قفسه فلزی پیچ و مهره ای و قفسه راک، پرکاربردترین های قفسه بندی انبار

قفسه پيچ و مهره اي با توجه به این توضیحات، یکی دیگر از اشتباهاتی که به ویژه انبارداران بیتجربه و تازهکار انجام میدهند، عدم توجه به آستانه تحمل این چارچوبها و فشردهسازی محصولات در یک فضای محدود میباشد . این قفسه بندی هم مثل قفسه بندی پانل راک برای ذخیره سازی اقلام سنگین و حجیم مناسب است و می توان تا 3 تن میزان بار را تحمل نماید. پرکاربردترین سیستم قفسه انبار، جهت بارگذاری اقلام سنگین پالت شده و دارای حجم بالا است، در پالت راک اقلام بارگذاری روی پالتهای مسطح و یا پالتهای دیواره دار، به صورت بار یکپارچه قرار میگیرند و توسط لیفتراک و سایر ماشین آلات جابجایی کالا در انبار انجام میشود. ،عمومي بزرگتر باشد .يك مجموعه اقلام بزرگ است. نیز اشاره کرد. پس همانطور که مشاهده می کنید قفسه بندی ها کاربرد وسیعی در تمام صنایع بزرگ و کوچک و حتی در منطقه های مسکونی دارند و طراحی و نحوه ساخت قفسه بندی انبار نیز باید مطابق با اصول خاص هر مکان و طبق یک استاندارد ساخته شود.

2-اگر , aÈtemp را به مجموعه آيتم هاي بزرگ اضافه كن . این در حالیست که اگر به جای ۲ جفت، تنها با یک جفت نیز آنها را اسمبل کنیم باز هم این قفسهها ساختار کلی و ظاهر درست خود را مییابند و حداقل به چشم قابل تفکیک نیستند . امروزه یکی از اجزاء هر فروشگاه که نمی توان از آن چشم پوشی کرد قفسه می باشد که هم برای نگهداشتن و انبار کردن محصولات کاربرد دارد و هم برای عرضه محصول به مشتریان برای بهتر به نمایش گذاشتن محصولات و افزایش فروش بیشتر.( در قسمت پایین صفحه می توانید انواع قفسه فروشگاهی را مشاهده نمایید. شرکت تولیدی و صنعتی رادان صنعت شرق، بعنوان برترین تولیدکننده انواع تجهیزات فروشگاهی و تجهیزات انبار در کشور، این افتخار را دارد تا با ارائه محصولات متنوع خود همچون قفسه، قفسه فروشگاهی، قفسه انبار و همچنین تولید و ساخت انواع سیستمهای قفسه بندی به شما عزیزان، سهمی در صنعت کشور دارا باشد.شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات دیگر محصولات تولیدی شرکت رادان صنعت شرق همچون قفسه فروشگاهی و قفسه انبار، با همکاران ما در واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

قفسه فروشگاهي

کارشناسان واحد فروش رادان صنعت شرق آماده پاسخگویی به کلیه پرسش های شما بصورت کاملاً رایگان و همچنین دریافت کلیه سفارشات شما از محصولات تولیدی شرکت از جمله قفسه، قفسه بندی ، قفسه فروشگاهی و قفسه انبار میباشند. هر چه قفسه بندی مغازه شیک تر و جذابتر باشد به شما در رسیدن هدفتان برای فروش بیشتر کمک می کند. چه تفاوتی بین قفسه بندی درایوین راک با قفسه بندی پالت راک وجود دارد؟ هر طبقه از قفسه بندی خود سوله به صورت استاندارد تا 3 تن تحمل بار را دارد و از این رو می توان از آن برای نگهداری انواع کالا و بار استفاده نمود. قفسه بندی خود سوله شامل قفسه بندی های فلزی مستحکم هست که تحمل بار های جانبی را دارد و می توان به راحتی دیوار و سقف را بر روی آن اجرا نمود. 13- تحمل بار فریمها، بازوها و ریلها براساس نیاز مشتری قابل محاسبه و تولید می باشد.

قفسه انبار 14- کلیه مقاطع به وسیله رول فرم تولید میگردد و کلیه اتصالات تماماً پیچ و مهره ای می باشد. 15- در قفسه بندی درایوین راک اولین پالت بر روی سطح زمین چیدمان میگردد. 9- فریم های قفسه بندی درایوین راک از اتصال ستون ها و بادبند های افقی و مورب و بیس پلیت کف تشکیل میگردد که در عرض های مختلف تولید و معمولاً فریم های وسط هر ردیف بصورت مشترک خواهند بود. مقاومت و استقامت در تمام انواع قفسه ها حرف اول را می زند و به همین دلیل از ستون های فلزی به منظور افزایش قدرت تحمل در برابر وزن کالاها استفاده میشود. مجموعه ما با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی فروشگاه ها و جهیزات به صورت صفر تا صد در کنار شما عزیزان است. این سیستم در واقع یک پالت راک خاص داراي پوشش هاي سقف و ديواره ها است، به طوریکه عملا مشتری هزینه های ساخت یک سوله اعم ار بتن ریزی فونداسیون خاص براي برپايي سوله تا ساخت و اجراي اسکلت و خرپاي سوله را به نفع خود صرفه جویی می کند.

قفسه پيچ و مهره اي

قفسه های درایوین (خودراهرو) در انبار ها جهت استفاده حداکثری از فضا بکار برده می شوند که فضاسازان امین در امر طراحی و اجرای این قفسه ها به شما کمک می کند. تیم فضاسازان امین با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات در کوتاه ترین زمان می تواند قفسه بندی مورد نظر را برای شما طراحی و پیاده سازی نمایید. در طرح پیچ و مهره ای تمامی صفحات با استفاده از پیچ و مهره به نبشی ها (پایه ها)اتصال می یابند. قفسه های فروشگاهی علاوه بر زیبا و شیک بودن باید دارای استانداردهایی نیز باشد به عنوان مثال از نظر ارتفاع باید با میانگین قد مشتریان متناسب باشد و یا ارتفاع قفسه ها مناسب با محصولی که در آن قرار می گیرد باشد تا بتواند محصول مورد نظر را به خوبی به نمایش بگذارد و مشتریان بتوانند به راحتی بردارند و یا وزن کالای مورد نظر را بتواند تحمل کند و از نظر مسائل ایمنی طوری نباشد که باعث آسیب رسیدن به مشتریان شود و از لحاظ چیدن قفسه ها به گونه ای باشد که مانع رفت و آمد نشود و در محل های ازدحام باید فضای کافی را داشته باشد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما