تمت مسکن در محله علی پروین و دیگر ستاره‌های فوتبال.رارو– فوتبالیست‌های مشهوری که بچه بنوب شهر تهران هستند. . . . . . گزارش اخیر بانک‌مرکزی درباره تحولات بازار مسکن تهران مشخص می‌کند قیمت خانه در این بخش نسبت به سایر نقاط پایتخت کمتر است. . . . . .

یک | تمت مسکن در منطقه ۱۲ تهران به‌طور متوسط ​​متری ۲۰ میلیون تومان است. یعنی یک خانه در این محدوده دو صد میلیون تومان ارزش دارد و، واحد 50 متری را به‌طور میانگین یک میلیون تومان خرید و فروش می‌کند. منطقه‌ای که امثال یلی پروین در آن بهدنیا آمده اند. یلی پروین بچه محله بازار تهران است و مثل مهدی مناجانی و اصغر شرفی در همین منطقه مرکزی شهر متولد شده است. آپارتمان ۱۲۵ متری حوالی بازار با قیمت دو میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. س لال از زمان ساخت این واحد می‌گذرد و باوجود اینکه طبقه دوم قرار گرفته است، آسانسور ندارد.

دو | منطقه یک تهران گرانترین نقطه شهر در بازار مسکن تهران است. متری ۷۰.۲ میلیون تومان است. یور ارزش ارزش تارتمان ۱۰۰ متری در این محدوده شهر هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود. یکی از مشهورترین فوتبالیست‌هایی که در این نقطه تهران هستند می‌شود، کن کلانی ازیک دهه ۴۰ و ۵۰ پرسپولیس است. الان در سایت‌های خرید و فروش مسکن یک واحد ۱۲۰ متری را با عمر بنا ۱۵ لال حوالی میدان تجریش میلیون و ۴۰ میلیون تومان آگهی. متری ۶۷ میلیون تومان.

سه | تمت مسکن در ۱۸ متری منطقه ۱۵.۶ میلیون تومان تهران است. رقمی که به ارزان‌ترین منطقه شهر می‌شود. . . . . . .این ترتیب خانه‌هایی یا این متراژ به‌طور متوسط ​​باید ۹۳۶ تا یک میلیارد و ۹۲ میلیون تومان ارزش داشته باشد. در یکی از سایت‌های خرید و روش آنلاین آپارتمان ۷۰ متری را در یافت‌آباد یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان آگهی کرده‌اند. اینی متری ۱۵.۲ میلیون تومان است. آپارتمانی که ۹ سال پیش ساخته شده و به سانسور و انباری مجهز است. کمال کامیابی نیا فعالیت فعلی پرسپولیس و تیم ملی اهل همین محله است. منطقه ۱۶ تهران محله‌هایی مثل نازی‌آباد را در خود جای داده است. در این منطقه ارزش مسکن متری ۱۸.۷ میلیون تومان است و امثال امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی در آن بهدنیا آمده اند. آپارتمان ۶۰ متری که یکی از متراژهای محبوب تهرانی‌ها است باید در این حدود یک میلیارد و ۱۲۲ میلیون تومان قیمت داشته باشد. الان واحد ۶۳ متری در نازی‌آباد یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان آگهی شده است که عمر بنا آن ۱۰ سال است و دو اتاق خواب دارد.

|ار | تمت مسکن در منطقه ۱۷ متری ۱۷.۸ میلیون تومان تهران است. خرید یک خانه در این بخش از یک شهر یک میلیون میلیون و ۷۸۰ میلیون تومان نیاز دارد و خانه‌های ۵۰ متری را به‌طور متوسط ​​۸۹۰ میلیون تومان خریداری کنید. واحد 51 متری در محله فلاح تهران که حرادران محمدی یعنی میلاد و مهرداد در این منطقه شهر بزرگ شده، ۸۳۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. یک اتاق خواب دارد و پارکینگ، اما بدون آسانسور و انباری فروخته می‌شود و حدود ۱۰ لال از انسان ساخت آن می‌گذرد. منطقه ۱۷ یکی از مناطق جنوبی تهران است و رضا شاهرودی ما در همین بخش شهر بهدنیا آمده.

جنج | تمت مسکن در مناطق ۹ و ۱۰ اختلاف زیادی هم ندارد. یاانه‌های این دو منطقه را به‌ترتیب متری ۲۳.۶ میلیون تومان و ۲۲. نیما نکیسا و ناصر حجازی دروازه‌بان‌های دو نسل متفاوت تیم‌ملی به‌ترتیب در مناطق ۹ و ۱۰ ایران به‌دنیا آمده‌اند. الآن یک آپارتمان ۱۰۰ متری باید به‌طور متوسط ​​در منطقه ۹ حدود دو میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان قیمت داشته باشید. . . . . . واحد، نوساز و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است. در منطقه، و خیابان مالک اشتر واحد نوساز دیگری به‌چشم می‌خورد که برای خرید آن دو میلیارد و 250 میلیون تومان هزینه کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances