Osa Chrome OS Flex رایانه کا مک خود را به Chromebook کدیل کنید – زومیت

[ad_1]

خیلی از ما لپتاپی قدیمی داریم که در گوشه‌ای از اتاق‌هایمان خاک می‌خورد و مدت‌ها فراموش کرده‌ایم با آن کار کنیم. احتمالاً از آن‌ها خیلی می‌شوند و نرم‌افزار قدیمی دارند یا کلاً کار نمی‌کنند. ،اين،اگر راهي وجود داشته باشد كه ياي دورانداختن آن مي تواند از اين دستگاه دوباره استفاده كند،ردر خوب مي شود!

OSARش اندروید آتوریتی، گوگل‌م‌ نرم‌افزار به نام Chrome OS Flex. ی‌تما می‌توانید از بن برای نصب عم‌عامل رام در دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز یا مک استفاده کنید. . . . .

Fوگل Flex را به‌عنوان ارزانی برای مدیران آی‌تی در نظر گرفته شده است . . . . .

Chrome OS Flex Serasas همان کد اصلی سیستم‌عامل کروم است که روی کروم‌بوک نصب می‌شود، توسعه یافته است. این بدان‌معنا است که شما به سیستم‌عامل کامل گوگل اسیستنت، به‌روزرسانی ماهانه، پشتیبانی از گوگل و … دسترسی دارید. Flex امروز وارد مرحله‌ای دسترسی اولیه می‌شود. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، می‌توانم به این کار بپردازم لینک بزر بزنید.

بروم بوک

ی‌وگل می‌داند که یضویض سیستم‌عامل رایانه ممکن است درخواست بزرگی به‌نظر برسد. به‌همین‌دلیل، می‌توانید تنها با استفاده از فلش USB به Flex اجازه دهید سیستم شما را وارد کنید.

مقاله مرتبط:

استفا استفاده از مجموعه‌های نرمافزاری ارائه‌شده، می‌توان دیسکی بوت‌شدنی ایجاد کرد و از آن برای نصب سیستم‌عامل استفاده کرد. دستورالعمل‌های ارائه‌شده‌ی گوگل، می‌توانید از رایانه‌های شخصی خود برای اجرای درایو استفاده از سیستم‌عامل Chrome OS Flex را دنبال کنید. اگر تجربه استفاده از شن شما راضی نکردید، می‌توانید خیلی راحت دیسک بوت‌شدنی را جدا و فرمت کنید.

آگر از فلکس خوشاتان آمد، میتوباند مامبل نصب الهدۀ كوتا كامل ريستم خود نصب كنده تا ديگر براي اژرا و. گوگل ابزارهای نرم‌افزاری را دراختیارتان قرار می‌دهد تا این کار را در سیستم‌های مبتنی بر ویندوز و مک انجام دهید. این کار می‌تواند جان تازه‌ای به پیام‌پیوترهای قدیمی بدهد. حتی اگر ۱۳ سال داشته باشند!

سیستم عامل کروم فلکس نمونه پیشرفته CloudReady یک دانلود رایگان است. Warer در سال ۲۰۲۰، گوگل Neverware، شرکت توسعه‌ی CloudReady را خرید و اکنون Flex نسخه‌ی مشخص شده‌ی همان محصول است.

Ud هم‌اکنون از CloudReady استفاده می‌کنید، وقتی نرم‌افزار از مرحله دسترسی اولیه خارج می‌شود، گوگل به‌طور خودکار سیستم‌عامل دستگا.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما