FMC T5 ش شاسی بلند جدید بازار ایران

[ad_1]

-رارو- سراس اوور پکتامپکت T5 ییودرویی که قرار است یک ماه دیگر با تغییر برند و نام FMC T5 مونتاژ و به زار خودرو عرضه شود. ررسی‌ها نشان می‌دهد که این شاسی بلند چینی باید با هم وطنان سرسختی مانند چری تیگو 7، جک K7، لاماری و هایما S7 رقابت بتن.

به گزارش فرارو ، تمت این شاسی بلند در طول یک ماه آینده و همزمان با عرضه آن اعلام خواهد شد. م ینیده هاکی است که قیمت FMC T5 ۹۰۰ن ۹۰۰ میلیون تومان تا یک میلیون و ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

تیمی که نزدیک به رقبای چینی دیگر مانند چری تیگو 7 و جک K7 است. Cنابراین در گام اول FMC T5 این شانس را دارد که بخشی از بازار را تصاحب کند.

5 ررسی‌ها نشان می‌دهد که دانگ فنگ برای طراحی T5 ماشین خودرو در ویژگی‌های مثبت طراحی این خودرو به للو پنجره قابل توجه، راغ جلوی ترکیبی ت رینگ آلو

FMSی بلند FMC T5 رقابت شانس دارد؟

بلند ننی FMC T5 پیشرانه سیاسی 1.5 لیتری توربو شارژ میتسوبیشی عرضه می شود که تولید توانی معادل 156 اسب بخار با گشتا را دارد. ی پیشرانه در قیاس با رقبا گرچه برتری بیشتر ندارد، اما در بخش گیربکس حرفی برای نخواهند داشت.

طبق اعلام دانگ فنگ، این خودرو به یک گیربکس ۶ سرعت اتوماتیک از نوع AT مجهز است. این در حالی است که گیربکس رقبای این کراس اوور کامپکت در ایران از مدل CVT بهره می‌برند. اسئن موضوع به هر گونه می‌تواند قابل توجه باشد را ایجاد کند.

. . . . . اخن خودرو که قرار است توسط آرین پارس موتور مونتاژ و رع شود، در واقع نسخه ای و کاملا متفاوت از مدل پایه خود را نشان می دهد. اما در بخش فنی و طراحی بسیار برجسته تر از نسخه پیشین است.

در بخش های T7 مصرف نیز، FMC5 شرایطی مشابه 7و 7، جک، لاماری و S7 دارد. بر اساس گزارش ها، T5 در طول 4466، عرض 182، ارتفاع، و فاصله نن دو محوز 272 مونتاژ و عرضه خواهد شد. .مچنین مصرف ترکیبی هن م در هر صد کیلومتر به ۷.۴ لیتر می‌رسد.

FMC T5

FMC T5 چه تات و امکاناتی دارد؟

دستگاه بروشور تبلیغاتی شاسی بلند چینی در امکانات ایمنی به ویژگی هایی مانند سیستم حفظ تعادل، 6 ایربگ، سیستم کمک حرکتی در سربالایی، ترمز خودکار در زمان ترافیک، سیستم کنترل سرعت در شیب، سیستم کنترل کشش، سیستم هشدار رانندگی بین خطوط، خطر فاصله ی یمنی از جلو، زرمز ضد ABL ABS و کمکی (BA، CBD، EBD)

در بخش امکانات رفاهی نیز FMC T5 فردا موتورز گفته است که این خودرو از امکاناتی مانند سیستم ورود و استارت بدون کلید، صندوق عقب برقی با مکان تنظیم زاویه و ترمز پارک برقی، کرو کنترل، ریموت سانروف وشیشه های خودرو، سیستم مولتی مدیا + مانیتو 12 اینچی لمسی HD, صندلی برقی راننده با قابلیت تنظیم 8 حالت, گرمکن صندلی های جلو, کنترل سیستم صوتی و تلفن همراه روی فرمان + car play, سیستم هواویه, قابلیت اتصال wi-fi, مسیریاب ماهوراه ای, دوربین ثبت وقایع, دوربین دنده عقب. ، خط راهنما ، چراغ راهنمای مسیر ، چراغ نقطه کور خواهد برد.

تصاویر شاسی بلند ننی FMC T5

FMC T5

FMC T5

FMC T5

FMC T5

FMC T5

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما