7 دلیل برای اینکه آبراهام لینکلن در کابل جفت عالی خواهد بود

Electrical panelاز این رو، درک تعادل بین هزینه و عملکرد در انتخاب خازن های مناسب برای هر پروژه PCB بسیار مهم است. به عنوان مثال، خازن‌های الکترولیتی دقت بالایی ارائه می‌دهند، اما به دلیل درجه تحمل پایین‌تر و نیاز به اندازه فیزیکی بزرگ‌تر برای ذخیره شارژ، هزینه بیشتری دارند.

سیم و کابل افشان

dashboard خازن های پلاریزه که به عنوان خازن های الکترولیتی نیز شناخته می شوند، تنها می توانند ولتاژ را در یک قطبیت تحمل کنند. درپوش‌های پلیمری آلوم ضخیم‌تر و کوتاه‌تر هستند، در حالی که درپوش‌های الکترولیتی زاج بلندتر و باریک‌تر هستند. محبوب ترین خازن های سوراخ دار مورد استفاده عبارتند از خازن های سرامیکی، فیلم، الکترولیتی آلومینیومی و خازن های پلیمری آلومینیومی. در محیط های سخت، خازن های سوراخ دار به دلیل قابلیت اطمینان بهترین گزینه هستند.

حفاظت را می توان با بازپخت مس لخت، سیم مسی آنیل شده قلع شده، سیم نقره از آلیاژ مس با روکش آلیاژ مش سیم SS GI و همچنین توسط نوار فلزی (آلومینیوم و مس) با کابل زمین با حداقل همپوشانی 25 درصد ارائه شد. برای بهترین عملکرد کابل مسی پیچ خورده را می توان در نوار فلزی ارائه کرد.

کدهای برق به تعیین سیم مناسب برای انواع مختلف سینی کابل و کاربردها کمک می کند. این بسته بندی یک کابل بر روی دیگری به طور متناوب چهار تا پنج بار تکرار می شود. از این رو، اگر خازن مورد استفاده بیش از ظرفیت خازن یا حداکثر ولتاژ کاری باشد، ممکن است یک دستگاه یا هر تجهیزات الکترونیکی دچار مشکل شده و از کار بیفتد.

انتخاب خازن با تلرانس بیشتر ممکن است گزینه مقرون به صرفه تری باشد، اگرچه ممکن است دقت را به خطر بیندازد. اگر قبلاً دستگاه TENS را ندیده اید، ممکن است دچار شوک شوید. خازن های غیر پلاریزه دارای مقادیر ظرفیت خازنی کمتری هستند اما برای کاربردهایی مانند کوپلینگ AC و بای پسینگ مناسب تر هستند.

Wire And Cable Spraying

این درپوش ها در لایه های برد لحیم می شوند تا اتصال مکانیکی بهتری داشته باشند. اگر درجه حرارت یا ولتاژ بیشتر شود، خازن می تواند از کار بیفتد و به برد یا سایر اجزا آسیب برساند. Vovox Textura 6. شکل 1: برد WM8740 DAC رسید! رقابت در زمینه 4×4 اسپرت در حال داغ شدن بود، با بلیزر شورولت و جیمی جی ام سی — که هر دو بر روی پلت فرم های کوتاه تر وانت ساخته شده بودند — از اواسط سال 1969 وارد بازار شدند. سفارشات برای Broncos 1970 به 1700 پیکاپ و 16750 واگن کاهش یافت.

توجه به قیمت خازن ها هنگام خرید قطعات بسیار مهم است، زیرا می توانند تأثیر قابل توجهی بر هزینه کلی PCB داشته باشند. اگر قیمت مشکل باشد، SMDها هزینه کمتری دارند اما با حداقل اثر اندوکتانس انگلی. این رایج ترین و آسان ترین راه برای به دست آوردن آب گرم کافی بدون چنین هزینه ای است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کابل مخابراتی – وب سایت زیر را ببینید – لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما