ییاهایی که برای رفع مشکلات معالجه درمانند

[ad_1]

. . . . . در ذیل برخی از مواد غذایی که برای ناراحتی معده مفید معرفی می شوند.

. . . . . اگر از استفراغ یا اسهال رنج می‌برید، سوپ‌ها می‌توانند به هیدراته نگه‌داشتن بدن کمک نکنند.

به این نکته که فرد با معده، ممکن است مشکلی نداشته باشد، می‌توان برای تامین نیاز روزانه بدن خود به آن توجه کرد.

گنجبیل اگر از حالت تهوع رنج می‌برید زنجبیل می‌تواند به کاهش کمک کند. نتایج تحقیقات نشان می دهد زنجبیل دارای خواص ضداکسیدان است و ضداکسیدان ها با سلول های سالم در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد به هوا از بیماری های منم می توانند زنجبیل دارای بیماری ضداکسیدان باشند.

شما در حال مرور آرشیوهای دسته نکات بازاریابی هستید. .مچنین، ریشه شیرین‌بیان دارای ویژگی‌های تقویت‌کننده سیستم ایمنی است و به درمان درد معده کمک می‌کند. برنج سفید ساده به راحتی می‌شود و انرژی را تامین می‌کند، زیرا حاوی کربوهیدرات است.

مرغ، قوقلمون ما ماهی بدون چاشنی و بدون پوست که ی کبابی به راحتی می‌شود و می‌شود و سیری ایجاد می‌کند. غم‌مرغ می‌تواند تولید کند و کربوهیدرات را برای تهیه بدن کند.

بلغور جو دوسر و غلات سبوس‌دار معمولاً می‌توانند به‌عنوان تسکین‌دهنده عمل نند. . . . . .

آویدن آدامس بدون نند ممکن است برای ناراحتی معده مفید باشد. نتایج برخی تحقیقات نشان می دهد که جویدن آدامس به مدت 30 دقیقه از یتا می تواند مفید باشد. جویدن آدامس مصرف بزاق را افزایش می دهد و اسید را به معده باز می‌گرداند. ستر است از آدامس‌هایی با طعم نعناع که ممکن است باعث سوزش شود.

پوره سیب، می‌تواند یک رژیم غذایی کوتاه‌مدت مفید برای افرادی باشد که از ناراحتی معده رنج می‌برند. پوره سیب معده ملایم است، برای مقداری فیبر دارد. این فیبر در صورت امکان می‌تواند مفید باشد.

ماست، منبع عالی پروبیوتیکهاست که های مفیدی هستند که می توانند به هضم سالم کمک کنند و همچنین منبع عالی از مواد مغذی مانند تغذیه و کلسیم است اما ماست بدون کم چرب برای معده ناراحت، ممکن است بهتر از انواع پرچرب باشد.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما