پیروزی سخت پیاسگی با درایت آمباپه (عکس)

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه” ، تیم پاری سن ژرمن پس از هفته نهم غیر منتظره مقابل رن ، امشب بازی هفته دهم خود را مقابل آنجرز چهارم انجام داد. تیمی که در این فصل عملکردی غیرمنتظره داشته است و به دنبال توقف تیم در غیاب ستاره پاریسی است.

مائوریسیو پوچتینو تیم خود را امشب به زمین فرستاد بدون اینکه نام لیونل مسی و نیمار و سرخیو راموس در ترکیب تیم ملی نیامده باشد. لیونل مسی و نیمار صبح امروز تیم ملی خود را به جام جهانی رساندند و امشب وارد پاریس شدند و غیبت آنها در بازی مقابل آنژه قابل پیش بینی است. سرخیو راموس که دو روز پیش شایعه حضور در این لیست را داشت ، سرانجام از بازگشت به پزشک منع شد.

در غیاب مسی و نیمار ، شاهد شکل گیری مثلث های رافینیا ، امباپه و ایکاردی در خط حمله پاریس بودیم. شاگردان پوچتینو که باخت را در هفته نهم جبران کردند ، با گل دقیقه 36 آنجلو برای آنژه مات و مبهوت شدند. تیم میهمان با همان تک گل رختکن را برد.

پاریس چاره ای جز پیروزی در خانه نداشت و پوچتینو آن را به خوبی می دانست. اگرچه نیمار و مسی را در این تیم ندیده ایم. در دقیقه 15 نیمه دوم ، تیم میزبان همچنان موفق به گلزنی نشد تا اینکه پوچتینو تصمیم گرفت دو تعویض انجام دهد و جورجینیو وینالدوم و خوان برنات را وارد زمین کرد. چند دقیقه پس از دو تعویض ، پاری سن ژرمن در ارسال امباپه و ضربه پریرا را به تساوی کشاند.

تساوی 1-1 نتیجه خوشحال نگه داشتن هواداران پاریس در خانه پس از شکست دو هفته پیش نیست. تلاش های پاریس با نزدیک شدن به آخرین دقیقه به پایان رسید و این بار کیلیان امباپه در نقش خود دروازه بان ظاهر شد تا اولین مرد بازی باشد.

در دقیقه 85 بازی ، پاریس به دلیل خطای کاپل هندی جریمه شد. دختر امباپه در دقیقه 87 پشت سر ایستاد و یک گل به ثمر رساند. پاری سن ژرمن با این گل توانست حریف خود را 2-1 شکست دهد. شاگردان پوچتینو امشب با 27 امتیاز 27 امتیاز کسب کردند و با 9 امتیاز فاصله با تیم دوم (لنس) برتری خود را در لیگ قهرمانان تقویت کردند.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel