تند توصیه بهداشتی برای زنان بالای ۴۰ لال

[ad_1]

با ادامه همه گیری کوید -19، تغییر ساختار شرایط زندگی حرف های و شخصی برای همه افراد نیازمند و زنان نیز به طور جدی با بار سنگین ناشی از کار طولانی، با مسئولیت های خانوادگی روبرو هستند.

به گزارش ایسنا، این شرایط سلامت زنان را به مخاطره می‌اندازند بدون اینکه آنها متوجه پیام‌های منفی و عوارض جانبی آن شوند.

زنان شرایط جدید در دهه 40 باید خود را به طور کامل بپذیرند و با توجه به اینکه تا این سن، احساسات را در زندگی تجربه کرده اند، دیگر لازم است که مراقبت از سلامت خود را در اولویت قرار دهند.

اولین توصیه این است که روز خود را با یک هانه سالم آغاز کنید. وعده غذایی صبحانه را نادیده نگیرید، زیرا مطالعات نشان می دهد زنانی که صبحانه میخورند، وزن بیشتری از دست می دهند و روند کاهش نسبت به افراد را دارند که هرگز رژیم «کم کربوهیدرات» دارند، پایدارتر است.

. . . .

به گفته متخصصان، این دوره زمانی است که زنان باید به سلامت استخوان‌های خود توجه کنند. بنان باید میزان کلسیم و ویتامین D را که به رور طبیعی از مواد غذایی دریافت می‌کنند، افزایش دهند. یستمچنین انجام معاینات حیاتی برای ورزش از سرطان سینه و سرطان دهانه رحم در این نین نیازست.

۳ نکته که انان باید برای مراقبت از قلب خود بدانند

متخصصان همچنین بر لزوم انجام معاینات روتین توسط پزشک زنان به ویژه در خانمهای بالای 40 سال، برای شناسایی هر نوع بیماری پیش رونده قبل از اینکه بتوانند آن را از کنترل خارج کنند، تاکید دارند. . . . . . عمچنین معاینه لگن همراه با تست پاپ اسمیر باید به طور معمول انجام شود.

اکثر سرطان های زنان مانند سرطان سینه، تخمدان و دهانه رحم معمولا در مراحل پایانی تشخیص داده می شوند و اگر بیمار تحت معاینه روتین توسط پزشک متخصص زنان قرار گیرد، این سرطان ها در مراحل اولیه و زمانی که کاملا قابل درمان هستند قابل تشخیص هستند.

پس از ۴۰ سال به شدت تراکم استخوان خود را از دست می‌دهند و به دلیلی برای سنجش تراکم استخوان به همه زنان توصیه می‌شود. .لاوه بر این، انجام آزمایش‌های معمولی برای بررسی قند خون، درمان و تیروئید به همه توصیه‌های زنان می‌شود.

ع منات منظم نیز به منظور اصلاح هر گونه عیوب انکساری توصیه می‌شود. رژیم غذایی سرشار از ویتامین ها، ویتامین ها و مواد معدنی مانند غذاها و سبزیجات ممکن است به کاهش مصرف بینایی ها کمک کند.

پزشکان تاکید می کنند که اگر سبک و رژیم غذایی بهموقع را اصلاح کنند، بسیاری از این بیماری های ناشی از سبک زندگی را می توان درمان کرد و از این بیماری طولانی مدت ناشی از سلامتی جلوگیری کرد.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما