به‌روزرسانی زنده اندرو کومو: سندی جزئیات تحقیقات سوء استفاده جنسی را فاش می‌کند

[ad_1]

تصاویراندرو کومو در ماه اوت، یک هفته پس از انتشار گزارش دادستانی کلیدی ایالت، از سمت شهردار نیویورک استعفا داد.
اعتبار …مری آلتافر / آسوشیتدپرس

دفتر دادستانی ایالت نیویورک از چهارشنبه شروع به انتشار گذرنامه ها و اشیای نمایشگاهی از تحقیقات چند ماهه در مورد اتهامات آزار جنسی علیه فرماندار سابق اندرو ام. کومو کرد که در ماه اوت استعفا داد.

آزادی مورد انتظار بیش از سه ماه پس از انتشار این گزارش توسط وکیل لتیتیا جیمز انجام شد. گزارشی 165 صفحه ای منتشر کرد که به این نتیجه رسید که کومو از بسیاری از زنان، از جمله مقامات دولتی فعلی، و اولی سوء استفاده جنسی کرده است.

اسناد منتشر شده در روز چهارشنبه شامل 515 درس آموخته شده از سوگند کومو در اوایل سال جاری است، زمانی که بازرسان او را به مدت 11 ساعت در مورد ادعاهایش، رفتارش با زنان و محیط دفترش مورد بازجویی قرار دادند.

شهادت کومو، که گاهی در مخالفت است، دیدگاهی بی سابقه از دفاع او ارائه می دهد. در آن، کومو بارها دست زدن به کسی را به طور نامناسب انکار کرد و سعی کرد ادعای این زن را رد کند و سعی کرد برخی از رفتارهای ادعایی خود را توضیح دهد. گاهی اوقات، او سعی می کند جزئیات دیگری را از داستان یک زن انتخاب کند تا اعتبار او را تضعیف کند.

به عنوان مثال، آقای کومو گفت که در مورد تماس فیزیکی با کارمندان، هر تماسی، اگر اتفاق بیفتد، یک حادثه خواهد بود. او گفت که “به طور معمول” گونه کارمند را به جای لب هایش بوسیده است، اما افزود که ممکن است مواردی وجود داشته باشد که کارکنان دهان او را بوسند. وی نامی از کارمندان خود نبرد.

او گفت: «این کاری است که برخی از مردم انجام می دهند. “هرگز بوسه های عاشقانه – درست است؟ ما فقط در مورد تبلیغات شفاهی صحبت می کنیم.»

گزارش وکیل در پایان یک تحقیق پنج ماهه توسط وکیل داخلی ارائه می شود، علاوه بر جمع آوری هزاران سند و ساعت ها شهادت از مصاحبه با کومو، دستیار ارشد او و زنانی که او را به آزار جنسی یا سوء رفتار متهم کردند. این گزارش نتیجه گیری می کند که کومو در تعدادی از تخلفات، از اظهارنظرهای نامناسب گرفته تا بوسیدن، گرفتن دست و تعظیم دست داشته است.

جیمز، یک دموکرات که اخیراً نامزدی خود را برای فرمانداری اعلام کرده است، شهادت 10 زن را نیز فاش کرد که مورد تحقیق قرار گرفتند. گزارش استناد شده از شهادت آنها در این گزارش گنجانده شده است، اما قطعاً شهادت نامه های منتشر شده در روز چهارشنبه درخواست کرده اند که گزارش های رفتار خود را بازگردانند.

بریتنی کمیسو، کومو را به دست زدن به او متهم کرد. یک سرباز زن ایالتی آقای کومو را متهم کرد که به کمر او دست زده است و همچنین اظهارات نامناسبی را انجام داده است. لیندسی بویلان، کارمند سابق دولت، او را متهم به بوسیدن ناخواسته او کرد. و شارلوت بنت، دستیار سابق، گفت که کومو او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این یک داستان در حال توسعه است. برای به روز رسانی دوباره بررسی کنید.

اعتبار …ست ونیگ / آسوشیتدپرس

اندرو ام. کومو، فرماندار سابق، در مصاحبه‌های خود با بازرسان وزارتی، اغلب سرپیچی می‌کرد. اما او همچنین تصریح کرد که با کارکنانی آشنا بود که گاهی اوقات از شغل رویگردان بودند.

او گفت که ممکن است در مورد غلاف برخی از کارمندان نظر داده باشد و یکی و دیگری گاهی در مورد ازدواج شوخی می کرد. وقتی از او پرسیده شد که چه نوع، او گفت: “فقط در مورد دستورالعمل های اساسی موسسه.”

هنگامی که از آقای کومو در مورد تماس فیزیکی با کارمندان پرسیده شد، آقای کومو پیشنهاد کرد که هر بار که زنی را در کارکنان خود لمس می کند، در صورت وجود، یک حادثه است. او گفت که “به طور معمول” گونه کارمند را به جای لب هایش بوسیده است، اما افزود که ممکن است مواردی وجود داشته باشد که کارکنان دهان او را بوسند.

او کارمند را شناسایی نکرد و بعداً گفت که فکر نمی کرد کسی را بوسیده باشد اما نمی خواست آن را انکار کند.

او گفت: «این کاری است که برخی از مردم انجام می دهند. “هرگز بوسه های عاشقانه – درست است؟ ما فقط در مورد تبلیغات شفاهی صحبت می کنیم.»

در پاسخ به سوالی که به طور خاص در مورد برخی از کارکنان پرسیده شد، کومو گفت که ممکن است برخی از آنها را بوسیده باشد. مردم لب می پوشند. اما وقتی در مورد بریتانی کمیسو و لیندزی بویلان، دو متهم که او را متهم کردند، پرسیدند، کومو ابراز نارضایتی کرد.

وقتی از او پرسیده شد که آیا تا به حال روی تختی با سر کارمندی خوابیده است، او گفت که به یاد نمی آورد هرگز چنین کاری کرده باشد. وقتی از شخص خاصی سؤال می شود، او معتقد است که این اتفاق نیفتاده است، اما اضافه می کند که در حالی که دستانش بالای پشت سرش قرار دارد، ممکن است به کنار پاهای آنها خم شود.

وقتی از او پرسیدند که آیا یک دستیار زن روی بغل او نشسته است، او گفت که نمی تواند آن را انکار کند.

کومو گفت: «این یک قانون کلی نیست. “اما من تعجب نمی کنم، در یک رویداد اجتماعی یا چیزی دیگر، ممکن است کسی روی بغل من بنشیند.”

“من شخص خاصی را به خاطر نمی آورم. اما، می دانید، من افرادی دارم که 10 سال با من کار کرده اند. من به عروسی آنها می روم. ما رویدادهای اجتماعی انجام می دهیم. ما مهمانی های کریسمس را برگزار می کنیم.”

کومو گفت که این امکان وجود دارد که از کارکنان به عنوان “عسل”، “محبوب” و “محبوب” نیز یاد کند. او افزود که نقطه ای وجود دارد که این عبارات در یک محیط حرفه ای قابل قبول است.

اعتبار …دیو سندرز برای نیویورک تایمز

این یادداشت که روز چهارشنبه توسط دفتر دادستانی ایالت نیویورک منتشر شد، آخرین مورد از یک رشته رسوایی های فساد است.این کلاهبرداری توسط زنانی آغاز شد که رئیس جمهور سابق اندرو ام کومو را به آزار جنسی متهم کردند و چندین بار به تحقیقات بروید.

لتیتیا جیمز، دادستان کل، تحقیقات دفتر خود را در مورد رفتار کومو در ماه مارس آغاز کرد و بر ادعای یک زن مبنی بر دست داشتن او در آزار و اذیت، لمس ناخواسته یا سایر رفتارهای نامناسب تمرکز کرد.

جیمز دو وکیل خارجی را برای رهبری تحقیقات نام برد و کارآگاهان باغ شهادت های 179 شاهد را دریافت کرد و ده ها هزار سند را به صورت دوره ای برای چندین ماه بررسی کرد. آنها از آقای کومو و همچنین متهمان او بازجویی کردند. در ماه آگوست، جیمز گزارشی را بر اساس تحقیقاتی منتشر کرد که نشان داد کومو از 11 زن، که 9 نفر از آنها کارمند فعلی یا سابق دولت بودند، سوء استفاده جنسی کرده است.

در زمان انتشار این گزارش، قانونگذار ایالتی در حال رسیدگی به شکایت گسترده خود با سوء استفاده از قدرت آقای کومو و اعضای حلقه او بود.

تحقیقات این شورا که در صلاحیت کمیسیون قضایی است، اتهامات آزار و اذیت جنسی و همچنین مواردی از قبیل نحوه رسیدگی فرماندار و اعضای کارکنانش به مرگ در خانه های سالمندان در طول شیوع ویروس کرونا را پوشش می دهد.

افشای گزارش وزیر در مورد تسریع در روند رسیدگی. او همچنین از کومو خواست استعفا دهد، از جمله از متحدان دیرینه خود مانند رئیس جمهور بایدن، سایر فرمانداران دموکرات و اعضای کنگره. بسیاری از وکلای شهر آنها گفتند که در حال بررسی یک تحقیقات جنایی احتمالی در مورد رفتار متهم کومو هستند.

در میان فشارهای فزاینده، کومو علیرغم استعفای خود در 10 اوت استعفا داد. از دست زدن به افراد نامناسب خودداری کنید. او و وکیلش، ریتا گلاوین، با این استدلال که گزارش وکیل ناقص و دارای انگیزه سیاسی است، به تلاش برای ایجاد تردید در مورد اتهامات علیه او ادامه دادند.

حتی پس از کناره گیری کومو، ورشکستگی ادامه یافت. ماه گذشته، شهردار کانتی آلبانی شکایتی جنایی مبنی بر متهم کردن کومو به سوء رفتار جنسی ارائه کرد. هفته گذشته، زمانی که یک وکیل شهرستان آلبانی گفت که این شکایت ناآگاهانه ثبت شده و ممکن است “نقص” باشد، پرونده به دلیل مشکوک شدن منتفی شد.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما