صمان صدور احکام استفاده از حق‌التدریس

[ad_1]

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام نیرو‌های حق التدریس مشمول قانون تعیین تکل.

به گزارش ایرنا، عباس نجار در گردهمایی اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها با اشاره به قانون تعیین تکلیف مشمولان افزود: در سال گذشته 55 هزار نفر طی دو مرحله به کار گرفته شدند و با تلاش همکاران و هماهنگی هایی که با سازمان های ذیربط صورت گرفتند. گرفت ، مجوز استخدام 36 رار دریافت شد.

وی ادامه داد: برای تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس مشمول قانون که ابلاغ، گزینش و دوره مهارت آموزش در دانشگاه فرهنگیان را دارند، با هماهنگی های انجام شده مجوز استخدام برای آنها صادر خواهد شد و از اول اسفند ماه حکم استخدام ها اجرا می شود.

نجار گفت: هوشبختانه این افراد تا پایان بهمن ماه حق التدریس و عیدی خود را دریافت کرده اند.

نجار با اشاره به لزوم ارائه آمار در وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: غیردقیق با ارائه آمارهای غیرمنتظره بود که هدف قرار دادن این موضوع حل شود و در حال حاضر وضعیت آمار مشخص شود، زیرا هرکاری آمارهای درست و دقیق انجام می شود. .

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری با اشاره به وضعیت نیروی انسانی موجود گفت: هر سال مرکز نیروی انسانی با استانها تفاهم نامه هایی تا ساماندهی نیروی انسانی به درستی صورت می گیرد. آیا مطمئن هستید که میخواهید ادامه دهید؟

وی ادامه داد: موفق پس از انعقاد تفاهم نامه با استان ها و بررسی انواع مختلف و تلاش در جهت ساماندهی درست بر اساس شیوه نامه ساماندهی، این ساعات حق التدریس به دو میلیون و 800 هزار ساعت کاهش پیدا کرد.

نجاران کرد: پنج هزار معلم رقنی و نزدیک به ۶۰ هزار نفر مشمول طرح مهرآفرین

مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری با اشاره به روند جمعیت دانش آموزان اظهار داشتند: بررسی وضعیت 10 ساله نشان می دهد که در برخی از استان ها با رشد جمعیت دانش آموزی روبرو هستند که به توجه ویژه نیاز دارند. رشد جمعیت تا سال ۱۴۰۵ رشد می کند و پس از آن کاهش می یابد، اما این روند برای همه استان ها یکسان نیست.

نجار با بیان شفاف سازی آمار، بیان کرد: در جهت این هدف کتابچه اطلاعات تحلیلی به استان ها ارسال خواهد شد که با بررسی تحلیل های موجود در آن می توان برنامه ریزی برای جمعیت دانش آموزی وکلاس های درس را داشته باشد.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel