وضعیت آب و هوا امروز جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰ شارش برف و باران در چند نقطه کشور

[ad_1]

مرکز ملی پش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت اوا از بارش باران در نقاط کشور و بارش در مناطق سردسیر و مرتفع ر دا.

صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا، جنوب کرد: امروز جمعه به پایین در غرب، غرب، شمال غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و غربی و دامنه های زاگرس مرکزی و شمال باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید. پیش اینی می شود.

به گفته وی، شدت بارش در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، کرمانشاه و زاگرس مرکزی است و شنبه در این مناطق به طور متناوب در برخی از مطالعات ادامه یافته و همچنین در سواحل دریای خزر نیز بارش پراکنده رخ می دهد.

مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات هوا با بیان اینکه یکشنبه در شمال و شمال خراسان رضوی و به صورت پراکنده در سواحلی دریای خزر، اردبیل و شمال سیستان و بلوچستان ادامه دارد، افزود: دوشنبه در گیلان، مازندران، شمال خراسان. ش امال خراسان رضوی و سه شنبه در خراسان جنوبی، امال سیستان و بلوچستان و شمال خراسان رضوی پراکنده رخ می دهد.

هایان همچنین گفت: طی یک من مدت در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف است.

وی درباره نیمه جنوبی هوا نیز توضیح داد: یکشنبه هوا شنبه در شمال غرب و یکشنبه در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و شمال بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد و از امروز تا بعد از ظهر شنبه در استان های ساحلی دریای خزر وزش گرمباد. رخ می دهد که، ویژه در دامنه ها و ارتفاعات در سبتسبت شدید خواهد بود.

همچنین به ضی ییاییان ، جمعه و شنبه در غرب و جنوب غرب و شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرر زشور وزش داد خا کهد.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا ادامه داد: از بعد از ظهر شنبه تا صبح یکشنبه سرعت وزش باد در جنوب تهران، البرز، قم و جنوب سمنان نیز افزایش میابد و یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضعیت هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (7 اسفندماه) نیمه ابری تا ابری همراه به وزش باد و گاهی باران و احتمال رعد و برق با حداقل رئیس جمهور. ۸ و حداکثر ۱۷ درجه سانتیگراد و رای روز یکشنبه (۸ اسفندماه)

ضیائیان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۶ و ۷ اسفند ماه)

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما