افراد زیر 21 سال بیشتر در معرض ابتلا به آرتریت روماتوئید-روزیاتو هستند


بر اساس تحقیقات انجام شده ، دیابت نوع 2 برگشت پذیر است و از بین رفتن غلاف حتی در افرادی که غلاف طبیعی دارند می تواند منجر به این برگشت شود. به نوشته دیلی میل ، محققان می گویند که چاقی لزوماً منجر به دیابت نوع 2 نمی شود ، بلکه فراتر از “سطح چربی خاص” است. و به عنوان یک قاعده کلی برای اجتناب از دیابت نوع 2 ، دانشمندان می گویند دور کمرتان باید همانند 21 سالگی شما باشد.

پروفسور روی تیلور می گوید: “اگر نمی توانید شلوارهایی را که در 21 سالگی می پوشیدید بپوشید ، بدن شما خیلی چاق است و حتی اگر آب کافی ندارید ، در معرض ابتلا به دیابت نوع 2 هستید.” دانشگاه نیوکاسل “شما هستید.”

متخصصان 12 فرد مبتلا به دیابت نوع 2 را که دارای BMI طبیعی بودند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. سپس آنها 800 کالری در روز به مدت دو هفته تغذیه کردند. این غذا از سوپ و شیک تشکیل شده بود. و به آنها کمک کنید تا غلاف را برای 4 تا 6 هفته دیگر کاهش دهند. این کار برای 3 چرخه دیگر تکرار شد تا اینکه 10 تا 15 درصد غلاف اولیه را از دست دادند.

این هشت نفر وارد مرحله بازیابی شده اند. در نتیجه سطح قند خون آنها متعادل است و داروهای دیابت مصرف نمی کنند. در نتیجه این رژیم ، میزان چربی در کبد و لوزالمعده این افراد به میزان قابل توجهی کاهش یافت و توانایی پانکراس در تولید انسولین بازیابی شد. محققان می گویند یافته ها نشان می دهد که هر فرد دارای “علامت چربی خاصی” است و اگر از آن فراتر رود ، به دیابت نوع 2 مبتلا خواهند شد.

پروفسور تیلور می گوید: “این مطالعه که در کنفرانس دیابت ارائه شد ، معکوس برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و درمان آنها است.” “این نتایج اولیه به وضوح نشان می دهد که دیابت ناشی از چاقی نیست ، بلکه ناشی از اضافه وزن است. دلیل آن وجود چربی زیاد در کبد و لوزالمعده است. “

دیابت نوع 2

وی گفت: “شما اغلب فکر می کنید که افزودن غلاف به افرادی که جزو افراد چاق طبقه بندی نمی شوند ، عامل م effectiveثری در دیابت نوع 2 نیست.” “و آنها ابتدا دیابت و انسولین برای آنها تجویز کردند.”

با این حال ، 4.5 میلیون نفر در انگلستان مبتلا به دیابت نوع 2 هستند و از هر 10 نفر 1 نفر مبتلا به دیابت هستند.

بیشتر بخوانید:

نکاتی در مورد دیابت نوع 2 که ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشید

تفاوت اصلی بین دیابت نوع 1 و نوع 2 چیست؟


Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances