سنگاپور سیستم دفاعی موبایل خود را با Ghost Robotics توسعه می دهد


آژانس علوم و فناوری دفاعی سنگاپور (DSTA) با Ghost Robotics مستقر در فیلادلفیا برای تعیین استفاده از ربات های مختلف برای اهداف امنیتی ، دفاعی و بشردوستانه همکاری کرده است.

آنها همچنین به دنبال آزمایش و توسعه سیستم های روباتیک تلفن همراه و فناوری های مرتبط هستند که می توانند در مناطق شهری و محیط های سخت مورد استفاده قرار گیرند. در بیانیه مشترک همچنین آمده است که این مشارکت همچنین Ghost Robotics را با سیستم های فرمان ، کنترل و ارتباطات DSTA C3 سازگار می کند.

آژانس دولتی سنگاپور می گوید که قابلیت C3 مرکز عصبی سکوی نظامی و مرکز فرماندهی است که از تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش مصنوعی و فناوری بینایی رایانه ای برای هماهنگی و کارآیی بیشتر در این نوع عملیات نظامی استفاده می کند.

سیستم روباتیک C3 همچنین توانایی کنترل و نظارت همزمان سیستم های بدون سرنشین زمینی و هوایی را دارد ، اگرچه برای برخی از ماموریت ها می تواند شرایط متداولی مانند نظارت در محیط های شلوغ شهری را فراهم کند.

با این مشارکت ، DSTA و Ghost Robotics می توانند “فناوری ها و برنامه های جدید” را برای هواپیماهای بدون سرنشین که با چندین کنترل کننده ادغام می شوند آزمایش و توسعه دهند. این کنترلرها نحوه عملکرد وسایل نقلیه را مستقل از محیط و اجسام درون آن تقویت می کنند. فن آوری های انرژی ، مانند باتری های حالت جامد یا پیل های سوختی ، همچنین می توانند برای مدت طولانی تری با سیستم های روباتیک استفاده شوند.

معاون اجرایی DSTA و مدیر عامل Land Systems سنگاپور گفت: “روی چان”.

در دنیایی که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است ، همکاری نزدیک بین سازمان ها برای ایجاد راه حل های نوآورانه مورد نیاز است. با همکاری با DSTA و Ghost Robotics ، امیدواریم بتوانیم توانایی روبات در دفاع و ساخت مدل های میدان نبرد را در آینده ارتقا دهیم. ما تصور می کنیم که روزی روبات ها بهترین دوستان ما خواهند شد و برای انجام عملیات خطرناک تر و پیچیده تر در زمین های سخت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

به گفته Ghost Robotics ، هواپیماهای بدون سرنشین چهارپای این شرکت برای مناطق بدون آلودگی طراحی شده اند که تجهیزات چرخ های معمولی نمی توانند به طور م functionثر کار کنند.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances