https://decrypt.co/82355/el-salvador-president-volcano-powered-bitcoin-mining-has-begun-

[ad_1]

به گزارش Dikripet ، رئیس جمهور السالوادور در توییتی اعلام کرد که این کشور کار خود را در صنعت استخراج بیت کوین آغاز کرده است.

بر اساس یک توییت Buckle ، السالوادور قبلاً حدود 500 دلار بیت کوین استخراج کرده است ، مبلغ مقطعی که دولت قصد دارد به مرور زمان آن را افزایش دهد.

سگک استخراج بیت کوین

تصویری از توییت باکل اولین درآمد استخراج بیت کوین در کشور را نشان می دهد.

باکل گفت: “این اولین پیچ رسمی است که از آتشفشان ، نیروگاه آتشفشانی کشور استخراج شده است.” باکل در ابتدای این هفته ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت و در آن اولین گام های کشور در استفاده از انرژی زمین گرمایی آتشفشانی را توضیح داد.

این ویدئو ، که بیش از 2 میلیون نفر آن را مشاهده کرده اند ، یک مرکز داده در یک مرکز جنگلی در السالوادور را نشان می دهد ، با کارکنان فنی مرتبط با استخراج بیت کوین. باکل در توییتی اخیر گفت: “این پروژه هنوز در حال آزمایش و راه اندازی است.”

استخراج بیت کوین به دلیل مصرف زیاد انرژی و انتشار کربن جنجال زیادی ایجاد کرده است. با افزایش مطالعات پیرامون تاثیرات زیست محیطی صرفه جویی بر محیط زیست ، برخی از معدنچیان به منابع پاک تر و تجدیدپذیر انرژی روی می آورند که یکی از آنها انرژی زمین گرمایی است.

رئیس جمهور السالوادور در ژوئن سال جاری (ژوئن 1400) اعلام کرد که شرکت دولتی دولتی LaGeo بیت کوین “ارزان ، تمیز و تجدیدپذیر” استخراج می کند و کربن صفر را از آتشفشان ها تولید می کند.

اگرچه طرفداران محیط زیست از رئیس جمهور انتقاد کرده اند ، اما هنوز مردم در پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قابل معامله اختلاف نظر دارند.

جاه طلبی های باکلی در مورد بیت کوین

باکل ابتدا از برنامه های خود برای تصویب بیت کوین به عنوان محبوب ترین واحد پول کشور در جریان کنفرانس میامی رونمایی کرد. از آن زمان ، این خبر با انتقاداتی روبرو شد ، به طوری که برخی از السالوادورها قوانین بیت کوین را نشانه ای از مقامات دست و پنجه نرم می کردند.

با وجود مخالفت با تصمیم باکل ، ماده 7 قانون بیت کوین رمز ارز را به عنوان یک تراکنش پرداخت در آن کشور به رسمیت می شناسد. دولت نیز اقدامات مضاعفی در این زمینه انجام داده است.

دولت السالوادور مشاغل کوچک و متوسط ​​را به یک اندازه تهدید می کند. یکی از تاجران محلی می گوید: “دولت بازرسان را به اداره کسب و کار می فرستد تا در مورد اجرای مناسب قوانین کار تحقیق کنند.”

مقالات مرتبط:

منتقداني كه مخالف موضع دولت بوده اند نيز مورد هدف قرار گرفته اند. یک تاجر محلی دیگر در بازداشتگاه غیرقانونی است ماریو گومزیک منتقد بیت کوین در ابتدای ماه جاری به فیلمنامه گفت: “پلیس هیچ کس را به دادگاه نبرد ، مردم را برای ساعت ها یا روزها سرقت کرد.”

برگزاری مکرر تجمعات و اعتراضات نشان دهنده مخالفت بسیاری از السالوادورها با پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش معمول است.

اگرچه پرزیدنت باکل به پذیرش بیت کوین با آغوش باز ادامه می دهد ، اما جزئیات کلیدی این پروژه هنوز روشن نشده است. به عنوان مثال ، چه کسی کلید خصوصی این بیت کوین ها را حفظ می کند؟ شرایط خرید بیت کوین در یک زمان خاص توسط این کشور چگونه است؟

BlockBank ، ارائه دهنده کیف پول دیجیتال ، می گوید: “هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد و ما باید کاملاً شفاف باشیم.” زیرا جامعه ارزهای دیجیتال نگران این موضوع است. “

با این حال ، طرفداران بسیاری از بیت کوین در جهان وجود دارد ، از جمله جک مالرز، مایکل سیلور و پیتر مگی، به عنوان جالبترین تروریست جهان شناخته شده است.[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما