دارایی که به املاک استقلال اضافه شد – ورزش سه


خبد خبر: 1812627 |
07 ان 1400 ساعت 12:41 |
7,032 |ازدید |

0
دیدگاه

سازمان خصوصی سازی خبر داد

قن قربانزاده رئیس سازمان خصوصی سازی از احتمال اضافه شدن دارایی جدید به باشگاه استقلال ر داد.

به گزارش «ورزش سه»، در روزهایی که علاقه‌مندان به فوتبال در انتظار ورود رسمی استقلال و پرسپولیس به بازار بورس هستند، بحث بر سر دارایی و املاک دو باشگاه و همچنین قیمت سرخابی‌ها مطرح است و اکنون سازمان خصوصی سازی از اضافه شدن. یکدن یک دارایی جدید به املاک آبی شوشان خبر می دهد.

قن قربانزاده درمورد دارایی جدید باشگاه استقلال توضیح داد: . . . . .

وی با تاکید بر اینکه در صورتی که انتقال صورت بگیرد، ارزشی ندارد استقلال بالاتر می باشد، گفت: این موضوع در صورت مالی ذکر شده بود اما چون سند و مدرکی وجود نداشت، در ارزش گذاری باشگاه استقلال در نظر گرفته نشده بود. . . .. .

بر اساس این گزارش، قربانزاده در گزارش فرآیند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، 23 بهمن ماه ارزش باشگاه را 280 میلیارد استقلال تومان اعلام کرد و جمشیدی فر- کارشناس ارزشگذار باشگاه استقلال هفته قبل درمورد روند ارزش گذاری این باشگاه توضیح داد: عدد فعلی، عدد مصوب تات عالی بوده و ارزش سهام با مقاصد به سازمان خصوصی سازی ارائه شده است.

ی در مورد ارزیابی قیمت باشگاه استقلال عنوان کرد: به دلیل زیان‌دهی، امکان ارزیابی بر اساس سودآوری را نداشتیم و مبنا NAV. ارزش برند استقلال 100 میلیارد تومان و املاک 100 میلیون تومان است. به دلیل زیان‌دهی امکان ارزیابی طبق ضوابط سودآوری را نداشتیم و مبنا NAV بود.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances