15 بازی چالش برانگیز برای طرفداران بازیهای هک و اسلش – زومجی

[ad_1]

بازی های هک و اسلش بیشتر به دلیل گیم پلی جذاب و سرگرم کننده معروف هستند. برخی از این آثار در کنار گیم پلی غنی و منحصر به فرد خود ، کار را آنقدر برای بازیکنان سخت می کند که برای کسانی که به دنبال کمی سرگرمی و سرگرمی پس از یک روز بارانی هستند ، انتخاب مناسبی نیستند. این همان چیزی است که باعث محبوبیت زیاد این مدل شده است و اگر به نیمه پر لیوان ها نگاه کنیم ، این چالش ها در نهایت شما را به یک بازمانده سرسخت تبدیل می کند. در اینجا 15 بازی سخت هک و اسلش وجود دارد که چالش های زیادی را ایجاد می کند و گاهی اوقات شما را بسیار حریص می کند.

گرافیک بازی Nioh و Nioh 2 نسخه کامل Remastered

نئو 2

توسعه دهنده: تیم نینجا

مقالات مرتبط:

سطح سختی بالای نسل اول Nioh باعث محبوبیت این بازی در بین طرفداران حالت هک و اسلش شده و نام آن بر سر زبان ها افتاده است. خوشبختانه Nioh 2 عملکرد بهتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد.

بازی بیشتر و بیشتر مهارت های رزمی و دقت شما را می طلبد. بنابراین زمان شما باید به اندازه کافی دقیق باشد تا از هجوم دشمنان قوی جلوگیری کنید. همانطور که از این حالت بازی انتظار می رفت ، دشمنان و ویژگی های Nioh 2 کافی هستند تا روز شما را خراب کنند!

با این حال ، اگر بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید و چالش های بیشتری را بیابید ، بخش Game + گروه های سلامتی دشمنان و آسیب آنها را افزایش می دهد و در کل تجربه هیجان انگیزتری را برای طرفداران این سبک به ارمغان می آورد.

مرحله آتش در بازی Hades

هادس

توسعه دهنده: بازی SuperAgain آنلاین

مقالات مرتبط:

تلاش برای گرفتن آبسه از دنیای زیرین برای اولین بار به اندازه کافی چالش برانگیز بود. زیرا با هر مرگ ، همه چیزهایی را که جمع کرده اید از دست می دهید و باید بازی را از ابتدا شروع کنید. با این حال ، با تکمیل بازی و راه اندازی مجدد بازی ، می توانید با استفاده از پیکربندی های مختلف به نام مراحل آتش ، یک تجربه همهجانبه برای خود ایجاد کنید.

با این تنظیمات ، دشمن قوی تر می شود ، فعال می شود و از همه مهمتر ، در مقطعی باید قبل از پایان شمارش معکوس از نبرد خارج شوید. اگرچه همه اینها دشواری بازی را چند برابر می کند ، اما برای کسانی که عاشق چالش های زیادی هستند نعمت است.

کریتوس در God of War

خدای جنگ

توسعه دهنده: سانتا مونیکا

درست است که به پایان رساندن خدای جنگ با طبیعی بودن و حتی سختی کار دشواری نیست ، مگر در موارد خاص مانند Basfayas و Valkyries؛ اما برخی از افرادی که این بازی را در آخرین سطح دشواری به نام Give me God of War به پایان می رسانند ، جهنم را با چشم خود دیده اند! قبلاً آن را داشته است.

هنگامی که شما Give God God of War را انتخاب می کنید ، چاره ای ندارید. زیرا امکان تغییر سطح دشواری در وسط بازی وجود ندارد و برای انجام این کار باید بازی را از ابتدا دوباره شروع کنید.

در این سطح دشواری ، میزان پر شدن عصب خشم و پرمافروست بسیار پایین است ، به همین دلیل است که باید در استفاده از آنها دقت کنید. هدف گذاری سخت تر از همیشه است و مهمتر از همه ، دشمن قوی تر از همیشه است ، با نوارهای بهداشتی بیشتر و ضربات بیشتر.

بازی اندروید Dead Cells

سلولهای مرده

توسعه دهنده: موشن دوقلو

مقالات مرتبط:

سلول های مرده در اولین تجربه به طور خودکار به حالت عادی باز می گردند ، که پایین ترین سطح دشواری بازی است. اما تجربه بازی در همان سطح سختی نیز چالش های خاص خود را دارد که با ورود Boss Cells به بازی حتی سخت تر می شود.

پس از شکست Bass Cell 4 ، دشمن می تواند شما را از راه دور تشخیص دهد و به سرعت یک سیگنال برای شما ارسال کند. همچنین دیگر پایه های بازی قوی تر از قبل هستند و قدرت بیشتری دارند. در پایان ، با پیشرفت در این بازی ، با چالش های سخت و دیوانه کننده ای روبرو خواهید شد ، تجربه ای که برای دوستداران هیجان خالی از لطف نیست.

سکیرو سایه دو بار می میرد

سکیرو: سایه دوبار می میرد

توسعه دهنده: framsavture

این فهرست بدون وجود چند سایت ساختمانی در خارج از کشور کامل نمی شود. استودیوهای ژاپنی سابقه ایجاد بازی های سخت و محبوب را دارند که دارای مکانیزم های هک و اسلش هستند ، تا آسمان هفتم. تا جایی که نام این استودیو به بخشی جدایی ناپذیر از این مدل تبدیل شده است.

سکیرو: سایه ها دوبار می میرند معمولاً چالش های زیادی را برای بازیکنان ایجاد می کند و کلید خروج از آنها حرکت و محاسبه به موقع همراه با یادگیری ضعف ها و الگوهای حمله سران مختلف در بازی است. با این حال ، گفتن آن بسیار ساده تر از انجام دادن آن است و برای موفقیت این بازی باید بسیار صبور و محتاط باشید.

بازی نکسوس قرمز تیره

نکسوس اسکارلت

توسعه دهنده: نامی بندایی

بازیهای Scarlet Nexus ممکن است در مقایسه با دیگر آثار موجود در لیست و حتی Code Vein چندان دشوار نباشد. اما یکی از مواردی که این بازی را در لیست قرار می دهد ، گیم پلی پیچیده و انیمیشن های مختلف آن است ، به دلیل ماهیت بسیار قدرتمند ویژگی های بازی ، که اگر کارکردن خوب با آن را یاد نگیرید ، ممکن است در طول بازی با مشکلاتی روبرو شوید. به به

سطح دشواری حتی چندین سطح بالاتر است و نیاز به دقت و مهارت بیشتر بازیکن دارد. از طرف دیگر ، مدیریت موارد و داشتن یک رابطه قوی با هم تیمی های خود در این سطح دشواری از اهمیت بیشتری برخوردار است.

رستاخیز ارواح و اجنه

رستاخیز ارواح و اجنه

توسعه دهنده: به

مقالات مرتبط:

بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection همانند نسخه های قبلی خود دشوار است و حتی در سطوح سختی معمولی ، چالش های زیادی را برای شما پیش خواهد آورد. اگر این برای شما کافی نیست ، سطح دشواری داستان را انتخاب کنید تا رنج واقعی را تجربه کنید!

برای درک اوج فاجعه ، باید بدانید که فقط آسیب مضاعفی برای کشتن آرتور ، شخصیت اصلی بازی و سریعتر دشمن وجود دارد. علاوه بر این ، هر بار که می میرید ، به آخرین پاسگاه باز می گردید و حساسیت هر نبرد را چند برابر می کنید.

کد ورید

کد ورید

توسعه دهنده: نامی بندایی

Code Wayne یکی دیگر از ساخته های Namco Bandai است که به دلیل گیم پلی غنی و مهمتر از همه ، سطح سختی آن در بین طرفداران سبک هک و اسلش شناخته شده است. یکی از عواملی که باعث محبوبیت زیاد این اثر شد ، حملات مختلف و خطرناک سران بازی بود. آنها ناگهان در یک چشم بر هم زدن به سراغ شما می آیند و به شما فرصت واکنش نشان می دهند.

خوشبختانه ، در طول بازی ، هم تیمی های تحت هدایت هوش مصنوعی شما این توانایی را دارند که شما را به زندگی باز گردانند. اگرچه این ممکن است گاهی مفید باشد ، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کنید. زیرا در نهایت همه چیز تنها به شما واگذار می شود.

بازی بزرگترین ارواح

قدیمی ترین روح

توسعه دهنده:

Hand Souls بسیار الهام گرفته از سری Dark Souls است. بنابراین ، در ویژگی های متمایز آن ، می توان اثری از ترکیب محبوب فراسمفتور یافت. در جهان در خطر انقراض ، تنها امید انسان این است که به تنهایی بجنگد تا با شمشیر بزرگ خود جهان را از نفرین خدا نجات دهد. سیستم رزمی بازی بیشتر شبیه به Bloodborne است تا نزدیک به سری Souls ، با سرعت بالا و خشونت.

در Aldast Souls ، هیچ دشمنی در کنار شما وجود ندارد و باید مستقیماً به سراغ 10 رئیس اصلی بروید و با آنها مبارزه کنید. ضربات بازی سریع است و شما باید به موقع به حملات آنها واکنش نشان دهید. برای انجام این کار ، باید الگوهای حملات آنها را بیاموزید و نحوه تعامل با هر یک را بدانید.

بازی جنگسالاران onlusha

اونیموشا: جنگجو

توسعه دهنده: ب

اگرچه Onimusha: Warlords سخت ترین بازی در سری خود نیست ، اما همچنان چالش های زیادی را پیش رو دارد. این بازی در ابتدا در سال 2001 منتشر شد و ریمستر آن در سال 2019 برای نسل هشتم و رایانه شخصی منتشر شد.

چالش اصلی در این بازی تبدیل شدن به یک استاد در زمان مناسب برای ضربه زدن موثر است ، که می تواند به سرعت دشمن را شکست دهد و به شما در حل معماهای مختلف دیوار کمک کند. Onimusha: Warlords ، اگرچه مهربانی زیادی از خود نشان می دهد ، اما همچنان باید از انرژی و مراقبت زیادی در طول بازی استفاده کنید تا از بازی و چالش های آن به جای یک تجربه دردناک لذت ببرید.

بازی skul the slayer hero

قاتل قهرمان Skul

توسعه دهنده: بازی SouthPAW

Skul the Hero Slayer یکی از معدود بازی های Rug Like است که پیشرفت همیشه به نفع بازیکن نیست. در حقیقت ، دریافت یک به روزرسانی ، که یک فرآیند دشوار است ، اغلب تفاوت کمی ایجاد می کند.

Skul ، شخصیت اصلی بازی ، می تواند توانایی های زیادی را در طول راه بدست آورد که به او در مبارزه کمک می کند. اما باز هم هیچ تضمینی وجود ندارد که با کمک بهترین مهارت ها ، پایه بازی به راحتی از بین برود و بازیکن در نهایت باید به توانایی های خود تکیه کند.

Hunter ازی Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World: Iceborne

توسعه دهنده: به

این بازی یک چالش بسیار دشوار را برای افرادی آماده کرده است که Monster Hunter: جهان برای آنها بسیار آسان است. دشواری بازی از مبارزه اولیه بتا شروع می شود و تا پایان ادامه خواهد داشت. مرگ های مکرر حتی برای کسانی که گرسنگان را به چالش می کشند و مهارت های آنها را زیر سوال می برند ، می تواند افسرده کننده باشد. Monster Hunter World: Iceborne مطمئناً یکی از ارزشمندترین آثار سالهای اخیر از جمله حفاری و برش مکانیکی است.

پوستر در بازی Ghost of Tsushima

شبح تسوشیما

توسعه دهنده: به

البته ، پس از به دست آوردن تجهیزات و تکنیک ، متوجه می شوید که Ghost Sushima او دیگر چالش برانگیز نیست. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. در ناراحتی خطرناک ، دشمن بسیار قوی است و فقط دو یا سه باد برای کشتن دارد. سرقت نیز در این سطح دشوارتر می شود و دشمن به سرعت شما را شناسایی می کند. به طور کلی ، می توان گفت که سطح دشواری بازی Soshima Lethal بی رحمانه است و به شما فرصتی برای اشتباه نمی دهد.

بازی جمع آوری gaiden نینجا اصلی

نینجا گایدن: مجموعه اصلی

توسعه دهنده: تیم نینجا

قبل از ایجاد Nioh ، تیم Ninja به خاطر افسانه های Ninja Gaiden شهرت داشت. اقدام سریع با ویژگی های هک و اسلش که به بازیکنان رحم نمی کند و برای کسانی که از این حالت بازی اطلاعات کافی ندارند یک مجازات الهی است! سه شب پیش به تازگی منتشر شد تا برخی از سخت ترین بازی های تاریخ را برای بازیکنان تازه کار و حتی دوست دخترهای سابق به ارمغان بیاورد. اگرچه برخی از شلوغی های دو نسخه اول در این ریمستر حذف شده است ، اما مبارزه یکسان باقی می ماند.

بازی آکان

آکان

توسعه دهنده: استودیو روشن

بازی آکین اهداف ساده ای را دنبال می کند که ساده به نظر می رسند. دشمنانی را که در ورزشگاه با شما روبرو می شوند از بین ببرید. اگرچه این دشمنان تقریباً همیشه با یک ضربه می میرند ، اما این نبردهایی است که شما را شرمنده می کند. این مدیران پس از کشتن صد دشمن ظاهر می شوند و هر بار با هر پیروزی قوی تر برمی گردند. با این حال ، شما در این مدت قدرت زیادی به دست نمی آورید و تنها راه برنده شدن سلاح های مختلفی است که باید هنگام استفاده از ویژگی های خاص هر کدام بدانید. یک اشتباه کافی است تا کل جاده مسطح شود و باید تمام راه را تکرار کنید.

نظر شما در مورد کاربران Zomji مربوط به این بازی ها چیست؟ اگر بازی های دیگر با چنین ویژگی هایی را دوست دارید ، آنها را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما