خطیبی: زیازی زیبا همراه با 3 امتیاز می‌خواهیم – ورزش سه

[ad_1]

خبد :ر: 1813841 |
14 14 1400 ساعت 20:09 |
622 |ازدید |

0
دیدگاه

ز نظر فوتبالی جزو بهترین ها هستیم

مدیران شرکت می‌گوید برای انجام بازی خوب و کسب امتیازات کامل در اراک در مقابل هوادار صف‌آرایی خواهند کرد.

به گزارش «زش سه»، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل هوادار گفت: همیشه نیم فصل دوم بازی ها فشرده و سخت می شوند و چند تیم برای سهمیه آسیایی و قهرمانی و چند تیم پایین جدول برای جلوگیری از سقوط جستجو می کنند. شرایط مم ما با این که یک دو هفته نوسان داشتیم و با وجود اینکه فرصت کمی برای تمرین انجام می دهید. باب است.

او ادامه داد: عزیزان دو جلسه برای این بازی به خوبی تمرین کرده اند. . . . . . . . . . .

. . . . . سعی یک ی زی زی زی زی بی بی بی بی بی ……………….

سرمربی تیم در مورد غایب‌های تیمش اظهار کرد: رامتین سلیمان‌زاده آن امکان دارد در صورت بازی کردن مسابقات دیگر را از دست دادن. علیرضا نقی‌زاده صمدیت داشت، اما بعداً آنها می‌شوند و احتمالاً از هفته‌های بعد می‌رسند. ساس یحیی‌بیگی همی‌حیی‌بیگی همی‌حیات طولانی مدت از ناحیه دست داشت و تازه به جمع بازیکنان تیم پیوسته و در کنار است اما هنوز آمادگی لام را. امیر نوری نیز مسمومیت دارد ; متاسفانه امروز مسموم شده و ایشان را ما نداریم، اما بقیه بچه‌ها به خوبی تمرین کردند.

او در مورد رقیب‌شان در بازی فردا توضیح داد: امیدواریم فردا در کنار بازی خوب علیرغم که تیا تیمی سخت کوش و دونده های بازی داریم. آنها یا اینکه در جدول پایین تر از تیم ما هستند اما در این نند هفته بازیکنان جذب شده اند و در نیمفصل به بیوبی تقویت شده اند. هوادار کیفیت بالاتر نسبت به قبل پیدا کرده است. امیدواریم فردا در زمین خودمان بازی خوبی ارائه و در کنارش امتیاز کسب ینیم.

خطیبی در پاسخ به این سوال که گلهای دریافتیشان از دقیقه 75 به بعد اظهار کرد: ما در نیمفصل که تعطیلی این مسائل را نگفتیم و اطلاع رسانی نکردیم، اما 8-7 بازیکن ما ورزشکاران را گرفتند و از تمرینات گروهی دور شدند و تمرین نکردند. . آتن تمرین نکردن باعث افت بدنی می شود ولی بازی قبلی شرایط بسیار خوب شد و مشکل خاصی نداشت. امیدواریم بچه‌ها گیاهان نگیرند و مشکلی، وجود نیاید. اتفن اتفاق برای هر تیمی مشکل بدنی پیدا می‌کنند، اما ما مشکل بدنی خاصی نداشتیم.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel