25 بازی از بهترین بازی های چند نفره کامپیوتر PC – ایران وی پلی

دانلود بازی برای pc گیمر در Her Story، به آرشیوی ساختگی از فیلم های بازجویی دختری دست می یابد که به جرم قتل شوهرش دستگیر شده است. داستان اری ساده و بدون آلایش است اما به لطف استفاده درست از موسیقی و گرافیک هنری فوق العاده، برخی صحنه های اری به قدری زیبا و احساسی هستند که شما را میخکوب می کنند. Ori یک پلتفورمر دو بعدی شامل پلتفورمینگ و حل پازل به عنوان المان های اصلی گیم پلی است، با محیطی به هم پیوسته که کاملا در خدمت سبک این بازی است و حل کردن برخی معما ها جست و جو و چالش زیادی در این محیط زیبا می طلبد. هر صحنه در اری دقیقا مانند یک تابلوی نقاشی است و سازندگان با الهام گرفتن از سبک طراحی انیمه موفق شده اند برخی از زیبا ترین شخصیت ها و محیط ها را حلق کنند. در همین حال و از سوی دیگر، گیمرها به بیش ترین حد بلوغ رسیده اند و دیگر حاضر نمی شوند که به سادگی پول خود را خرج عناوین ضعیف و کم محتوا کنند.

مهم نیست که طرفدار چه سبکی هستید؛ سال 2015 برایتان بهترین عناوین ممکن در هر سبک و ژانری را پدید آورده و می توانید با دستی باز به سراغ عناوین مختلف رفته و ده ها و حتی صدها ساعت سرگرم شوید. از نکات مهم این سبک از بازیهای استفاده صحیح و به موقع از کارتهایی که در اختیار دارید است. به این خاطر که در اولین مواجه با یک هیولا، عموما ابزار لازم را در اختیار نداشته و شکست خواهید خورد. اولین نسخه از مجموعه Bloons TD در سال ۲۰۰۷ عرضه شد و توانست موفقیت بالایی را کسب کند. بازی راکت لیگ که دنباله ای بر نسخه های قبلی همین بازی محسوب می شد، توانست نظر بسیاری از گیمرها و منتقدین را به خود جلب کند. Ori، یکی از بهترین نمونه های پلتفورمر دو بعدی است و به همین دلایل در لیست بازی های برتر مستقل جای گرفته.

دانلود بازی های کامپیوتری

بازی کامپیوتر در ادامه این مطلب، با دیجیاتو همراه باشید تا ابتدا 5 بازی برتر مستقل سال و سپس 10 بازی بزرگ و کلان بودجه را به شما معرفی کنیم. امسال بازیهای هنرمندانه و به قولی شاعرانه سهم نسبتا زیادی از بازیهای خوب را به خود اختصاص دادند و در صدر لیست آنها یک نام بزرگ میدرخشد و آن هم بازی Sky: Children of the Light است. استودیوی PIKPOK موفق شد با تلفیق کردن سبکهای اکشن و رانر و همچنین ایجاد زاویه دید اول شخص، یک بازی بهشدت اعتیادآور و جذاب به نام Into the dead 1 را خلق کند؛ حال در نسخهی دوم بازی، یعنی Into the dead 2 با اضافه شدن ویژگیهای مختلف، این تجربه بیشازپیش کاملتر و لذت بخشتر شده است. هر چند زاویه دید در Undertale به صورت top down یعنی دید به شکل عمودی از بالا به پایین است. سوما عنوانی علمی تخیلی و ترسناک با زاویه دید اول شخص است و برای ترساندن بازیکنان، به جای استفاده از تاکتیک های رایج در بازی های امروزی این سبک مانند غافل گیر کردن بازیکن یا استفاده از مدل های چندش آور، به ترس روان شناختی تکیه کرده. به همین دلیل ممکن است به جاده های صعب العبوری برخورد کنید که باید خود را از آن نجات دهید.

 

دانلود بازی کام

 

سالی که گذشت، پر بود از عناوینی مختلف که هر یک با در نظرگیری معیارهای متفاوت، حرف های بسیار برای گفتن داشتند؛ اما ما در این مقاله، نگاهی می اندازیم به 15 بازی ویدیویی برتر سال 2015 از نگاه دیجیاتو، که نه تنها بهترین تجارب ممکن را برایمان به ارمغان آورده اند، بلکه آن ها را به هر گیمری نیز توصیه می کنیم. برخی المان های گیم پلی به خلاقانه ترین شیوه ممکن در بازی گنجانده شده اند و حتی برخی سیستم های ثابت بازی های ویدیویی برای مثال Checkpoint در Ori حالت سنتی خود را ندارند و به شکل یکی از المان های گیم پلی در بازی حضور دارند. وظیفه گیمر این است که به کمک کلمه های کلیدی بیان شده توسط شخصیت اصلی، به جستجوی بیش تر در میان فیلم ها بپردازد و با ادامه دادن همین روند، از ماجرای قتل مورد بحث پرده بردارد. حال وظیفه کودک قصه ماست که با تعامل با این هیولا ها راه برگشتش به سطح زمین را باز کند. ندای وظیفه ۳ بهطور کلی نمرات بسیار خوب و نقدهای مثبتی از منتقدین دریافت کرد اما در مجموع بازی امتیازات پائین تری نسبت به ندای وظیفه ۲ گرفت . اگر این مورد را به طور مثال با Need for Speed: Most Wanted مقایسه کنید خواهید که که در آنجا، توسعه دهندگان برای طراحی یک تصادف جزئی مثل شکستن شیشهی چراغ جلوی ماشین، باید چندین جلسه با وکلای شرکتهای خودروساز برگزار کنند تا در نهایت بر روی نحوهی ارائهی صحنه به توافق برسند اما در Burnout Paradise این امر با آزادی عمل کامل انجام میگیرد.

اصالت و حس نوستالژیک نسخهی اصلی Burnout Paradise با هیچیک از نمونههای ساخته شده از روی آن قابل مقایسه نیست. در حقیقت، ایدهی اصلی بازی، بر مشخصات مربوط به هندلینگ و کنترل خودرو در دانلود بازی کم حجم آن برتری دارد. این که با هیولا ها پیوند دوستی بر قرار کنید یا آن ها را سر به نیست کنید کاملا بر عهده خود بازیکن است و انتخاب های او سایر قسمت های بازی، دیالوگ ها و پایان را تا حدی بسیار زیادی تغییر می دهد. Batman Arkham Knight، آخرین عنوان از سری Arkham که به دست استودیو توانمند راکستدی ساخته شده قطعا از بهترین بازی های امسال بود. هرچند، متاسفانه Arkham Knight بدون اشکال نیست. سوما قرار نیست به اندازه آمنزیا شما را بترساند، بلکه از ترس به عنوان چاشنی ای برای فضاسازی و المانی برای پیش برد داستان بهره جسته.

بهترین بازی های Pc

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت دانلود بازی کامپیوتر کم حجم .

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما