ضعیترین وضعیت اومیکرون در تهران و درخواست زالی از شهروندان

[ad_1]

فرماندهی عملیات مدیریت بیماری در کلانشهر تهران با بیان اینکه نمی‌توان دریافت سوم واکسن در روزهای اخیر با استقبال بیشتری از سوی شهر تهران رو به رو شد، از این رو درخواست کرد برای تکمیل مراحل واکسیناسیون خود به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا زالی درباره آخرین وضعیت بیماری در تهران اظهار کرد: تا امروز صبح دو هزار و 950 بیمار بستری در تهران بستری هستند که از این تعداد نزدیک به 770 نفر در بخش مراقبت های ویژه به سر میبرند.

. . . . .

یالی اضافه کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته علی ۷۰۰ بیمار جدید، تنها ۲۷۰ بیمار مرخص شده‌اند.

وی با اعلام آمادگی بخشهای درمانی در استان تهران برای رسیدگی به مشکلات مشکلاتی، یادآور شد: درباره کودکان بهتر در طول هفته گذشته هر سه علوم پزشکی مستقر در تهران در حال تلاش برای راه اندازی سریع، فوری و جهادی های آی سی یوی کودکان هستند. . . . . .

زالی ادامه داد: برخی از دستگاه‌های تهویه مکانیکی که در کشور استفاده می‌شود، برای کودکان را می‌توان استفاده کرد، برای همین بخشی از مراکزی است که در این مرکز قرار دارد.

زالی با بیان اینکه امروز در بیمارستان امام حسین (ع) چهارمین واحد آی سی یو به همت بیمارستان و عوامل اجرایی، راه اندازی شده است، گفت: بنابر این 60 تخت مراقبت های ویژه در بیمارستان امام حسین (ع) ساختمان را در شرق تشکیل می دهد. یجران ایجاد کرده است.

زالی با بیان اینکه در روزهای اخیر با افزایش بیشتر از سوی تهرانی رو به رو بوده است، گفت: در حال حاضر در تهران حدود 23 میلیون و 800 هزار واکسن تزریق می شود که از این تعداد 10 میلیون و 600 هزار نفر می باشد. مربوط به دوبه اول، 9 میلیون و 400 رار دوز مربوط به دوز دوم و بالغ بر 3 میلیون و 700 رار دوز مربوط به دوز سوم بوده است.

وی ادامه داد: تا هفته گذشته متوسط ​​تزریق واکسن در تهران به 50 تا 60 هزار دوز در روز کاهش یافته بود، اما در طول 72 ساعت گذشته به بیش از 100 هزار دوز واکسن در روز رسیده و دیروز بیش از 120 هزار دوز واکسن در روز گذشته است. تهران تزریق هده است.

وی با بیان اینکه مراکز واکسیناسیون در تهران به گونه ای است که می توان این مقدار را به نسبت افزایش داد، گفت: بنابر این از شهروندان تهرانی خواهش می کند که کسانی که هرگز نمی توانند واکسیناسیون را دریافت کنند، هرچه سریعتر به مرکز واکسیناسیون مراجعه کنند. نند و دیگران نیز برای تکمیل دوز دوم هرچه سریعتر اقدام نند.

زالی ادامه داد: موفق برای دوز سوم نیز با اقبالی که شهروندان نشان داده اند، آمار واکسیناسیون به خوبی در حال رشد است و امیدواریم که بتوانیم گپ بین دوز دوم و سوم را هر چه سریعتر پوشش دهیم.

زالی درباره وضعیت مدارس توضیح داد: درباره بحث تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی ستاد ملی تصمیم گیری و با توجه به اعلام استان تهران در هفته گذشته مبنی بر غیرحضوری شدن مدارس ابتدایی، کارگروه مشترک بین ستاد مرکزی و وزارت بهداشت تهران شکل گرفته است.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وی ادامه داد: در استان تهران 7 هزار و 900 باب مدرسه در مقاطع مختلف وجود دارد که با طراحی یک نرم افزار مشترک بین ما و آموزش و پرورش اطلاعات بهداشتی در روزهای گذشته در آن ثبت می شود. . . . . .

[ad_2]

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما