7 روش ساده برای روان درمانی بدون اینکه حتی به آن علاقه مند باشید

Psychotherapyهمچنین در اینجا هر گونه بحثی در مورد محوریت روان درمانی خود روان درمانگر ناگفته مانده است. در اینجا ناگفته مانده، خط فکری وسوسه انگیزی است که ممکن است در مورد نیاز به غربالگری دقیق تر دانش آموزان در برنامه های آموزشی ایجاد کرده باشم تا ببینم آیا برخی از ویژگی هایی که قبلاً در این کتاب مورد بحث قرار گرفت، شواهد هستند یا خیر. برای دسترسی به این ثروت ها، آنها ممکن است به کنجکاوی شما به عنوان یک پزشک برای فراخوانی آنها نیاز داشته باشند.

آنها ممکن است روش های مختلف درمانی را با هم ترکیب کنند. انواع مختلفی از درمان های انسان گرایانه وجود دارد. افسردگی یکی از شایع ترین مشکلات سلامت روان در میان بزرگسالان است، اما همه انواع افسردگی علائم یکسانی ندارند. من برای مدت طولانی توسط داستان های بیماران روانپزشکی و آزار آنها نه تنها در گولاگ شوروی در اواسط قرن گذشته، بلکه اخیراً، و در کشوری به ظاهر "روشنفکر" و آزاد مانند ایالات متحده – یا کانادا یا انگلستان.

درمان وسواس فکری

فصل یازدهم، سمت دور پیچیدگی، کمی پیچیده است، زیرا به نظر می رسد نویسندگان به وضوح در تلاش هستند تا از موضع گیری واضح در مورد چیزهایی اجتناب کنند که پزشکان جسورتر مانند کولتارت به تازگی مطرح کرده اند و صریحاً از آنها به عنوان "ایمان؛ ایمان به خودمان" یاد کرده اند. و در این روند عجیبی که ما هر روز با بیماران خود ایجاد می کنیم." از نظر میلر و مویرز، آنها با استناد به شعارهایی مانند «سادگی در حاشیه پیچیدگی» و صحبت در مورد متعالی بودن و بیل زدن در چند بیت بودایی که زمینه یا زمینه بسیار کمی دارند، پیرامون چنین زبان به ظاهر «روحانی» یا «الهیاتی» می رقصند. تفصیل مفید باشد

در نیمی از زمان، نتایج خود را در Psychotherapy سه برابر کنید

Psychotherapy فصل X، ارائه اطلاعات و مشاوره، یکی از مواردی است که مسلماً با بیشترین مقاومت آن را خواندم، به ویژه زمانی که این نویسندگان به صراحت گفته اند که "مشاوره بخشی از کار شماست" (ص. 110). فصل دوازدهم در آغاز قسمت سوم روان درمانگران مؤثر قرار دارد، که به استثنای فصل قبل، تاکنون با دقت و وضوح فوق العاده و تحسین برانگیزی نوشته شده است، و این متن را به یک متن ایده آل برای دانشجویان و فارغ التحصیلان تبدیل کرده است.

از مقالات با کیفیت بالا از هر نقطه از جهان، با موضوعات مختلف (به عنوان مثال، فرآیند روان درمانی و نتیجه، تشخیص و ارزیابی، آسیب شناسی روانی و غیره)، با قالب های مختلف (به عنوان مثال، مرور، مطالعات تجربی، آثار روش شناختی، مطالعات بالینی) استقبال می کند. ) و از دیدگاه های مختلف معرفت شناختی، نظری و روش شناختی پژوهش های معاصر در روان درمانی. هدف اولیه کار ما کمک به شما برای ایجاد یک زندگی رضایت بخش و پایدار خواهد بود.

درمان اختلال دو قطبی

این به نوبه خود ممکن است به ما در تفکر شفاف و ایجاد وضوح بهتر کمک کند. به عنوان مثال، در حالی که یک کودک نوپا عادی ممکن است برای چند دقیقه در مورد برخی بی عدالتی ها لگد بزند و فریاد بزند، یک کودک غیرعادی ممکن است چنین رفتاری را برای چندین ساعت طاقت فرسا ادامه دهد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره فردی لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما