چرا به دنبال بهترین مشاور کنکور تجربی باشیم؟

 • برنامه ریزی دقیق به صورت هفتگی
 • برای مقابله با اهمالکاری چه باید کرد؟
 • رضایت بالای دانش آموزان و پذیرفته شدگان
 • The best counselors in Iran
 • همایش های اختصاصی کنکور

مریم اکبری سریزدی از استان البرز که درکنکور سراسری ۹۹ حائز رتبه سوم در رشته علوم انسانی کسب کرد، گفت: برای آمادگی در این رقابت علمی در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و تنها از آموزشهای مدرسه استفاده کردم. بنابراین تحقیق لازم در این رابطه بسیار حائز اهمیت می باشد.

 1. The best counselor for math entrance exam Ni Ni site
 2. The best consultant for humanities entrance exam
 3. The best advisor of the entrance exam institute is easy
 4. سیدعلی سهیل میرصادقی
 5. فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
 6. کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی از دانشگاه صنعتی شریف
 7. فعالیت و تدریس در مدارس برتر کشور

در این مرحله شما دیگر باید همهی مباحث را خوانده باشید و تسلط پیدا کرده باشید و جمع بندی هم کرده باشید دیگر جای بهانهگیری یا کمکاری نیست! پس روش مطالعه دینی کنکور و آوردن درصد بالا توی این درس اونقدرها هم ساده نیست و اینجاست که این سوال برای بچه ها ایجاد میشه که چگونه دینی بخوانیم؟ پس در هر وضعیتی این را بدانید که شما اولین و آخرین نفری هستید که سرنوشت خود را رقم میزنید. همچنین نقش سهمیه ها را نیز در همین مورد نمی توان نادیده انگاشت. فارغالتحصیلان رشتهی حسابداری می توانند حسابدار مالی، مدیریت قسمت مالیات، بیمه و همچنین زمینه های مختلفی که با حسابرسی و حسابداری در ارتباط هستند به فعالیت بپردازند. هیبل: شما همچنین به عنوان رئیس هیئت مدیره ، انجمن ملی مشاوره تحصیلی، خدمت می کنید. اما از طرفی هم بسیاری موفق به کسب رتبه مورد قبولی می شوند که با تلاش مضاعف و طبق برنامه ریزی درست و اصولی موفق به کسب هچین نتیجه ای شده اند. خیلیها بر اساس رشتهی مورد علاقه تصمیم به انتخاب رشته میکنند و هدف خود را از ابتدا بر این اساس تعیین میکنند، اما بسیاری از افراد بنا به مشکلات خانوادگی، مشکلات مالی یا مشکلات اجتماعی هدف خود را قبولی در یک شهر خاص قرار میدهند و برایشان رشتهی قبولی در درجهی دوم اهمیت قرار میگیرد.

 • طراح آزمون های گزینه دو
 • به سابقه و تحصیلات مشاور دقت داشته باشید
 • مولف کتاب های طبقه بندی شده کانون فرهنگی آموزش قلم چی
 • همکاری با موسسات و انتشارات مختلف کنکوری

بسیاری از دانش آموزان از وظایف یک مشاور کنکور تجربی مجرب و خبره اطلاع کافی ندارند. دانش آموزان در سنین نوجوانی به شدت در معرض مشکلات روحی و روانی قرار دارند و یکی دیگر از وظایف اصلی موسسات مشاوره تحصیلی شناسایی این مشکلات و تلاش برای برطرف کردن آنها میباشد. مشکلات هدفگذاری را از طریق مشاوره کنکور انسانی حل کنید.

بهترین مشاور کنکور در کرج

فرض ما بر این است که شما هدفگذاری خوبی کردهاید، ظرفیتها و تواناییهای خود را ارزیابی کرده و برنامهریزی مناسبی انجام دادهاید. آنچه مشاورین ایران تحصیل بدان بسیار متعهد و معتقد می باشند این است که تمامی داوطلبان حق استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری را خواهند داشت و در این زمینه هیچ گونه ممنوعیت و محدودیتی نباید برای داوطلبان وجود داشته باشد. امید است سایر مشاورین تحصیلی نیز با الهام از تجربه پیروزی ها و شکست های این شش مشاور مطرح تحصیلی راه موفقیت خود و دانش آموزانشان را هموارتر سازند تا جامعه ای پویاتر ، بهتر و موفقتر داشته باشیم. مشاوران این مراکز به هنگام مشاوره انتخاب رشته با درک بهتری که نسبت به ماهیت رشتهها و با کمک یک تست تیپ شخصیتی یا استعدادیابی، میتوانند شما را بهتر یاری کنند. دانش آموزان با ورود به دوران دبیرستان باید رشته تحصیلی خود را انتخاب کنند و چه کسی بهتر از مشاوران تحصیلی میتواند در این انتخاب به آنها کمک کند. در این مرحله شما دیگر فرصت چندانی برای یادگیری چیزهای جدید ندارید. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور هنر 1401 : کنکور هنر همانطور که می دانید یک مزیت جالب و بزرگ دارد و آن این است که شما برای شرکت در کنکورهنر لازم نیست مدرک پیش دانشگاهی هنر داشته باشید یعنی می توانید با مدرک پیش دانشگاهی رشته ی خودتون و در کنار کنکور رشته اصلی تون در کنکورهنر هم شرکت کنید و شانس قبولی خود را برای قبولی در رشته های هنر محک بزنید.

شما هم به شرایط اجتماعی و اقتصادی خود و خانواده نگاه کنید و ببینید کدام یک در اولویت قرار دارد. کلید اصلی هر دو شیوهی بالا در داشتن استمرار و مداومت در مطالعه لغات است. در این مرحله است که رتبهها کمی معنا پیدا میکنند و رتبهی شما میتواند رنگ و بویی از رتبهی کنکور شما را بدهد. داشتن استرس تا حد کمی خوب است و به عنوان یک نیروی پیشران شما را به تلاش بیشتر وامیدارد، اما آن بخش از استرس که مخرب و نابود کنندهی داوطلبان است، استرسهای زیادی همراه با اضطراب و نگرانی بیجاست. این قضیه در مورد کنکور شاید کمی فرق کند.

بهترین مشاوره کنکور ریاضی

فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. شما ممکن است همهی شرایط لازم برای قبولی در یک رشتهی خوب در دانشگاههای تهران را داشته باشید (مثل رتبهی خوب و توانایی و استعداد لازم) اما بنا به شرایط خانواده، محدودیتهای جسمانی یا برخی ویژگیهای شخصیتی نتوانید در شهر دیگری تحصیل کنید. شما که زمانی دستتان برای انتخاب رشتههای مختلف باز بود، الان در منجلاب یک تصمیم اشتباه گرفتار شدهاید. سعی کنید این بازهی زمانی ارزشمند را (خصوصاً سه ماه پایانی منتهی به کنکور را) صرف مباحث و سرفصلهایی کنید که ارزش بیشتری دارند.

 • راهاندازی آموزشگاههای تدریس زبان
 • سابقه دو دهه تدریس ریاضی رشته انسانی
 • استفاده از بهترین منابع آموزشی
 • The best entrance exam advisor Comments
 • The best advisor for the 1400 entrance exam
 • رئیس دپارتمان زبان انتشارات کلاغ سپید
 • رشته پزشکی

بعد از این مرحله باید در آزمونهای آزمایشی و خصوصاً آزمونهای جامعی که در یکی دو ماه مانده به کنکور گرفته میشود (مثل آزمونهای سنجش، قلمچی، گاج و …) ببینید درصد دروس شما تا چه اندازه به میانگین قبولی در آن دروس نزدیک شده. در چند سال اخیر زمینهها و فرصتهای شغلی خوبی برای افراد مسلط به زبان خارجه فراهم شده و خصوصاً در زمینهی گردشگری حرفهای زیادی برای گفتن وجود دارد. تحصیل در رشته های مهم و حساس که با محوریت انسان در جامعه وجود دارند (مثل حقوق، علوم قضایی، روانشناسی، حسابداری مالی، مدیریت و …) با ورود به رشته انسانی و پذیرش از طریق کنکور انسانی میسر میشه. در این مقاله بهترین منابع عمومی و تخصصی تمام رشته های اصلی (ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی) و رشته های شناور (زبان و هنر) را معرفی نموده ایم. در ادامه با ذکر جداول حاوی بودجه بندی کنکور گروه علوم تجربی در تعدادی از دروس مهم این رشته براساس آزمون سال گذشته در خدمت شما عزیزان و همراهان هستیم. همان طور که گفتیم کنکور یک دوی ماراتون است.

 • آموزش زبان انگلیسی
 • طراح سوالات آزمون های آزمایشی قلم چی
 • هزینه… سرقت ادبی، تضمین مناسب ترین قیمت
 • دکتر حسین رونقی متخصص جراحی ارتوپدی
 • The best entrance exam counselor in Sari
 • The best entrance exam consultant in Tehran
 • رشته علوم تجربی
 • The best entrance exam counselor in Gonbad Kavous

شما با کمک مشاوره کنکور تلفنی میتوانید صفر تا صد کنکور را، از ابتدای هدفگذاری تا انتهای انتخاب رشته را با یک یا چند مشاور همراه باشید و مشکلات و نیازمندی های خودتان را برطرف کنید. بعد از این که نسبت به رشتهها شناخت خوبی به دست آوردید راحت تر میتوانید نسبت به انتخاب آنها اقدام کنید. اگرچه امروزه دایره فعالیتهای موسسات مشاوره تحصیلی تنها به آموزش نکات تعلیمی و آموزشی محدود نمیشود ولی با این حال، موسسات برنامه ریزی تحصیلی دارای دامنه فعالیت مشخصی هستند و در ادامه میتوانید اطلاعات بیشتر و مفیدتری را در رابطه با موسسات مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی کسب کنید. مشاور حرفه ای کنکور تجربی دارای خصوصیات و ویژگی های مختص به خود بوده که تضمین کننده قبولی در رشته پزشکی و سایر رشته های پرطرفدار تجربی خواهد بود. آقای میرصادقی دارای سایت اختصاصی خود به نشانی « علی میرصادقی دات کام » می باشد. آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری ، جدّیت در کار و عدم قبول دانش آموزان مشکل ساز ، احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار ، نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان ، نظم و انضباط فوق العاده ، برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک ، جزوات مفهومی بسیار قوی ، روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور ، مهارتهای تست زنی خاص ، آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی ، ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان ، بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان، جلسات کاهش استرس بسیار مفید ، برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در شیراز (روی پست زیر کلیک کنید) ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما