیاز را بگیریم. وقتی بچه هستید برای امرار معاش چه می کنید؟ از ما توقع قهرمانی است و تمام تلاشمان این است که قهرمان شود.

پیروانی در پاسخ به اسن سوالی که این حواشی دربی را تحت تاثیر قرار خواهد داد گفت: ما سعی می کنیم درباره کسی صحبت نکنیم. . . . . .

او در پاسخ به سوال خبرنگاری که می‌گفت استقلالی‌ها همه اتفاقات دارند از مشکلات سربازی بازیکنان‌شان را به سپرسپولیس نسبت می‌دهند با لبخن.

پیروانی در حرکت ویژه آجورلو یکا میکروفن قرمز خبرنگار ننان کرد:

. . . . . خمشان خوب است و کادرفنی خوبی دارند و برای آرزوی موفقیت داریم.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel