به مهارت های دوره تکنسين داروخانه خود ایمان داشته باشید اما هرگز از پیشرفت دست نکشید

این دستگاهها با توجه به ظرافت خاصی که دارند در اکثر مواقع دچار آسیب دیدگی های سخت افزاری می شوند و نیازمند به تعمیرات تخصصی لپ تاپ هستند. در عصر دیجیتال از شما به عنوان یک عکاس انتظار می رود که با نرم افزار فتوشاپ آشنا باشید. شاید در دنیای دیجیتال هیچ محصولی تا به این اندازه دارای تنوع و بازاری کاملا متنوع و در عین حال تشنه نباشد که در دنیای لپ تاپ ها جریان دارد. HSE از سه کلمه بهداشت (health) , آموزش ICDL ایمنی (safety) ومحیط زیست (environment) می باشد.دنیای امروز دنیای رقابت است. ارائه دوره از طریق فلش می باشد .

دراييهاي استهلاك پذير. نظير ساختمان و ماشين آلات كه داراي عمر اقتصادي محدود است و سرمايه گذاري در آنها از طريق فرايند استهلاك به خدمات يا داراييهاي توليد شده تخصيص مي يابد و بابه هزينه هاي دوره منظور مي شود. بسیاری از طراحان سایت با فتوشاپ نمی توانند به صورت حرفه ای کار کنند و نیاز دارند که یک شخص فتوشاپ کار حرفه ای قالب های سایت رو به صورت PSD برای مشتریان آنها طراحی کند. دخیل هستند گذراندن این دوره برای تمامی شاغلین مورد نیاز است. دوره ها به صورت دو يا سه نفره برگزار مي شود.

کلاسها ممکن است در نوبت عصر و یا صبح برگزار شود. بسیاری از افراد با استفاده از نرم افزار های کاهش حجم یا سایز تصاویر و نرم افزار های حذف پس زمینه عکس در موبایل تغییرات مورد تصاویر را انجام می دهند. اولين كار كپي لايه پس زمينه است وقتي تصوير را در فتوشاپ باز كنيم در پنل لايه ها تصوير را در لايه بكگراند مي بينيم. از آنجا كه اصطلاح «اموال، ماشين آلات و تجهيزات» ماهيت اين گروه از داراييها را بهتر ارائه مي كند اين عنوان در سالهاي اخير بيشتر به كار مي رود. اما اگر اين وسايط نقليه را موسسه ديگري بخرد و در روال عادي عمليات به كاربرد جزو اموال، ماشين آلات و تجهيزات طبقه بندي مي شود.

با ورود ماشین آلات و ابزار فراوان به منطقه های صنعتی ، اکصرا کارگران و کارمندان در معرض خطرات مختفل قرار دارند که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربرد ماشین آلات صنعتی در تولید نیز مخاطرات و احتمال بروز حوادث در این محیط ها افزایش می یابد. ابتدا از یک ابزار انتخاب برای انتخاب ناحیه ای با رنگ مشابه استفاده خواهید کرد و سپس آن انتخاب را به یک مسیر تبدیل می کنید. سپس بر روی مهارت ادراک رنگ تمرکز کنید و آن را بهبود ببخشید. توجه داشته باشید که در طول رسم خط در فتوشاپ، قسمتی از تصویر به رنگ مشکی موجود در Foreground مبدل می گردد. هرکسی که خواهان آموزش تعمیرات لبتاپ است می تواند با ثبت نام در یک آموزشگاه خوب در این حیطه کاری نیز مدرک بگیرد و یا برای خود اشتغال زایی کند.

آموزش تعمیرات لپ تاپ : امروز دیگر پرکاربردترین وسیله در ابزارهای کامپیوتری که مورد استفاده است لپ تاپ است خصوصاً مورد استفاده لبتاپ برای دانشجویان محترم بسیار زیاد شده است. انیستیتو انفورماتیک ایران تعمیرکار اولین و مجهزترین مرکز آموزش فوق تخصصی تعمیرات انواع لپ تاپ و نوت بوک در کشور می باشد. با آموزش تعمیرات لپ تاپ در انیستیتو انفورماتیک ایران تعمیرکار ، کار آموزان براحتی می توانند این قطعات ظریف و حساس را تعمیر نمایند. ما براي تهيه قطعات موبايل دو راه داريم؛ يا يک گوشي ميخريم و از قطعات داخلش استفاده ميکنيم يا از چين سفارش ميدهيم که معمولا کيفيت مناسبي ندارند و بين دو هفته تا 20 روز زمان ميبرد تا به دست ما برسد و سه، چهار روز هم زمان لازم است براي نصب و تست و کنترل نهايي تا بتوان تحويل مشتري داد.

ما در تمامی دوره ها به شما هنر ماهیگیری را یاد خواهیم داد. خیلی عالی بود.ممنونم از استاد خوبم که بهترین آموزشو بهمون داد. زمانی که شما به طور کثال بدانید لایه در فتوشاپ چیست خیلی راحت تر می توانید آموزش ها را درک کنید. این که کسی بخواهد خرابی های یک دستگاه الکترونیکی مانند کامپیوتر را به خوبی تشخیص دهد باید در ابتدا اطلاعاتی در باره ی کار کرد آن داشته باشد و این که اصلا کاربرد وسیله مورد نظر چیست و چه انتظاراتی باید از آن داشت.خب در زمان حال حاضر به دلیل درگیر شدن عموم مردم با فناوری های مختلف تقریبا هرکسی کار کرد خیلی از ابزارهای ساخته شده را می دانند، ابزارهایی مانند تلفن ، رایانه ، دوربین ولی بحث تعمیرات و عیب یابی یک سیستم الکترونیکی با مبحث شناخت و کاربری آن کاملا متفاوت است و یک تعمیر کار با مسائل فنی مانند چگونگی کار کرد دستگاه ، اجزاء سازنده دستگاه و یا عیب و ایرادات دستگاه مواجه است، در حالی که کاربر فقط استفاده کننده از دستگاه است.مانند کاربران کامپیوتر و یا تلفن های همراه،خب میدانید که یک کاربر هر یک از این وسیله های نام برده الزاما تعمیر کار آن نیست.

در اين زمينه از دانشگاهها هم انتظار ميرود با تعامل بيشتر با بازاركار و درك نيازها و الويتهاي بازاركار و صنايع مختلف نسبت به تجديد نظر مستمر و بازبيني موضوعات درسي تمايل بيشتري نشان دهند. برای یک آموزشگاه تعمیرات لبتاپ خوب باید جاهای مختلفی سر زد تا بتوان به خوبی و به صورت مفید آن را آموزش دید. گذراندن دوره آموزش تعمیرات لبتاپ یک سیلابس دارد که برای یک فرد تا بتواند به صورت حرفه ای آن را یاد بگیرد باید گفت که باید همه موارد را یاد بگیرد که عبارتند از:نحوه صحیح باز و بسته کردن، تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ ( نوت بوک )، تعویض انواع چیپستها و آی سی ها و قطعات لپ تاپ، ال سی دی و چیزهای دیگری که باید به صورت اساسی آن را پیگیری و آموزش دید.

سعی شود در کارگاه های آموزش تعمیرات لپ تاپ یا هر چیز دیگری که می روید سعی کنید با تمام وجود نکات را فراگرفته تا بتوانید حتی برای خود یک شغل خوب دست و پا کنید و با دارا بودن حرفه خوب در زمینه آموزش تعمیرات لپ تاپ خود را برند کنید. به کمک این ابزار میتوانید اسلاید شوهایی درست کنید که شامل متن، تصویر، اشکال، انیمیشن، صوت و موارد بسیار دیگری میشود. حتی اگر قصد اشتغال هم نداشته باشید اگر بتوانید با فتوشاپ کارکنید؛ کارهای مختلف جالبی میتوانید انجام دهید.

کار آموزش زیاد سخت نبوده و به راحتی می توانید آن را آموخته و یا به دیگر علاقمندان آن را یاد دهید و برای دیگران مفید و ثمر بخش باشید. اما اصول تعمير موبايل به يک دانش خاصي نياز دارد متاسفانه بخش عمده اي از تعميرکاران موبايل نميتوانند به درستي تعمير موبايل را با دقت ومهارت خاصي انجام دهند.تعمير موبايل نياز به دانش خاصي دارد.جهت تعمير موبايل بايستي اصول الکترونيک را از پايه بدانيم . حال تعمير موبايل ميتواند شامل تعويض قسمتهايي مثل: دهني-گوشي-تاچ .ال سي دي -باتري -تعويض انواع آيسي هاي روي برد -سوکت شارژ -سوکت تغذيه -هندز فري -وتعويض کليد پاوروولوم باشد.يک تعميرکار موبايل بايستي بتواند همه برندهاي گوشي ها را تعمير کند .در تعمير موبايل قرار گرفتن جاي قطعات روي برد ميتواند کمک شاياني به تعميرکار کند.در تعمير موبايل بلوک تغذيه وبلوک آيسي هارد ومتعلقات وهمچنين بلوک بلوتوث وبقيه قسمتها با مشخصات خاصي از هم تفکيک شده است.

همه قطعات قابل تعويض نيستند. تعدادي قطعات مانند مادربورد يا CPU جايگزيني ندارند. يعني وقتي CPU خراب ميشود نميتوان آن را عوض کرد حتي اگر قطعه جايگزين را داشته باشيم و کلا خود گوشي بلااستفاده ميشود. یادگیری ویندوز، سیستم عاملی که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده و برای کار با کامپیوتر و قابلیت های آن مورد استفاده قرار میگیرد. به نظرم اگر وقت دارید اون رو هم بخونید؛ چون شاید باورتون هم نشه کراپ کردن چه قابلیت قدرتمندی در ترکیببندی عکسهای ما هست. با افزايش تعداد گوشي هايي که کاربران از آن ها استفاده ميکنند، ريسک بروز مشکل در آن ها و نياز پيدا کردن به تعمير هم بيشتر ميشود. برطرف کردن ایرادهای تخصصی مانند ریست شدن ، هنگ کردن، ایرادات گرافیکی و دستگاه خاموش است و …

اما اگر یک درصد احتمال دهیم که این دستگاه پیچیده که در قرن اخیر کشف شده دچار مشکل شود به نظر شما باید چه کرد. وقتی تصمیم میگیرید که برای هر حرفی آرایش خاصی در نظر بگیرید.وقتی سعی میکنید با سایه ها و روشنی ها کلمات را به حرف بیاورید.اینها در فتوشاپ و با تایپوگرافی ممکن می شود.تایپوگرافی این امکان را به شما میدهد تا روی حروف و کلمات کار کنید و آنها را به زیباترین شکل ممکن در بیاوردید. قبل از هر چیز در خصوص دوستانی که در صدد خرید لپ تاپ هستند توصیه می کنم تا در انتخاب و خرید لپ تاپ بسیار دقیق بوده و عواملی چون برند سازنده، قیمت و مشخصات سخت افزاری و بسیاری موارد فنی را در نظر گرفته و سعی کنند با فردی آگاه از نزدیکان خود پیش از خرید مشورت کنند و دل خود را چندان به مشورت ها و توصیه های فروشندگان خوش ننموده و تسلیم حرفشان نگردند چون همه قرار است از لپ تاپ موجود در فروشگاهشان تعریف کنند ولی این شمائید که باید با اطلاعات کافی به خرید این ابزار حساس اقدام کنید به گونه ای که تردید ها و نگرانی های بعدی سراغ شما نیاید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما