7 گام آسان برای قانون برنده استراتژی جذب

دوج «بچه های کلاه سفید» و «شورش دوج» را به تصویر کشید. پتولا کلارک، خواننده پاپ بریتانیایی، گفت که باید «ببینید که پلیموث تا الان چه کار کرده است». فورد برخی از مدل‌های اسپورت‌تر را به‌عنوان «The Lively Ones» معرفی کرد و از یک برنامه تلویزیونی با همین نام حمایت مالی کرد. به دلیل حجم بالای فروششان، این نمایندگی‌ها معمولاً اولین‌هایی بودند که جدیدترین قطعات کارخانه‌ای را می‌فروشند، اما بسیاری از آنها تجهیزات سرعتی مخصوص به خود را نیز توسعه دادند، سپس ماشین‌های مسابقه‌ای را برای نشان دادن آن، معمولاً در مسابقات درگ، ساختند و حمایت مالی کردند. گابی برنشتاین یکی از رهبران برجسته امروزی است – و آخرین کتاب او، "جاذب فوق العاده"، به باورهای محدود کننده ای می پردازد که همه باید خود را از شر آنها خلاص کنند تا زندگی مثبت و فراوانی داشته باشند. به یاد داشته باشید که افکار شما در عین حال دوست و دشمن شماره یک شما هستند. این جنگجویان قدرت خرس را برای حمله وحشیانه به دشمن هدایت کردند. و درست مانند شفا دهندگان ایمان فردی، بیماران می توانند به طور موقت احساس بهتری داشته باشند، زیرا متقاعد شده اند که قدرت دعا آنها را شفا داده است. هر آنچه در زندگی ما "انجام شده" است، می تواند از طریق تغییر در آگاهی ما "لغو" شود.

Law Of Attraction

در واقع قدردانی آنقدر قدرتمند است که می تواند زندگی شما را تغییر داده و متحول کند. همچنین می تواند به بدن فیزیکی شما آسیب برساند. اگر به قانون جذب فکر می کنید، چگونه می توانید از آن برای تغییر مسیر IBS خود استفاده کنید؟ بسیاری از مردم با استفاده از قول معروف سقراط، "خودت را بشناس"، خودآگاهی را خلاصه می کنند. با استفاده از قانون جذب، سعی می کنید افکار و خواسته های خود را با کیهان هماهنگ کنید. وقتی خودتان را طوری برنامه‌ریزی می‌کنید که همیشه بهترین‌ها را در اطرافیانتان ببینید، ممکن است گول بزنید. مزیت ایجاد تابلوی چشم انداز دو جانبه است. محصول نهایی نه تنها به عنوان یک یادآوری بصری از آنچه می‌خواهید در زندگی خود جذب کنید عمل می‌کند، بلکه عمل ساده ساخت آن در واقع می‌تواند تعهد شما را نسبت به نتیجه دلخواهتان تقویت کند و شما را در طرز فکر صحیح برای رسیدن به آن قرار دهد. یک واقعیت. چه از اصطلاح قانون جذب استفاده کنید یا نه، اما فرض اصلی ایجاد یک زندگی با طراحی هنوز درست است و علم ثابت کرده است که این مورد است. او توضیح می دهد که چگونه فضیلت یک مفهوم بسیار مهم در قانون جذب است.

Law Of Attraction به شما کمک می‌کند تا به رویاهای خود برسید

چرا یک مربی قانون جذب استخدام کنیم؟ دزدی نرم افزار دزدی است، استفاده از کرک، رمز عبور، شماره سریال، کدهای ثبت نام، ژنراتور کلید، کلید سی دی، هک غیرقانونی است و از توسعه آینده قانون جذب (به سادگی با کلیک بر روی وب سایت آگهی بالا) جلوگیری می کند. در همان سال، جنرال موتورز رتبه بندی موتورهای تبلیغاتی خود را از ارقام ناخالص به اعداد خالص واقعی تر تغییر داد، که باعث شد تلفات قدرت و گشتاور روی کاغذ حتی بدتر به نظر برسد. ینکو کامارو 427 مدل 1969 نام خود را از فروشنده Chevy دان ینکو و ماهیچه آن از پیوند موتور یواشکی گرفته شد. پلیموث به لطف ریچارد «پادشاه» پتی و سوپربرد جاده ای دونده جاده ای با بال بلند و گلوله ای، برنده ترین نام سال در نسکار بود. پلیموث همچنین برای جمع و جور اسپرت خود، بسته‌های عجیب و غریب «Cuda» را اضافه کرد، از جمله تعداد کمی از آن‌ها با 440s بزرگ فشرده. و بیایید تمام آهنگ های موفق دهه 60 را فراموش نکنیم که ماشین های سریع و اوقات خوش را جشن می گیرند. ماشین‌های عضلانی با وجود تمام قدرت خام و شیطنت‌های غوغایی‌شان، جنبه‌ای بازیگوش داشتند که نشان‌دهنده بی‌احترامی مدرن ضد فرهنگ جوانان دهه 60 بود.

نحوه نشان دادن Law Of Attraction Better Than Anybody Others

نتیجه رقابت شدید در بازار عضلانی کمتر نگران کننده نبود. خودروهای عضلانی در دهه 1970 شروع به محو شدن کردند. اکثر آنها در اواسط دهه گذشته، قربانیان بازار در حال تغییر و مقررات سختگیرانه دولتی شدند. نمایندگی‌ها پر از ماشین‌های قدرتمندتر و ظالمانه‌تر با عملکرد بالا بودند – ماشین‌های عضلانی در اوج خود بودند. میدان 1969 تعداد زیادی از ماشین‌های خیابانی با نسخه محدود را به نمایش گذاشت که برای واجد شرایط بودن برای مسابقات ساخته شده بودند. مقامات رسمی باید مورد سرزنش قرار می گرفتند و Pontiac GTO Judge 1969 در این شوخی بود.

دروغ و دروغ درباره Law Of Attraction

همچنین یک مشت آهنی دستکش مخملی جدید به نام GSX با قدرت 370 اسب بخار در ظاهر "مرحله 1" وجود داشت. تعداد کمی از ماشین‌های عضلانی کلاسیک وحشی‌تر به نظر می‌رسیدند و هیچ‌کدام گشتاور بیشتری نسبت به بیوک GSX 1970 نداشتند. در غیر این صورت، سال 1970 سال آرامی برای عملکرد فورد بود – پس از آن که این شرکت به طور ناگهانی برنامه به یاد ماندنی "عملکرد کل" خود را پایان داد. Road Runner با بوق "بیپ-بیپ" لبخند برانگیز و لوگوی کارتونی مشابه، 45000 فروش در سال اول به دست آورد تا دسته بندی جدید دیگری به نام خودروی عضلانی اقتصادی را ایجاد کند. در سال 1966، GTO رکورد فروش ماشین عضلانی یک ساله 96946 را ثبت کرد. با اشباع شدن بازار، اکثر خودروهای عضلانی فروش سالانه بسیار کمتری داشتند. برخی از آنها به سختی صدها نفر بودند.

استفاده از قانون جذب برای من سخت شده است.

به این ترتیب بود که ماشین‌های عضلانی با وجود اینکه فروش زیادی نداشتند، تأثیر زیادی در بازار داشتند. فروش اجرا در جایی که طرفداران پرفورمنس جمع شده بودند، کار خوبی بود. با این حال، به خاطر داشته باشید که حس خوب هدیه مناسبی است که هر والدینی ممکن است به فرزند خود بدهد، بنابراین باید در موارد فرصت از حس خوب استفاده کنید. استفاده از قانون جذب برای من سخت شده است. اکنون استفاده از قانون جذب را تسریع و تقویت کنید! آزمایش‌های علمی ثابت کرده‌اند که قانون جذب به فرد اجازه می‌دهد تا آنچه را که می‌خواهد آشکار کند، مشروط بر اینکه بتواند با ضمیر ناخودآگاه با موفقیت ارتباط برقرار کند. اگرچه خواندن در مورد بلایای سیرک می تواند بسیار ناامید کننده باشد، بسیاری از استراتژی های ایمنی سیرک که امروزه نمی بینید در پاسخ به حوادثی بوده اند که در زیر سقف بزرگ رخ داده است. مثل اینکه خیلی در زیر چیزی است که ما اغلب از آن آگاه هستیم. رنگ های وحشی در مد بودند، بنابراین American Motors رنگ های روشن "Big Bad" را برای سال های 1969-70 ارائه کرد. دوج و پلیموث یک پالت "High Impact" با نام‌های حواس‌پرتی مانند Tor-Red، Plum Crazy، و Go-Man-Go داشتند.

چگونه Law Of Attraction بدست آوریم

بیشتر مردم مثلاً به GTO نیازی نداشتند، اما تصویر وحشیانه GTO بیش از چند نفر را مجبور به خرید یک Tempest LeMans ملایم با سبک مشابه می کرد. با تورینو کبرا و GTO با قیمت پایین تر، The Judge، رده های اقتصادی عضلانی افزایش یافت. NASCAR نیاز به یک دوج چارجر 500 سبک هوا و یک چارجر دیتونا قهرمانانه بالدار، به علاوه یک فست بک فست بک فورد تورینو تالادگا و مرکوری سیکلون اسپویلر II را برانگیخت. دیربورن با بازسازی فورد تورینوس و سیکلون مرکوری با ارائه کبرا جت 429 با کارایی بالا با قدرت 360 تا 375 اسب بخار، خبرهای عضلانی را ایجاد کرد. همین کارخانه پایه همچنین یک Boss 429 Mustang که از سال 69 منتقل شده بود و نیز مرکوری کوگار حذف کننده نیرو می‌داد. اما اگر به خودتان اجازه دهید ادامه دهید، از اشتباهاتتان درس بگیرید و دوباره خودتان را بسازید، در نهایت خیلی بیشتر از آنچه انتظار دارید به دست خواهید آورد. با گذشت زمان، ماشین‌های عضلانی دوباره کشف و حتی احیا شدند، اما تنها پس از یک دهه تلاش که در آن نژاد محکوم به انقراض به نظر می‌رسید. در همان زمان، محدودیت‌های تدریجی سخت‌تر در انتشار گازهای گلخانه‌ای خودروسازان را مجبور کرد تا موتورها را از طریق نسبت تراکم پایین‌تر، کاربراتورهای کمتر، ورودی‌های محدودتر و سایر اقدامات کاهش قدرت، تنظیم کنند.

چنین پشتیبانی زیرزمینی بخشی از دانش ماشین عضلانی است.

و برای مدت طولانی حق با آنها بود. هر شول 1971 می‌توانست نشان سوپر اسپورت بپوشد، اما فقط شورولت شورلت SS 454 مدل 1971 حق نمایش اندازه موتور خود را نیز به دست آورد. اندازه بزرگ، قدرت بزرگ، سرگرمی بزرگ — فورد تورینو کبرا 1970 از رم-هوای 429 سیدی V-8 خود تا 375 اسب بخار قدرت داشت. عضله چیزی بدتر از Dodge Super Bee Six Pack 1969 نیست که به خاطر سه لوله دو لوله هالی در V-8 440 سیدی نامگذاری شده است. برای مثال، Super Bee 1968، الهام‌بخش خط «Scat Pack» از دوج‌های داغ با نوارهای دم زنبور بامبلی بود که دارای یک زنبور با شخصیت کلاه‌دار است که روی چرخ‌هایی به‌اندازه درگستر حرکت می‌کند. دوج در اواسط سال با یک کوپه استریپر Coronet، Super Bee، با قیمت 3,037 دلار به عنوان بخشی از خط عملکرد این برند "Scat Pack" به آن پیوست. همانطور که در روزهای ابتدایی رابطه، اوقات خوشی را به اشتراک می گذاشتید، می توانید با کمی تلاش از طرف خود، حالات را دوباره به دست آورید. چنین پشتیبانی زیرزمینی بخشی از دانش ماشین عضلانی است. این می تواند یک ابزار بسیار موثر در مواقع ناراحت کننده و پریشانی شخصی باشد.

من شروع به اعمال قوانین جهانی کردم و رشد شخصی را هر روز مطالعه کردم. و اگرچه پیشخوان‌های لوبیا دیترویت می‌دانستند که عملکرد به جابجایی مدل‌های مادر و پاپ کمک می‌کند، برنامه‌های مسابقه‌ای و هزینه‌های توسعه ماشین عضلانی رو به افزایش بوده و باعث سوددهی می‌شود. حتی آمریکن موتورز، قهرمان خودروهای اقتصادی، تب عضلانی ماشین را گرفت. داستان توسط ژان لوئیز "Scout" Finch روایت می شود و به مسائل نابرابری نژادی، تعصبات، تجاوز جنسی، طبقاتی و نقش های جنسیتی در جنوب عمیق آمریکا می پردازد. هر خودروساز بزرگ آمریکایی یک خط تولید خودروهای عضلانی داشت. «بیچ بویز» به تنهایی «409»، «خاموش کن» و «سرگرم، سرگرمی، سرگرمی» (وقتی بابا T-Bird را می برد)، به علاوه بازی های کمتری مانند «Car Crazy Cutie»، «Our Car Club» را اجرا کردند. و «قایق نمایشی ممنوع» جان و دین درباره «بانوی پیر کوچولو از پاسادنا» با یک سوپر/استوک دوج، به علاوه خطرات «منحنی مرد مرده» آواز خواندند. رونی و دیتوناس بچه‌هایی داشتند که برای «جی‌تی‌ای» کوچک بوگالو می‌کردند، و اشعار آن را به شخص جیم وانگرز، مرد تبلیغاتی پونتیاک اختصاص داد.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما