Battlefield 2042 بتا در برابر Call of Duty و Hilo Infinity

[ad_1]

در چند ماه آینده ، سه تیرانداز اول شخص اصلی منتشر می شوند: Halo Infinite ، Call of Duty: Vanguard و Battlefield 2042 ، که هر دو در حالت بتا هستند. اکنون که بازیکنان بتا هر سه بازی را انجام داده اند ، شروع به مقایسه این سه بازی کرده اند تا ببینند کدام را بخرند.

خوشبختانه نسخه های آزمایشی هر سه بازی منتشر شده است که نظرات رایگان آنها را برای ما باقی می گذارد. این بتا ممکن است منسوخ شده باشد ، اما هنوز می توانید از افرادی که آنها را بازی می کنند بپرسید. ناگفته نماند که می توانید بازی آنها را ببینید و خودتان تصمیم بگیرید.

هر سه بازی تجربه منحصر به فرد خود را دارند و می توانند شهرت خود را به خوبی حفظ کنند. اما در این سه بازی یکی به مرحله تولید نهایی نزدیک است.

Halo Infinite


این بازی در آخرین نسخه خود قرار دارد ، نسبت به نسخه قبلی خود تغییر کرده است. نه تنها بخش چند نفره رایگان است ، بلکه تعداد زیادی سلاح ، مهارت ، وسایل نقلیه و تکنیک های حرکتی اضافه شده است. تا کنون این بازی دارای دو بتای اختصاصی است که هر دو بر قسمت چند نفره بازی تمرکز می کنند. هیچ اطلاعاتی از بخش داستان یا قالب تقلبی پس از انتشار در دسترس نخواهد بود.

اگرچه این بتا برای همه طرفداران بازی در دسترس نیست ، اما می تواند بازخورد مثبتی از بازیکنان خود دریافت کند. یکی از نکات قابل توجه بازی مهارت هایی مانند Repulsor و hook است. برای مدت طولانی ، Redit Halo پر از کلیپ هایی از بازیکنان بود که با Repulsor شوت می زدند. البته این بازی نظرات مثبت بسیاری نیز برای گیم پلی هیجان انگیز و جدید دریافت کرد.

Beto های Halo Infinite همچنین شامل چندین حالت بازی برای نمایش قسمت های بیشتری از حالت بازی چند نفره ، مانند (Team Battle) و (Slaughter) است. بیشتر اوقات در اولین بتا بازی ، بازیکنان باید با ربات های باهوش بالا مبارزه کنند که هیجان انگیز هستند. اما از پایان اولین بتا و در طول تلاش دوم ، بازیکنان با یکدیگر روبرو شدند.

البته چیزی وجود دارد که برخی بازیکنان امیدوارند تا بازی آخر به آن اضافه کنند. البته هیچ کدام از اینها به خودی خود مشکلی ندارند. مواردی مانند

  • رویارویی رودررو با بازیکنان
  • ارتقاء سلاح
  • ایجاد تعادل بین برخی مهارت ها

و برخی موارد کوچک مانند این قطعاً در بازی اصلی یا به روز شده برطرف می شود.

میدان جنگ 2042


بتای Battlefield به تازگی تکمیل شده است و نظرات خوب و بد را دریافت کرده است. طرفداران بازی از روش تفنگ استفاده از اسلحه بازی و پالایش آن استقبال کرده اند ، اما شکایات زیادی از دیگر موارد این بازی وجود داشته است.

این نسخه بتا تنها نیمی از سه حالت اصلی بازی موجود در زمان قرارگیری را بررسی می کند. این مدل دارای نقشه ، 4 متخصص و چند اسلحه است. با این حال ، همه کسانی که اکنون با آن روبرو می شوند ، مشغول تمرکز روی مشکل گرافیکی آن هستند تا Dice را مجبور به رفع آنها کند.

البته اینکه یک بازی به بزرگی Battlefield 2042 دارای خطای بتا باشد کاملاً طبیعی است. اما تعداد این باگ ها به حدی زیاد است که برخی تاخیر بیشتر در بازی را برای جلوه و ظاهر بهتر بازی پیشنهاد کرده اند. طرفداران همچنین نسبت به سیستم هسته بازی ابراز نگرانی کردند. زیرا برخی از ویژگی های نسخه های قبلی این حق رای دادن در این نسخه یافت نمی شود. اینها شامل انیمیشن های قتل اول شخص ، زاویه دید و عقب می شوند.

یکی دیگر از اعتراضات طرفداران سیستم جدید Expert بود که جایگزین سیستم طبقه بندی Symbolic System شد. یکی دیگر از اشکالات مهم بازی عدم وجود عوامل کافی برای تشخیص سریع دوست از دشمن است. تا زمان انتشار بازی نمی توان همه این اشکالات را برای مدت کوتاهی پوشش داد ، اما امیدواریم Dice بتواند تعداد آنها را تا زمان انتشار کاهش دهد.

Call of Duty: Vanguard


سه نسخه بتا از این بازی تا کنون منتشر شده است و همه آنها به پایان رسیده است. در اولین بتا ، که فقط برای بازیکنان پلی استیشن در دسترس بود ، تمرکز روی حالت بازی ، Champion Hill بود که از تم محبوب Gunfight الهام گرفته بود. اگرچه موتور گرافیکی و گرافیکی توسعه دهندگان زبان بازیکنان را ساکت کرده است ، اما بسیاری از آنها می خواهند تعادل این حالت را تغییر دهند.

دو نسخه بتا دیگر بر بخش چندنفره معمولی متمرکز شده است. بتا دوم در دسترس بازیکنان پلی استیشن است که بازی را از قبل خریداری کرده اند و بتا نهایی در دسترس همه سیستم عامل ها است. دومین و سومین نسخه بتای این بازی با استقبال زیادی از طرفداران به خاطر سیستم و فضای تخریب جدید روبرو شده است. برخی تغییرات در بازی به درخواست بازیکنان انجام شد و Sledgehammer لیستی از تغییرات بازی را هنگام انتشار منتشر کرد.

Call of Duty: Vanguard با وجود گرافیک زیبا ، گاهی با مشکلات فنی و اشکالات روبرو می شود و تجربه سرگرم کننده را کاهش می دهد. اما این مشکلات بزرگ به نظر نمی رسند و قابل حل نیستند و ممکن است تا زمان تنظیم بازی حل شوند.

خوشبختانه به نظر می رسد این زمستان برای طرفداران تیرانداز اول شخص فصل رویایی باشد.

بیشتر بخوانید:


Battlefield 2042 آخرین نمایشنامه: بدتر از این نمی شد

از کانال YouTube Vijiato تماشا کنید

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما