یمتهای عجیب برای مرغ و خروس لاری!


-رارو- مرغ و خروس‌های محلی و معمولی قیمت‌های زیادی ندارند و 100 300 رار تومان خرید و فروش می‌شوند. اما مرغ و خروس‌های لاری حساب و کتاب ندارند و حسابی بازارشان داغ است. پلتفرم‌های آنلاین خرید و فروش از آگهی‌های مرغ‌هایی است که مدعی اند و روس‌های لاری شان اصل و کمیاب نند.

به گزارش فرارو ، بررسی قیمت خروس‌های لاری در میان آگهی‌ها نشان می‌دهد که قیمت‌ها از 250 تومان آغاز می‌شود و در مواردی به 25 میلیون تومان می‌رسد. اما مرغ لاری ها قیمت کمتری دارند. به نحوی که قیمت آن‌ها از 200 هزار تومان شروع شده و در نهایت به 111 میلیون تومان می‌رسد.

. . . . .

. . . . او در توصیف این خروس گفته که هفت ماه است، هاه و خوش رنگ است. سه دنگ است و نژاد ن حرف ندارد. این آگهی دهنده تاکید می کند که قیمت اعلامی اش مقطوع است و تخفیف نمی دهد.

. . . . . او گفته به دلیل نداشتن جا مجبور است دو روس لاری محبوب اش را بفروشد.

نژاد و جنگی بودن خروس لاری قیمت را بالا می‌برد!

تمت خروس‌های لاری نامتعارف است، برای همین گفتگو با یکی از آگهی‌دهنده فروش خروس لاری را زاز می‌کنم. . . . . .

این آگهی دهنده برای فروش یک خروس و دو مرغ لاری قیمت ۶ میلیون تومان تعیین شده است. از او می‌پرسم که چرا قیمت‌ها متفاوت است. آگهی دهنده پاسخ می‌دهد که نژاد و جنگی بودن خروس لاری قیمت‌ها در بالا می‌برد.

. . . . . اما اصالت دارها بالای ۲ میلیون قیمت دارد.

می‌گویم اگر جنگی باشد به دردشان می‌خورد؟ . . . . .

از این پرورش دهنده مرغ و روس لاری می‌پرسم که خروس و مرغ لاری، به شکل تک فروش چقدر آب می‌خورد؟ . . . . . هد م در مورد قیمت اش می‌گوید که مرغ زرد لاری را یک میلیون و 500 تومان می‌فروشد. . . . . .

در مورد قیمت خروس لاری از او می‌پرسم که هر یک از آن‌ها چقدر می‌فروشند. این آگهی دهنده اهل زاهدان می‌گوید که روس لاری اش پا استخوانی و رر مم ای و قیمت بالاتر دارد. هد هم می‌گوید که خروس لاری اش را ۴ میلیون تومان می‌فروشد. دن دقیقه سکوت می‌کنم. یگد می‌گوید که سروس لاری گران است، لم زرد لاری‌ها را بفرستم؟

مم مرغ و جوجه لاری چند؟

در کنار بازار داغ خروس و مرغ لاری، مم مرغ و جوجه لاری نیز فروخته می‌شود. بالب اینجاست که قیمت تخم‌ها و جوجه‌ها نیز متفاوت از نژادشان است. . . . . .

جهوجه لاری‌ها نیز قیمت شان از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شود و به شش میلیون تومان هم می‌رسد. مم قیمت جوجه خروس‌های لاری بیشتر از جوجه مرغ‌های لاری است.

در این رابطه یک ه دهنده ساکن تهران، برای جوجه خروس لاری اش ۶ میلیون طلب کرده است. . . .. . هد هم به تعریف و تمجید از این جوجه خروس لاری پرداخته است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances