بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

ک با خیلی سبز اموزش ببینم بعد برای تست بیشتر سراغ میکرو برم؟ سلام استاد بعد خیلی سبز سال به سال با توجه به سختی کنکور نردبام کار کنم یا برم خیلی سبز پایه بزنم؟ سلام برای ریاضی نظام قدیم تجربی با درک خوب ریاضی بین ای کیو و مهرو ماه و خیلی سبز و موج ازمون کدام را پیشنهاد میکنید.و اینکه بنظر شما با تست های ای کیو پیش برم وبرای جمعبندی از موج استفاده کنم خوبه؟ روحیه ی دانش آموزان در مسیر کنکور بسیار شکننده می شود و این خود نشان دهنده ی لزوم وجود یک مشاور حرفه ای است تا شما را برای روزهای سختی که پیش رو دارید آماده سازد. مرکز مشاوره درس زندگی در تهران اداره می کند. احتمالا بیلبوردهای تبلیغاتی همایش های آقای میرصادقی را در بزرگراههای تهران دیده اید. ✔️ قطب پنج : استان های بوشهر ، فارس، کهگیلویه و بویر احمد ، هرمزگان . بنظرتون از بین میکرو (رضا آقا جانی) و مشاوران (احمد خداداد )کدومو انتخاب کنم ؟ 2: آیا اگر از الان جامع این دروس رو بگیرم قدیمی نمیشوند؟ الان برای تسلط بیشتر و درصد بالای 80 چه کتابی برای ریاضی بگیرم؟ فرمودید که ریاضی مهر و ماه منبع خوبی هست.

اگر در مبحث قرابت معنایی خیلی ضعیف هستید و دوست دارید با یک درسنامه قوی پیش بروید پیشنهاد ما کتاب قرابت معنایی نشر دریافت تالیف آقای هامون سبطی است که بهترین منبع قرابت معنایی کنکور است. سلام استاد ببخشید من تو تابستون الان برا همه دروس اختصاصی خیلی سبز برا عربی میکرو دینی میکرو طلایی ادبیات مبحثی های نشر الگو و زبان هم مبتکران برا شروع دارم آیا خوبن ؟ هر آموزشگاه را باید بر اساس فاکتور هایی مانند استفاده از اساتید برجسته، مدیریت بسیار خوب و با برنامه، ارائه کارنامه بر اساس استاندارد های کنکور سراسری، تدریس دروس تخصصی در ساعت های آموزشی مناسب و کافی، استفاده از کتاب های آموزشی قوی برای تدریس و تمرین کنکور، تمرکز لازم و وسواس گونه بر روی درس های با ضریب بالا و سرنوشت ساز کنکور، آمار قبولی دانش آموزان قبلی آموزشگاه در کنکور و میزان رتبه های برتر آموزشگاه سنجید. رشته های ناحیه ای فقط در دانشگاه یک استان از چند استان همجوار ارائه میشود. پس به جای آنکه مدام به فکر خرید جدیدترین کتابها باشید، به دنبال مطالعه اثربخش و با کیفیت باشید و توصیه های مشاور خود را در خصوص منابع مختلف جدی بگیرید. مفهومی و خط به خط.

انتخاب رشته کنکور سراسری شیراز در 150 اولویت برای هر داوطلب انجام می گیرد که هر یک از داوطلبان محترم شهر شیراز می بایست به ترتیب اولویت تا صد و پنجاه انتخاب داشته باشد که می بایست به طوری دقیق و برنامه ریزی شده اولویت بندی شوند در ضمن توصیه می شود حتما جهت انتخاب رشته کنکور سراسری شیراز با مشاوران انتخاب رشته مرکز ایران تحصیل و یا دیگر افراد با تجربه دارای صلاحیت مشورت نمایید تا در این مسیر موفق باشید. بدین ترتیب می توانید با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای و تحت نظر بهترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی، موفقیت را تجربه کنید. ارائه نکات مهم و ضروری تستی، تکنیک های تست زنی، دارا بودن مراکز مشاوره تخصصی جهت برنامه ریزی های دقیق درسی است که تمامی این فعالیت ها از فیلتر روان شناس و مشاوران درسی عبور خواهد کرد تا بطور کاملاً تخصصی ویژه هر دانش آموز و با توجه به توان مندی های فرد موارد لازم اتخاذ گردد. دفترچه برنامه ریزی من ۱۷۰۰ساعت مطالعه از مرداد۹۱تا اول اردیبهشت ۹۲ را نشان میداد.جدااز ازمون ندادن اشتباه بزرگ دیگرم این بود که در دو ماه پایانی هیچ جمع بندی نداشتم،تا جایی که تا هفته اخر مطلب جدید می خوندم؛و تنها یکی از ازمون های جامع را رفتم؛ومیگفتم باید برای مثال این رتبه مثلا ۵۰۰را بیارم،و طبق کارنامه های کنکور ۹۱ که در سایت کانون بود برفرض میگفتم چون این شخص با زیست ۷۰ درصد این رتبه رو اورده، پس منم باید بتونم این تعداد سوال رو حل کنم واین اشتباه بود؛سرجلسه کنکور ۹۲ نزدیک به ۸۰غلط !

هر یک از مراکز مشاوره، لیستی از مشاوران مختلف دارند که با توجه به این لیست می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین با انتخاب از لیست مشاوران برتر کنکور کشور آن را انتخاب نمایید. در مطالعه کنکوری تمامی نکات، مطالب ریز و درشت، محتویات اصلی و پاورقی و حتی موارد کمتر اشاره شده، اهمیت خاص خود را دارد و نباید از هیچ مطلبی به آسانی و بدون تفهیم کامل موضوع، گذر کرد. همین باعث شده از درس فراری باشم… این کتاب در دو جلد پایه و دوازدهم منتشر شده و تست های قوی و چالشی زیادی دارد و باعث می شود در این درس به تسلط کامل برسید. باید اسم کتاب رو به میکروطبقه بندی گاج تغییربدیدچون میکروطبقه بندی با میکروطلایی فرق میکنه وناشرهاشون هم متفاوته به هرصورت ممنون. بین میکروطلایی و میکروطبقه بندی گاج دینی کدوم مفیدتر است؟ بین دینی دهم و یازدهم کدام بهتره تا بخونمش؟ 2) در بین کتابهای جامع موجود در بازار برای زبان کدوم کتاب سطح بالاتری داره؟

1) در بخش معرفی بهترین منابع کنکور 1400 منظورتون از سری کتابهای جامع دین و زندگی میکرو گاج ، کتاب میکرو طلایی دینی هست یا میکرو نقره ای بهتره؟ میشه از کتابای چاپ سال قبل برای کنکور 1400 استفاده کنیم یا حتما باید جدید تهیه کنیم؟ کتاب های مختلفی تهیه کردم.. فراموش نکنید که یک آموزشگاه باید دارای معیار های برتر در زمینه فعالیت و رشته شما باشد به عنوان مثال اگر شما در رشته علوم انسانی به تحصیل مشغول هستید و برخی از آموزشگاه ها در رشته تجربی دارای زمینه های برتر هستند و شما به دلیل معروف بودن آن را به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور در شیراز انتخاب می کنید اما آن آموزشگاه برنامه ریزی خاصی برای رشته انسانی ندارد. این به معنی انجام برنامه ریزی توسط مشاور بطور صد در صد نیست.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از بهترین مشاور کنکور تجربی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما