ماجرای دختر ۱۸ ه‌اله‌ای که به باند دزدی خواستگارش پیوست

[ad_1]

. . . . . ئیس پلیس مشهد از آغاز طرح مبارزه با سرقت خبر داد و افزود: این طرح که بهارگیری

به گزارش خراسان، سرهنگ حسین دهقان پور گفت: با توجه به ایام پایانی سال و در آستانه نوروز، به دلیل مسافرتها یا دید و بازدیدهای فامیلی، وسوسه سارقان برای دستبرد به اموال مردم نیز بیشتر می شود به همین دلیل طرح مبارزه با خطر از منازل بیشتر می شود. ها هدف از خطر و حفاظت از اموال آغاز شده است. مقام ارشد مدیریت گفت: در اولین مرحله از اجرای این طرح چند کلانتری ها، پاسگاه ها و پلیس آگاهی به طور مشترک وارد عمل شدند و بررسی های گسترده ای را برای شناسایی باندهای سرقت و سارقان سابقه دار شروع کردند.

پلیس مشهد در ادامه دستگیری دختر ۱۸ ههاله‌ رئیس‌ای اشاره کرد که به رمراه خواستگارش به منزل همسایگان دستبرد می‌زد. سرهنگ حسین دهقان پور گفت: به دنبال گزارش دستبرد به یک واحد آپارتمانی در بولوار شهید فرامرز عباسی، مرکز تحقیقات مرکز تحقیقات میدانی را در این باره آغاز کردند که یکی از ساکنان مجتمع مسکونی از مشکوک دو جوان پرایدسوار در محل سخن گفت و فرد فرد بود. دیگری از اهالی هم تصویری را به ماموران نشان داد که از ستاره جذاب و خوش‌رنگ روی شیشه پشت پراید ثبت شده بود. . . . . .

فرمانده حافظان امنیت در مشهد ادامه داد: همین سرنخ کافی بود تا جست و جوهای پلیس برای یافتن مالک پراید به نتیجه برسد، ولی بررسی ها نشان داد که مالک پراید فردی معتبر است و در روز حادثه، خودرو در اختیار فرزندش بوده است، به همین دلیل است. . . . . .

. . . . . این دختر با همدستی خواستگارش همه شماره تلفن ها و پیامک های ارسالی بین را از گوشی اش پاک کرده بود، ابتدا منکر رابطه با جوان 21 ساله شد، اما وقتی فهمید کارآگاهان از ماجرای خواستگاری ندارند، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت. : از حدود 18 ماه قبل با او در پارک آشنا شدم، اما در این اواخر به خواستگاری ام که پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد، چون او شخص دار بود، اما به ارتباط با او ادامه دادم و در این شرایط از همسایگانمان. را در اختیارش گذاشتم. او مم طراحی نقشه از واحد چهارم را کرد که در منزل آنان چفت و بست محکمی نداشت.

. . . . .

ن روز بهم به اتفاق دیگری از دوستان خواستگارم به اموال منزل همسایه دستبرد زدیم و آن‌ها هر چیز بال آن مبحث سرنگ حسین دهقان پور با اشاره به دستگیری سومین عضو این باند خاطر نشان کرد: عضو دیگر باند لپ تاپ را به یک فروشگاه لوازم صوتی و تصویری فروخته بود که مالخر نیز دستگیر شد و تحقیقات در این باره ادامه یافت.

دستبرد به منزلی در الهیه

رئیس پلیس مشهد همچنین به دستگیری سارقی اشاره کرد که همدستی دوستانش به منزلی در منطقه الهیه دست زده بودند، اما با

وی درباره جزئیات این سرقت افزود: مال باختهای که در سایت دیوار لپ تاپ سرقتی از منزلش را شناسایی کرده است که قصد فروش آن را داشته است، خیلی سریع موضوع را به ماموران مدیریت اطلاعات داد و بدین ترتیب گروهی از نیروهای تجسس با نظارت سرهنگ فیاضی انجام می شود. (رئیس کلانتری شهرک ناجا) به تحقیق در این باره پرداختند. . . . . .

به گفته سرهنگ حسین دهقان پور، در حالی که بررسی های پلیس برای شناسایی عوامل مرتبط با این گروه در پلیس غرب مشهد (قاسم آباد) ادامه دارد که مال باخته این پرونده مدعی است، سارقانی که به منزلش در خیابان الهیه 35 دستبرد زده اند. ، حدود 250 میلیون تومان طلا و جواهر ل پ تاپ ، عتاعت و تبلت را به دست برده اند.

فرماندهی مدیریت در پایان اجرای عملیات مبارزه با مشهد از منازل در مشهد به شبانه روزی در آستانه نوروز همچن

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما