دستگیری دو گنگ پران بزرگراه غدیر

[ad_1]

فرماندهی مدیریت شهرستان ری از دو نفری که به سمت خودروهای پرتاب سنگ اقدام می کنند،

به گزارش ایسنا، پنجشنبه شب گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن از رانندگان خودروهای سنگین و سبک عبوری در بزرگراه غدیر از پرتاب سنگ به سمت خودروهای خود خبر داده و از این موضوع انتقاد کرده بودند; سنگ‌هایی که منجر به وارد شدن به برخی از خودروها می‌شوند.

درپی انتشار این ویدیو نیز مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت به ایسنا اعلام کرد: «تیمی از مأموران پلیس پلیس و مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ به این موضوع دستور کار خود را می دهند و در همان دقایق اولیه به سرنخ هایی از عوامل این اقدام دست یافته اند. ی آن فراد مورد شناسایی قرار گرفته اند. »

. . . . موضوعی که سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده مدیریت ویژه شهر ری آن را اعلام کرد و گفت: در پی وقوع حادثه سنگ پرانی در اتوبان غدیر به دستور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس های تخصصی، ایگان امداد و فرماندهی شهرستان. ری قرار گرفت و قایق صورت دو عامل اصلی این حادثه دستگیر شد و از آن‌ها یک موتورسیکلت کشف شد .4

وی افزود: مشتریان در بازجویی های صورت گرفته با مخالفت و پشیمانی از اقدام نابخردانه خود اعتراف کردند که صرفا برای سرگرمی و بدون انگیزه قبلی دست به این اقدام زده اند و هرگز نمی کنند به این سرعت توسط پلیس دستگیر می شوند.

پیش از این نیز در دی ماه امسال، مردی که پا پرتاب سنگ در برخی از بزرگراه‌های تهران منجر به مرگ دو تو ی گی گی گی گی گی گی گی گی گی می شود در گفتگو یا مرد انگیزه وی از این اقدام خواسته بودیم که این مدعی شده بود هدفش خالی کردن دل خودش بوده است.

همچنین در همان سردار حسین رحیمی، رئیس جمهور مرکزی پایتخت نیز از دستگیری 10 نفر در رابطه با سنگ پرانی در بزرگ های تهران خبر داده و گفته است که «بعد از اولین حادثه نگاه ما در حوزه گشت های مدیریتی تغییر کرد و علاوه بر آن بر روی مدیریت و ترافیک. . . . . .

بهترین راه برای از بین بردن جای جوش چیست؟

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما