حمله لیورپول به مثلث ؛ جنایات وحشیانه مانند گذشته است! (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1785904/42

زمان: 17:11
00 // 0 //

بازدید: 1،818

طوفان در روستای معبد ؛

محمد صلاح ، بابی فیرمینو و سادیو مانه امروز بازیهای فوق العاده ای مقابل واتفورد انجام دادند و هر پنج گل خود را به ثمر رساندند.

به گزارش “ورزش سه” ، لیورپول در این فصل دوباره با یک مثلث که خط حمله اش را روشن می کند ، به یک تیم قدرتمند تبدیل شده است و به نظر می رسد به دنبال تکرار روزهای روشن گذشته است. با این حال ، مثلث نسبت به سال گذشته صاف تر به نظر می رسد ، به ویژه با کاهش چشمگیر بابی فیرمینو ، و همچنین بارها دیده ایم بازیکنان برزیلی روی نیمکت نشسته اند. پس از انتقال دیگو جوتا به آنفیلد ، یورگن کلوپ در موارد متعددی فیرمینو را جایگزین وی کرد ، اما امروز این سه نفر بار دیگر توانایی خود را ثابت کردند.

لیورپول امروز با پیروزی 0-5 به پیروزی رسید و بابی فیرمینیو ، سادیو مانه و محمد صلاح هر دو گلزنی کردند. از بین این پنج گل ، سه گل از سوی فیرمینو و دیگری از سوی محمد صلاح و سادیو مانه به ثمر رسید و لیورپول با بازی های بیشتر از چلسی در لیگ برتر راهی شد.

مصری محمد صلاح در هر 8 بازی اخیر خود برای لیورپول موفق به گلزنی شده است که طولانی ترین رکورد پیاپی برای این تیم از زمان درخشش دنیل استوریج در فوریه 2014 است. محمد صلاح با 104 گل به همراه دیدیه اکنون با 104 گل بهترین بازیکن آفریقایی در تاریخ لیگ برتر است.

بابی فیرمینو ستاره برزیلی لیورپول مقابل واتفورد عملکرد فوق العاده ای داشت و هت تریک کرد. این بازیکن پس از زدن سه گل به آرسنال در دسامبر 2018 دومین هت تریک دوران حرفه ای خود را در لیگ برتر به ثمر رساند و تنها برزیلی در تاریخ لیگ برتر شد که بیش از نیمی از گل های این دیدار را به ثمر رساند.

سادیو مانه دروازه بان سنگالی لیورپول بعد از دیدیه دروگبا و محمد صلاح سومین بازیکن آفریقایی در تاریخ لیگ برتر است که حداقل 100 گل در یک مسابقه به ثمر رسانده است.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما