عتاعت چند؟

[ad_1]

-رارو- ایستازار فروش ساعتهای عتیقه در آگهی پلتفرم ها حسابی داغ است، اما اگر بازار خرید م داغ خیلی مشخص نیست. در میان ساعت‌های عتیقه ساعت‌های جیبی، مچی و رومیزی پرتعداد هستند، اما جیبی‌ها و مکچی‌های قدیمی بالاترین قیمت را دارند.

به گزارش فرارو ، یاعت‌های عتیقه و قدیمی، قیمت‌های متفاوتی را مشخص نمی‌کنند و فروشندگان را اعلام می‌کنند. تمت ساعت های جیبی از یک میلیون تومان شروع می شود و تا 300 میلیون تومان هم می رسد. در این رابطه یک ه دهنده ساکن قیطریه در تهران، یک ساعت جیبی عتیقه را با قیمت سیصد میلیون تومان آگهی کرده است.

. . .. .

اما با یک بررسی ساده می‌شویم که قیمت اعلام شده از سوی این آگهی دهنده بسیار نامتعارف بوده است. . . . . او گفته ساعت جیبی است و تقریباً ۹۳ لال عمر دارد.

عتاعت چند؟

این آگهی دهنده برای اطمینان دادن به مشتریان‌ها تصاویری از پشت ساعت جیبی عتیقه منتشر کرده است که تولید کننده ساعت را نشان می‌دهد.

برخی افراد دیگر هم در آگهی عتاعت منتشر کرده اند و قیمت اعلامی شان به ۲ ۱۴ میلیون تومان می‌رسد. نها نیز معتقدند که ساعتهای شان و عتیقه است. . . .. .

شرکت سازنده ساعت مچی ام را صد رار دلار میخرد!

. . . . . . . . . .

او گفته که ساعت اش مربوط به ۴۰ سال است و چمچون الماس می‌درخشد. او گفته که ساعت اش ارزش و عتیقه است.

یا این آگهی دهنده وارد گفتگو میشوم. از او میپرسم که قیمت ۳۵۰ میلیون زیاد نیست؟ از حدود ۲۰ دقیقه پاسخ می‌دهد: نمی‌کنم که قیمت بالایی داشته باشد.

. . . . . اما گفته است که او باید ساعت را ببرد ژاپن و تحویل دهد. یگد می‌گوید که فعلا پول رفتن به ژاپن ندارد. . . . . .

‌می‌پرسم حالا چه شخصی در شرکت چارلز دلون به شما صد رار دلار داده است؟ . . . . .

. . . . . او گفته است که ساعت اش، کمیاب، بی نظیر و دارای سنگهای قیمتی است. . . . . .

ساعت عتیق رومیزی چند؟

آگهی‌داده آگهی‌های ساعت‌های عتیقه رومیزی زیاد نیست و بیشترشان قیمت بالایی دارند. بررسی آگهی‌ها نشان می‌دهد که ساعت‌های رومیزی عتیقه و قیمت قدیمی شان از ۳ میلیون تومان آغاز می‌شود و در مواردی به ۹۰ میلیون تومان می‌رسد.

. . . . او گفته است که ساعت برنز فرانسوی اش برند امپایر است و قدمت ۲۰۰ ساله دارد. چمچنین و وزن آن به ۹ گلوگرم و ارتفاع بهن به ۵۰ سانتی متر می‌رسد. او گفته است که ۱۰ روز کوک می‌شود و کارکرد آن بسیار دقیق است.

فروشنده دیگری که کاکن ورامین را توضیح می دهد هجدهمی رفسی عتیقه. طبق و او ساعت ظاهری شبیه نی بامبو اا امضای fs که مخفف احتمالاً freres saint در پاریس است (۱۸۰۹_۱۸۸۵) را ه رمراه دارد وام ضا

. . . . . البته این را هم می‌دهد که نمونه‌های کوچکتر از این ساعت قیمت‌های پایین‌تر دارند که شرکت‌های دیگر را می‌سازند و یک مخزن کوک دارند، در حالی که این مدل 3 فقط کوک دارد و عملیات بیشتری انجام می‌دهد و پیچیدگی بالاتر دارد.

این آگهی دهنده ادامه می دهد که یخاریخ درج شده ۱۵۹۸ مربوط به تاسیس این شرکت است. دپمچنین depse هلمه نوشته شده در زیر ساعت مربوط به مدل این ساعت بوده و نام سازنده برای به رر بودن این کار ا.

. . .. . در نهایت به این نتیجه می رسد که ساعت با قیمت بالا آگهی نشده است.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما