6ل 6 احتمالاً با تراشه تنسور و ۶ بابایت رم عرضه خواهد شد – زومیت

[ad_1]

ز نن ی ت کزمرکز از طرفداران سرسخت گوگل روی گوشی های پرچمدار بعدی این شرکت در همین حال از مدتی قبل، اخباری درباره پیکسل 6a منتشر شده است.

فارش فون‌آرنا، 6L 6a شیوشی میان‌رده‌ای است که اولین اطلاعات درباره آن در حدود سه ماه قبل منتشر شد و چندتاً جزئیاتی از تاریخ منتشر شد. انتظار می‌رود این گوشی مثل مدل محبوب پیکسل 5a 5G که اوت ۲۰۲۱ و در تعداد محدود عرضه شده، از فناوری ۵G بهره ببرد. این گوشی احتمالاً از اوایل ماه و یک مدل در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

6ل 6a بنچمارک

. . . . . گوگل سبک طراحی این گوشی را درمقایسه‌با مدل قبلی تغییر داده تا با سری ۶ مطابقت داشته باشد. درحال‌حاضر، می‌توان با اطمینان زیاد گفت که این گوشی میان‌رده به‌جای تراشه‌ای 5G اسنپدراگون ۷۶۵ از تراشه‌ای ساخت گوگل، یعنی تن.

امتیاز عملکرد تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای پیکسل 6a با نام رمز Bluejay در گیک‌بنچ به امتیاز عملکرد پیکسل ۶ شباهت بسیار زیاد دارد. یری پیکسل ۶ به سنسور مجهز است. پردازنده‌ای که مامل چهار هسته‌ای ۱، ۸ هارتزی و دو هسته‌ای، ۲۵ گیگ هارتزی و دو هسته‌ای، ۸ گیگ هارتزی است. بدین‌ترتیب، انتظار می‌رود عملکرد پیکسل، و ل ۶ پرو و ​​ل ۶a در یک سطح شاشد. این در حالی است که در شایعات اولیه گفته هده بود پیکسل 6a از تراشه‌ای اسنپدراگون بهره خواهد برد.

بنچمارک پیکسل 6a

بته این نکته را نیز باید مدنظر قرار دهید که سنسور تراشه‌ای کاملاً نو نیست و بسیاری از کاربران از گوگل شکدلیل مشکلا نیستند.

اطلاعات درج شده در فهرست بنچمارک گیک‌بنچ، گوشی پیکسل 6a از ۶ حافظه حافظه رم و سیستم‌عامل اندروید ۱۲ هره بد خواهد بود. شخصایر مشخصات این گوشی فعلاً درحد شایعه است و نمی‌توانم با اطمینان کامل درباره‌شان صحبت کنم. درادامه، به برخی از ویژگی‌ها و ویژگی‌های 6 اشاره به آن دارد.

  • نمایشگر ۶ , ۲ اینچی اولد ضا نمایش ۲۴۰۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و نرخ نوسازی ۶۰ تزرتز
  • دوربین اصلی ۱۲ , ۲ مگاپیکسلی سونی IMX363
  • ورق‌عن فوق‌عریض ۱۲ مگاپیکسلی سونی IMX386
  • دوربین جلو ۸ مگاپیکسلی IMX355
  • یاتری ۴۰۰۰ میلی‌امپرساعتی
  • یانی از فناوری شارژ سریع ۳۰ وات
  • ۱۲۸ بابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی
  • اندازه ۱۵۲ و ۲ در ۸ , ۷ در ۷۱ و ۸ میلی‌متر
مشخصات فنی:

مجتمع پیکسل 6a با قیمت ارزان‌تر درمقایسه‌با برادران بزرگ‌تر خود از باتری کوچک‌تری بهره می‌برد، هاراً گوگل موفق شده است سرعت شا. اما این شرکت برای ارزان نگه داشتن قیمت گوشی جدیدش دوربین 50 مگاپیکسلی اصلی به کاررفته در سری پیکسل 6 را با دوربین 12 مگاپیکسلی جایگزین کرده است و ظاهرا پشتیبانی از نرخ نوسازی چشمگیر در نمایشگر آن خبری نخواهد بود. میان‌رده‌های بعدی گوگل احتمالاً فقط در مدل‌های رایانه‌ای به ۶ حافظه حافظه‌ای عرضه خواهد شد. . . .. .

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما