Covid: CDC Live Streaming به روز رسانی: Omicron Wave ممکن است به زودی ارائه شود

[ad_1]

تصاویرسایت واکسن کووید-19 در موزه تاریخ طبیعی آمریکا در شهر نیویورک.
اعتبار …یک رونگ خو برای نیویورک تایمز

بر اساس داده های جدید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، نسبت موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده ناشی از نوع Omicron به شدت افزایش یافته است و ممکن است نشان دهنده افزایش فوری عفونت ها در ماه آینده باشد.

بر اساس برآوردهای آژانس منتشر شده در روز سه شنبه، در هفته منتهی به شنبه، Omicron 2.9 درصد موارد در سراسر کشور را به خود اختصاص داد که نسبت به هفته گذشته 0.4 درصد افزایش داشت.

در مناطقی شامل نیویورک، نیوجرسی، پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده، شیوع عفونت های Omicron به 13.1 درصد رسیده است.

در نشستی سه شنبه با مقامات بهداشتی ایالتی و محلی و نمایندگان آزمایشگاه های بهداشت عمومی در سراسر کشور، مقامات CDC نسبت به دو سناریو احتمالی هشدار دادند. اولی موج جزر و مدی از عفونت ها، هم Omicron و هم دلتا است که در اوایل ماه آینده وارد می شود، درست مانند آنفولانزا و سایر عفونت های تنفسی زمستانی به اوج خود می رسد.

اسکات بکر، مدیر اجرایی انجمن آزمایشگاه بهداشت که تلفنی صحبت کرد، گفت: “سیگنال های اولیه نشان می دهد که موجی در راه است.”

وی افزود: «ما انتظار افزایش را داریم، فقط به این دلیل که در بهار شاهد ویروس‌های تنفسی بیشتری از جمله RSV هستیم که گسترده است.»

مقامات بهداشتی فدرال نیز سناریوی دومی را ارائه کردند که در صورت وقوع Omicron در بهار کوچکتر است. معلوم نیست کدام پیش بینی بیشتر است.

شواهد اولیه برای این نوع به تازگی در حال ظهور است و هنوز مشخص نیست که آیا عفونت Omicron منجر به بستری شدن در بیمارستان شده یا مرگ. به نظر می رسد این سویه می تواند تا حدی از سیستم ایمنی بدن محافظت کند، اما دانشمندان هنوز مشخص نکرده اند که واکسن ها و عفونت های قبلی تا چه حد می توانند از افراد در برابر بیماری های جدی محافظت کنند.

برای ردیابی متغیرها، CDC از یک سیستم نظارت ملی استفاده می‌کند که نمونه‌ها را جمع‌آوری می‌کند و همچنین توالی‌های ژنتیکی ایجاد شده توسط آزمایشگاه‌های تجاری، آزمایشگاه‌های فنی و آزمایشگاه‌های عمومی و محلی را جمع‌آوری می‌کند.

سیستم ایالات متحده نسبتاً کند است که متغیرها را انتخاب می کند، شاید تا حدی به دلیل محدودیت حالت های سفر یا قوانین ورود ایالات متحده باشد. اما این سیستم با نقاط کور و تاخیر نیز محدود شده است.

هفته گذشته CDC گزارش داد که از 43 عفونت شناخته شده تشخیص داده شده در ایالات متحده در هشت روز اول دسامبر، 34 بیمار یا 79 درصد، زمانی که شروع به نشان دادن علائم یا مثبت شدن آزمایش کردند، کاملاً واکسینه شدند. تنها حدود یک سوم از 43 نفر دو هفته قبل از تشخیص، به خارج از کشور سفر کردند که نشان دهنده سطح توزیع در برخی جوامع است.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی، خاویر بکرا، روز سه شنبه پیشنهاد کرد که مبارزه با Omicron ممکن است به دولت فدرال نیاز داشته باشد که بودجه بیشتری برای پاسخ فراهم کند. بسرا به خبرنگاران گفت که حدود 10 میلیارد دلار از 50 میلیارد دلاری که کنگره برای آزمایش کنار گذاشته است، باقی مانده است.

بکر می‌گوید برای آزمایشگاه‌های بهداشتی، برای بیمارستان‌ها، کارمندان می‌توانند یک چالش باشند.

او گفت: «این همان کارکنان بودند که آزمایش‌های مولکولی و توالی‌یابی ژنومی و نظارت بر آنفولانزا را انجام دادند. ما برای مدت طولانی تلاش کرده‌ایم، بنابراین باید به فکر برنامه‌های جایگزین، کارکنان موقت باشیم، افرادی را بیاوریم که به رویدادهای سال گذشته کمک کردند.»

“جامعه آزمایشگاه خسته است.” جامعه مراقبت های بهداشتی خسته است. “آماده باشید، ممکن است ما مشتاق تر باشیم” پیامی است که شنیدن آن سخت است.”

در اروپا، مقامات بهداشتی نسبت به افزایش پرونده Omicron هشدار داده اند. بر اساس برآوردهای روز دوشنبه، تعداد موارد تغییر در دانمارک که از نظر میزان واکسیناسیون و سن مشابه ایالات متحده است، هر دو روز یکبار دو برابر می شود.

دکتر تدروس آدهانوم گبریسوس، مدیر کل سازمان جهانی بهداشت، روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “Omicron با سرعتی در حال گسترش است که در گذشته شاهد آن نبودیم.”

دکتر تدروس و یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت نسبت به دست کم گرفتن متغیرها هشدار دادند. وی گفت: اگرچه Omicron باعث موارد کمتر جدی می شود، بسیاری از موارد می تواند سیستم های بهداشتی آماده نشده را دوباره پوشش دهد.

در ایالات متحده، مقامات بهداشتی ایالتی و محلی از آمریکایی ها می خواهند تا با واکسیناسیون، واکسیناسیون و واکسیناسیون در مکان های عمومی در خانه ها برای جلوگیری از شیوع کووید اقدام کنند. خانواده و دوستانی که برای تعطیلات گرد هم می آیند باید قبل از جشن گرفتن با هم آزمایش شوند، در صورت امکان در بیرون جمع شوند یا اگر نه، در یک منطقه با تهویه مناسب.

مایکل فریزر، مدیر اجرایی، گفت: «از آنجایی که متغیرهای دلتا به سرعت در ایالات متحده گسترش می‌یابند، رهبران بهداشت ایالتی و منطقه‌ای به طور فزاینده‌ای نگران داده‌های در حال ظهور از اروپا و آفریقای جنوبی هستند که نشان می‌دهد متغیرهای Omicron ممکن است شایع‌تر باشند.» سازمان بهداشت عمومی ایالتی و منطقه ای.

وی افزود: «ظرفیت بیمارستان در بسیاری از ایالت‌ها به دلیل موارد جدی کووید-۱۹ نقطه شکست است».

نیک کامینگ-بروس گزارش مشارکت

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما