Epic Games بازی های مبتنی بر بلاک چین را با Steam – Zomit ترکیب می کند

[ad_1]

به گزارش Verge ، Epic Games اعلام کرده است که برخلاف رقیبش Valve ، اکنون بازی های مبتنی بر بلاک چین را در فروشگاه خود به فروش می رساند. سازنده بازی های رایانه ای Valve اخیراً اعلام کرده است که دیگر بازی هایی با قابلیت NFT به فروشگاه استیم ارائه نمی دهد. اگرچه Epic Games در ارائه بازی با فناوری NFT محدودیت هایی دارد ، اما قصد دارد با مذاکره با توسعه دهندگان بر این محدودیت ها غلبه کند.

طبق گفته Epic Games ، بازی های روی این پلتفرم باید با قوانین مالی شرکت مطابقت داشته باشند ، نحوه استفاده از بلاک چین را به وضوح بیان کنند ، دارای رده سنی مناسب باشند و توسعه دهندگان آنها به جای استفاده از گذرواژه های سیستم پرداخت مورد نیاز خود از خدمات پرداخت Epic Games استفاده کنند.

مقالات مرتبط:

تیم سوینی، مدیرعامل Epic Games ، پیشتر گفت که علاقه ای به تغییر NFT ها ندارد. اما در حال حاضر به نظر می رسد که این بیانیه فقط در مورد خود Epic Games صدق می کند. Epic Games به زودی قوانینی را برای پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین و نحوه استفاده واضح تر از فناوری برای توسعه دهندگان بازی ایجاد می کند. سوینی افزود: “Epic Games بدون هیچ گونه قضاوتی در زمینه بلاک چین از نوآوری های تکنولوژیکی و مالی استقبال می کند.”

اعلام پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین توسط Epic Games به این معنا نیست که توسعه دهندگان ناراضی از پلتفرم Steam می توانند بازی های خود را به راحتی در پلت فرم Epic Games به فروش برسانند. زیرا پذیرش این بازی ها در حالت بتا است و هر بازی به صورت جداگانه بررسی می شود. البته به دلیل شهرت Epic Games ، انتظار نمی رود که هیچ سختگیری خاصی در مورد این بررسی ها اعمال شود.

Epic Games از هر فرصتی برای انحصار بازار بازی های رایانه ای استفاده می کند و اکنون با پذیرش بازی های غیر مجاز در پلتفرم Steam ، این بار به نظر می رسد این بار با Valve رقابت کرده و توجه برخی از گیمرها یا توسعه دهندگان این پلتفرم را به خود جلب کرده است. به

دستگاه

برخی از طرفداران بازی NFT پس از اینکه Steam اعلام کرد بازی های فناوری بلاک چین را بر روی پلتفرم خود نمی پذیرد ، به Epic Games روی آوردند. در همین حال ، Enjin ، یک شرکت فعال در ادغام NFT ها در بازی های ویدئویی ، در توییتی اعلام کرد که در حال مذاکره با مدیرعامل Epic Games است.

نظر شما در مورد رقابت بین Epic Games و Steam چیست؟ آیا بازی های Epic می توانند با اقتباس از بازی های مبتنی بر بلاک چین ، مخاطبان Steam را جذب کنند؟

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما