22رآنچه از گلکسی S22 اولترا سامسونگ انتظار داریم – زومیت

[ad_1]

۲۰۲۱ال ۲۰۲۱ لال خوبی برای سامسونگ و طرفدارانش بود. گلکسی زد فلیپ 3، گلکسی زد فولد 3 و صدالبته گلکسی S21 اولترا باوجود برچسب قیمتی بسیار بالا که در بازار ایران وجود دارد، در بررسی های زومیت عملکرد درخشانی از خود نشان دادند و رضایتشان را جلب کرد این گوشی های پرچمدار را به دست آورد.

تالا تنها چند ماه عرضه‌ی نسل بعدی سری گلکسی این فاصله داریم و بازار گوشی‌های پرچمدار بی‌صبرانه در تظر حصر حصور موو موفق یری گلکسی در 22 در حالی که تمام ویژگی های خوب نسل گذشته را حفظ کرده است، از پردازنده قدرتمند یبرها می‌برد و قابلیت‌هایی را می‌دهد.

سامسونگ طبق سنت، پرچمداران ۲۰۲۲ خود را در سه مدل گلکسی S22 گ گلکسی S22 پلاس و گلکسی S22 اولترا عرضه خواهد کرد. د ر واداد و م ی ی ی ی ی ی ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر از گلکسی S22 اولترا هنوز اطلاعات رسمی منتشر نشده، اما بازار افشاگری‌ها و شایعات بسیار داغ بوده است خ بیر تو شیر تو ل

عناوین مقاله:

حیراحی و نمایشگر گلکسی S22 اولترا

تصاویر فاش شده از نسخه استاندارد و پلاس گوشی پرچمدار آینده سامسونگ از طراحی مشابه مشابه با سری اس 21 خبر می دهند، به نظر می رسد مدل گلکسی اس 22 اولترا با طراحی متفاوت از دو مدل دیگر عرضه می شود. . . . . .

22اهراً قاب پشتی امام مدل‌های سری S22 از جنس شیشه‌ای مات (یوریلا سلس Victus) خواهد بود. ژ گ شی شی شی ت ت ت ت ت ت ت ت ت به به…… ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت قلم ۲۲ اولترا از قلم استایلوس S قلم پشتیبانی خواهد کرد و گزارش‌ها حکی قابلیت‌های جدید احتمالی و تفاوت‌ها و شباهت‌های این قلم SA S Pen نسل قبلی در دیست نیست.

رندر گلکسی S22 اولترا

در تمام مدل‌های سری اس سامسونگ، نمایشگر همیشه حرف اول را می‌زده و انتظارات از نمایشگر S22 اولترا نیز بسیار بالاست. حالا که وانپلاس نمایشگر پرچمدار آینده خود را با پنل LTPO 2.0 ساخت سامسونگ با پشتیبانی از نرخ نوسازی صنعتی ساخته شده است، انتظار میرود گلکسی S2 نیز با این فناوری پیشرفته عرضه می شود که به نمایشگر می تواند نیاز به کاربر با نرخ نوسازی بین یک تا داشته باشد. ۱۲۰ هرتز بهروز شود.

زظ نظر، Galaxy S22 Ultra در حالیکه مدل استاندارد این گوشی از صفحهنمایش امولد 6. 08 اینچی با رزولوشن 1080 در 2400 پیکسل و مدل پلاس از صفحهنمایش تخت امولد 6. 55 اینچی با رزولوشن و نرخ نوسازی 120 هرتزی مشابه مدل استاندارد بهره میبرد. نناار می‌رود صفحه‌نمایش هر سه مدل از + HDR 10 نیز پشتیبانی می‌کند.

دوربین گلکسی S22 اولترا

کسیلکسی S21 گامسونگ از یکی از بهترین دوربین های گوشی های هوشمند موجود در بازار آن گرین گوشی یای مناسب دا در بازار ایران جایگاه ویژه‌ای را به دود اختصاص داد. یری S22 نیز همان مسیر موفق را ادامه داده و انتظار می‌رود به‌راحتی یکی

کسیلکسی اس ۲۲ اولترا

طبق آنچه از مشخصات فاش شده از ماژول دوربین اس 22 اولترا دردسترس است، این گوشی از حسگر اصلی 108 مگاپیکسلی (احتمالا از نوع ایزوسل GN2)، دو حسگر 10 مگاپیکسلی تلهفوتو و یک دوربین 12 مگاپیکسلی اولتراواید بهره میبرد; در حالی‌که مدل استاندارد و للاس S22 به دوربین اصلی ضعیف‌تر 50 مگاپیکسلی، اما حسگر تله‌فوتو و اولتراوید مشابه مدل اولترای مجهز خواهند بود. دوربین سلفی احتمالاً ۴۰ مگاپیکسلی خواهد بود که تاوت چشمگیری با دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسلی دو مدل دیگر خواهد داشت.

گفته می‌شود گلکسی اس ۲۲ اولترا در اپلیکیشن دوربین خود از هینه‌ی «جسته‌رجسته‌ کردن جزییات»هره می‌برد که می‌توان از روش چندفریمی عکس‌های بهتری استفاده کرد و عکس‌های ماکرو را بهبود بخشید. مقایسه ماژول دوربین گلکسی S22 اولترا نسبت به مدل استاندارد و پلاس این سری بهمراتب بهتر است، از نظر سختافزاری نسبت به نسل گذشته تفاوت تفاوتی ندارد و احتمال میرود تفاوت عمده در بخش پردازش عکسها و قدرتنمایی هوش مصنوعی مشاهده شود.

مشخصات فنی و سختافزار

تعریف نشده

یری Galaxy S22 به احتمال بسیار زیاد و بسته به منطقه، به تراشه‌ی جدید اسنپدراگون ۸ نسل یک فناوری خواهد بود یا به اگزینوس ۲۲۰۰ پاراگراف گرافیکی AMD. شایعه شده بود سامسونگ به خاطر یادآوری جهانی تراشه احتمالاً از عرضه جدیدترین رسمی پردازنده برای سری S22 باز است، با معرفی انبوه Exynos 2200، گمانهزنیها پایان یافتن و پرچمداران آینده کرهایها بسته به منطقه ای عرضه می شود، به این فناوری مجهز خواهند بود. .

تراشه‌ای اگزینوس ۲۲۰۰ ا لیتوگرافی ۴ نانومتری جدید سامسونگ تولید می‌شود و از پردازنده گرافیکی AMD عا معماری RDNA2 پشتیبان‌گیری زری‌آر Ynاحتمال زیاد و با توجه به روندی که از گذشته حاکم بود، خانواده گلکسی اس ۲۲ را با تراشه Exynos 2200 در بازار ایران پیدا کرد.

مقاله مرتبط:

احتمالاً گلکسی اس ۲۲ اولترا کمتر از ۱۲ حافظه رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۱۲۸ مکانی ارائه دهد. بته مدل ۸ گیگابایت رم نیز در تست‌های بنچمارک مشاهده شده است. زآ اجنجکه سری اس ۲۱ از حافظه‌ی microSD یانی نمی‌کرد، احتمالاً در سری ۲۲ نیز چنین خواهد بود. کسیلکسی S22 اولترا احتمالاً مشابه آیفون 13 حا حافظه ذخیره سازی یک ترابایتی نیز نیاز به فیلم برداری و ضبط وید دارد.

مدل‌های ممام اس ۲۲ رور حتم با ۵G سازگار خواهند بود و می‌توانند شارژ سریع و شارژ بی‌سیم داشته باشند. طبق اعلام سامسونگ ، متأسفانه کابل شارژ در جعبه قرار نخواهد داد . تنت بدی که اپل با آیفون ۱۲ بدعت‌گذاری کرد و ن را با سری ۱۳ ادامه داد.

طبق شایعاتگالکسی S22 اولترا از باتری ۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی و اقلیت شارژ سریع، 22رچند برخی منابع شارژ ر عریع S22

ق س ا ا ا ا ا ا ا حت د د::::::::::::::::::::::::::

مشخصات سامسونگ گلکسی S22 سامسونگ گلکسی S22 پلاس سامسونگ گلکسی S22 اولترا
نمایشگر

۶ , ۰۶ اینچ ، ۱۰۸۰ در ۲۴۰۰ پیکسل ، امولد ، نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز ، پشتیبانی از + HDR10

۶ , ۵۵ اینچ ، ۱۰۸۰ در ۲۴۰۰ پیکسل ، امولد ، نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز ، پشتیبانی از + HDR10

۶، ۸ اینچ، ۱۴۴۰ در ۳۲۰ پیکسل، امولد، نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز، پشتیبانی از + HDR10

هردازنده اسنوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ نسل یک اسنوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ نسل یک اسنوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ نسل یک
دوربین های پشتی ۵۰ مگاپیکسل (اصلی) + ۱۰ مگاپیکسل (تله‌فوتو) ‌ + ۱۲ مگاپیکسل اولتراوید ۵۰ مگاپیکسل (اصلی) + ۱۰ مگاپیکسل (تله‌فوتو) ‌ + ۱۲ مگاپیکسل اولتراوید ۱۰۸ مگاپیکسل (اصلی) + ۱۰ مگاپیکسل ()له‌فوتو) ‌ + ۱۰ مگاپیکسل (پریسکوپ) ‌ + ۱۲ مگاپیکسل اولتراوید
دوربین سلفی ۱۰ مگاپیکسل ۱۰ مگاپیکسل ۴۰ مگاپیکسل
یاتری ۴۰۰ میلی‌امپرساعت ۴۰۰ میلی‌امپرساعت ۵۰۰۰ میلی‌امپرساعت
عطر شارژ ۱۵ وات ۱۵ وات ۲۵ ۴۵ا ۴۵ وات
رم و حافظه ذخیره سازی

گیگ حافظه رم + ۱۲۸/۲۵۶ حافظه حافظه ذخیره‌سازی

۱۲ گیگابایت رم + ۲۵۶ حافظه حافظه ذخیره‌سازی

گیگ حافظه رم + ۱۲۸/۲۵۶ حافظه حافظه ذخیره‌سازی

۱۲ گیگابایت رم + ۲۵۶ حافظه حافظه ذخیره‌سازی

گیگ حافظه رم + ۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ حافظه حافظه ذخیره‌سازی

۱۶ گیگابایت رم + ۵۱۲ گیگابایت / ۱ ترابایت حافظه ذخیره‌سازی

رنگ‌ها

رزگلد، سبز، مشکی و سفید

رزگلد، سبز، مشکی و سفید

مشکی، سفید، قرمز تیره و سبز

عم عامل

One UI 4 بت یر اندروید ۱۲

One UI 4 بت یر اندروید ۱۲

One UI 4 بت یر اندروید ۱۲

ارتباطات

یف ب ث ث ث ث ث 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2—

یف ب ث ث ث ث ث 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2—

یف ب ث ث ث ث ث 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2—

نرم‌افزار کسیلکسی S22 اولترا

با توجه به اینکه سری گلکسی S21 به بهبود پایدار اندروید ۱۲ را دریافت کرده است، شکی نیست که Uدیدترین گوشی‌های سامسونگ نیز عرضه‌کننده اندروید و رابط کاربری One UI 4 هستند. متأسفانه هنوز درباره تغییرات و ویژگی های جدید این سیستم عامل محبوب که سامسونگ برای پرچمدار ننه خود در نظر گرفته شده، نم. با توجه به قلم S Pen مستقيماً در خود شاسي S22 قرار خواهد گرفت، خوب استر سامسونگ اپلیکیشن یا ابزار ابزار

ازآنجاکه اندروید 12 درحال حاضر برای برخی از گوشی ها عرضه می شود و دستگاه های بیشتر بهزودی این به روز رسانی را دریافت می کنند، تقریباً از نظر نرم افزاری قرار است چه تجربه ای با S22 داشته باشد. Uman‌طورکه در بررسی One UI 4 اشاره کرد، سامسونگ بهترین ویژگی‌های پوسته‌ی کاربری اختصاصی‌اش را به بهترین ویژگی‌های جدید در گدسیس‌ترین گدسیش تبدیل کرد.

One UI 4 ان کاربری مل موسوم به Material You داشبورد حریم شخصی جزئیات بیشتر از سطح دسترسی تمام اپلیکیشن‌ها به اطلاع کاربر می‌رساند. . . . . .

یونظیمات پالت رنگی One UI 4

اوربه‌ی اندروید ۱۲ و رابط کاربری One UI 4 بی‌شک برای کاربران گوشی‌های قدیمی‌تر گلکسی بسیار هیجان انگیز خواهد بود. یانی نرم‌افزاری سامسونگ هم‌‌‌روزها عالی است و احتمالاً برخی از کاربران را به‌طور کامل نشان می‌دهند.

برای آشنایی بیشتر با عوامل جدید با قابلیت‌ها و رات اندروید ۱۲ سری به بررسی زومیت از این سیستم محبوب بزنید.

تمت و تاریخ عرضه گلکسی S22 اولترا

کسیلکسی S22 اولترا سامسونگ

سامسونگ به‌صورت رسمی گزارش کرد که شی‌هوشی‌های خانواده‌ی گلکسی در 22 ساعت روز چهارشنبه، 20 بهمن 1400 ساعت 18: گفته می‌شود که سامسونگ در رویداد دیگری بر روی گوشی‌های پرچمدارش، تبلت‌های خانواده گلکسی تب اس ۸ را نیز رونمایی می‌کند.

اساس گزارش ها، مدل 256 گیگابایتی گلکسی اس 22 اولترا با رم 12 گیگابایت با قیمت 1616 دلار (حدود 44 میلیون تومان) و مدل 512 شهری با رم 16 شهریه با قیمت 1746 دلار (حدود 47 میلیون تومان) عرضه خواهد شد. . . . . . . . . . .

سامسونگ سال گذشته در سری S21 سنگ‌تمام گذاشته و منطقی است اگر از خانواده گلکسی ۲۲ نیز انتظار بیشتری داشته باشید. یا این حال، تاوت چشمگیری بین این دو سری به من نمی خورد و ممکن است افرادی که زگیازگی گوشی خود را به 21 ج ج گ ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی، دارند. اما اگر هنوز از گلکسی استفاده می‌کنید و برای خرید گوشی جدید بودجه‌ای کافی دارید، این زمان خوبی برای ارتقاء دارید.

. . . .[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما