شرکت زیعوزیع کارت در آزمون دکتری آغاز شد

[ad_1]

PHZیع تارت ورود به سه‌لسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۱

به گزارش ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1401 از امروز سوم تا پنجم اسفند ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است و این آزمون نیز روز جمعه ششم اسفند با حضور بیش از حد ۱۸۶ ارگان برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، به منظور سازمان تردد داوطلبان و همچنین رعایت فاصله اجتماعی در شرایط شرایطی، آزمون دکتری در 96 شهر، 189 حوزه اصلی و 597 حوزه با کارگیری 5 هزار و 905 سالن و کلاس بزرگ برگزار می شود.

با توجه به شرایط فعلی به منظور رعایت همه پروتکلهای بهداشتی و با هماهنگی وزارت بهداشت در هر سالن متوسط ​​حدود 30 تا 32 داوطلب مستقر می شوند تا فاصله ایمنی و همه نکات بهداشتی و ضدعفونی کاملا رعایت شود.

نتایج اولیه آزمون دکتری 1401 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دهه اول شهریور ماه سال آینده به صورت منتشر می شود و رشته کار اینترنتی داوطلبان مجاز از نیمه اول شهریور آغاز می شود و در نهایت نتایج نهایی آزمون دکتری تا پایان نیمه اول شهریور ماه اعلام می شود. .

بر اساس قوانین سنجش و پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی درها و مراکز آموزش عالی کشور پذیرش دانشجو در مقطع دکتری و دسته‌ای از گروه‌های دامپزشکی شامل دو مرحله است که هر کدام از مراحل مطابق با شیوه نامه اجرایی آزمون انجام می‌شود.

در این مرحله اول آزمون آزمونی است که سازمان سنجش کشور انجام می دهد و پس از برگزاری آزمون کارنامه های شامل نمرات خام، نمرات کل و … در اختیار قرار دادن آموزش که مجاز به انتخاب رشته بر اساس آن نسبت به انتخاب رشته است. اقدام کرده و بر اساس کد رشته محل های انتخابی و حد نصاب نمره سنجش عمومی (آزمون خدمات) که با هماهنگی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده تعیین محل می شوند، با توجه به سهمیه ها به کدرشته های حائز حد نصاب معرفی خواهند شد.

طبق قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی مصوب 18 اسفند 94 مجلس و مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، سنجش و پذیرش در مقطع دکتری ناپیوسته بر اساس هر یک از شیوه های آموزشی، پژوهشی و پژوهشی پژوهشی و پژوهشی انجام می شود.

بر این اساس، در آزمون تجربی شیوه آموزشی پژوهشی 50 درصد و پژوهش محور 30 ​​درصد و همچنین سوابق آموزشی پژوهشی و فناوری در شیوه آموزشی پژوهشی 20 درصد و پژوهش محور 20 درصد در مصاحبه علمی و سنجش عملی شیوه آموزشی پژوهشی 30 درصد و پژوهشی محور نیز. ۳۰ درصد و در نهایت تهیه طرح واره نیز ۲۰ درصد پذیرش را شامل می‌شود. همچنین اجرای مرحله اول آزمون علمی توسط سازمان سنجش کشور و تشخیص امتیاز مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی، فناوری، مصاحبه و … توسط دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی پذیرنده دانشجو انجام خواهد شد.

در نهایت پذیرش نهایی از بین پذیران معرفی شده به دانشگاه ها و مؤسسات عالی بر اساس نتیجه ارزیابی عمومی و نتیجه مصاحبه دانشگاه ها، بررسی مدارک یا هر روش دیگری مطابق آئین نامه های مربوط، آموزش اولویت کد رشته محل های انتخابی و اعلام شده و سهمیه ای که صورت خواهد گرفت. . در نهایت گزینش نهایی آزمون بر اساس معیارهای فوق انجام می‌شود.

همچنین امتیاز مصاحبه شامل ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی، فناوری و مصاحبه علمی و سنجش عملی بر اساس شیوه نامه اجرایی که از سوی سازمان سنجش دانشگاه ها ارسال می شود، صورت خواهد گرفت و دانشگاه ها برای همه افراد رتبه های مطابق با شیوه نامه تعیین شده و گزینش نهایی را معرفی می کنند. به این سازمان ارسال می شود.

بر اساس مصوبه علمی شورای ستاد راهبری، اجرای نقشه جامع کشور شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها و مؤسسات عالی می توانند با توجه به نمرات پیشنهادان و نظر گروه های آموزشی حد نصاب آموزش برای تعیین را تعیین و به سازمان سنجش ارسال کنند.

. . . . .

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما