وضعیت آب و هوا امروز جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰ شارش برف و باران در چند نقطه کشورمرکز ملی پش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت اوا از بارش باران در نقاط کشور و بارش در مناطق سردسیر و مرتفع ر دا.

صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، جنوب کرد: امروز جمعه به پایین در غرب، غرب، شمال غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی و دامنه های زاگرس مرکزی و شمال باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید. پیش اینی می شود.

به گفته وی، شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، کرمانشاه و زاگرس مرکزی است و شنبه در این مناطق به طور متناوب در برخی از مطالعات ادامه یافته و همچنین در سواحل دریای خزر نیز بارش پراکنده رخ می دهد.

مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات هوا با بیان اینکه یکشنبه در شمال و شمال خراسان رضوی و به صورت پراکنده در سواحلی دریای خزر، اردبیل و شمال سیستان و بلوچستان ادامه دارد، افزود: دوشنبه در گیلان، مازندران، شمال خراسان. ش امال خراسان رضوی و سه شنبه در خراسان جنوبی، امال سیستان و بلوچستان و شمال خراسان رضوی پراکنده رخ می دهد.

هایان همچنین گفت: طی یک من مدت در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف است.

وی درباره نیمه جنوبی هوا نیز توضیح داد: یکشنبه هوا شنبه در شمال غرب و یکشنبه در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و شمال بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد و از امروز تا بعد از ظهر شنبه در استان های ساحلی دریای خزر وزش گرمباد. رخ می دهد که، ویژه در دامنه ها و ارتفاعات در سبتسبت شدید خواهد بود.

همچنین به ضی ییاییان ، جمعه و شنبه در غرب و جنوب غرب و شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرر زشور وزش داد خا کهد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا ادامه داد: از بعد از ظهر شنبه تا صبح یکشنبه سرعت وزش باد در جنوب تهران، البرز، قم و جنوب سمنان نیز افزایش میابد و یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (7 اسفندماه) نیمه ابری تا ابری همراه به وزش باد و گاهی باران و احتمال رعد و برق با حداقل رئیس جمهور. ۸ و حداکثر ۱۷ درجه سانتیگراد و رای روز یکشنبه (۸ اسفندماه)

ضیائیان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۶ و ۷ اسفند ماه)

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances