2ونایتد 2-0رایتون 0 ; فرار از بحران با گل های پرتغالی :: ورزش سه

[ad_1]

منچستر با گل های رونالدو و فرناندز از یهد میهمان خود گذشته و به رده چهارم صعود کرد.

خبد :ر: 1810848 –
27 14من 1400 ساعت 01:47 –
4,991 بازدید

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا کلید خورد و همه نگاه ها به بازی حساس رئال مادرید و پاری سن ژرمن معطوف بود، تیم منچستریونایتد، در دیداری از محوطه از هفته هجدهم لیگ برتر میزبان برایتون بود. شاگردان رانگنیک که هفته آینده در مرحله یک هشتم نهایی UCL با اتلتیکو دیدار خواهند کرد، امشب در حالی که به میدان رفتند که طی سه بازی بعدی خود دو تساوی (لیگ برتر) و یک باخت (FA Cup) را ثبت کردند.

منچستر پیش از این دیدار 40ا 40 امتیاز از 24 بازی در مکان چهارم جدول رده بندی حضور داشت. در سمت مقابل برایتون ، زد از هفته شکست ناپذیری در لیگ جزیره پای به اولدترافورد گذاشته بود ، جایی که کا کن نها

منچستر در دقایق نخست به دنبال رسیدن به بل بود اما موفق به این کار نشد. انچو در این دقایق صاحب جدی ترین موقعیت میزبان اما توفیقی در گلزنی بود. .ازی رفته آرام شد اما در دقایق پایانی شاهد دو خطر بسیار خطرناک روی دروازه منچستر بودیم. ده خیا در دقیقه 39 روی ضربه سر بازیکن برایتون با یک پرواز دیدنی دروازه تیمش را نجات داد و یک دقیقه بعد از ضربه در موقعیت تک به تک با نفسی میلی متری از کنار دروازه اوت شد تا رانگنیک و حاضرین در اولدترافوردی به راحتی. ند.

نیمه دوم با شرایط متفاوتی شروع ود و منچستریونایتد با گل دقیقه 51 کریستیانو رونالدو از حریف پیش فتافتد. . . . . رونالدو در دقیقه 66 می رفت که دبل ننا اما سانچز وا واکنشی زیبا، ضربه سر او را در ند قدمی کرد.

یک اشتباه مرگبار دیگر از مدافعان برایتون می رفت گل دوم را برای منچستر به همراه داشته باشید اما فرناندز از چند قدمی، پاس زیبای رونالدو در دهانه دروازه را به دستان دروازه بان حریف کوبید. در میان حرکت بی امان میزبان، برایتون در دقیقه 78 می رود جریان کار به گل برسد درخشش سانچز در دقایق باقی مانده چند بار مانع از باز دن دوباره دروازه میهمان شد ولی فرناندز در دقیقه 7 + 90

نر در نهایت موفق ید آن دیدار خانگی را با پیروزی یک بر صفر به پایان تا در شب زلزنی کریس، رر یسر هر ها م نفسی ساتین سرخ با این برد، 43 هرایتون هم با این شکست 33 امتیازی و نهم باقی ماند.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما