۰نتر ۲-۰ رم ؛ ییرایی از مورینیو در سنسیرو

[ad_1]

گز شارش “ورزش سه” تی هم های اینترمیلان و آ.اس.رم در حساس ترین بازی مرحله یک رام نهایی کوپا ایتالیا ز ساعت 23:30 رو. شا اینزاگی و مورینیو برای رسیدن به این مرحله به ترتیب از سد امپولی و لچه گذشته بود.

مهمترین اتفاق بازی امشب رویارویی زهوزه مورینیو با اینترمیلان در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا بود. این اتفاق برای اولین بار بعد از 12 سال رخ داد و این مربی پس از دوران شیرینی که در فاصله سال های 2008 الی 2010 با نراتزوری داشت و سه گانه را برای این تیم آورد، برای اولین بار در مقابل این تیم در ورزشگاه خانگی اش گرفت. .

استقبال هواداران اینتر از مورینیو باشکوه بود و در کنار بنره های بزرگی بود که برای خوشامدگویی به او در ورزشگاه به نمایش گذاشته شده بود این مربی بارها نیز به شدت، تحریک هواداران قرار گرفت. استقبال از بازیکنان اینتر اما از مو خیلی دوستانه و شاگردان اینزاگی با حرکت بی امان خود در همان دقایق ابتدایی از حریف پیش افتاد.

تنها دو دقیقه از بازی گذشته بود که آدین ژکو روی پاس ایوان پریشیچ گل اول را برای اینتر به ثمر رساند.

. . . . . رم رفته از زیر فشار شروع بازی خارج شد و می ایستد حتی در دقیقه 18 گل تساوی را بزند . . . . .

بازی رم در نیمه دوم رفته رفته خطرناک تر می شود و در دقیقه 63 روی شوت از راه دوری که الیویرا، خرید جدید مورینیو از پورتو به یکی از بازیکنان اینتر برخورد کرد، می رفت گل تساوی به ثمر برسد اما گلر حریف به زیبایی توپ را می برد. به کرنر فرستاد. تنها یک دقیقه بعد از بارلا شوت روی پای را زیبایی را روانه دروازه رم کرد که یکیرانجام یکی از شوت های از راه دور اینتری ها به گل تبدیل شدن و ننده آن الکسیس سانچز بود. ستاره اهل شیلی نراتزوری از فاصله حدودا سی متری با شلیکی غیرقابل تحمل حریف را هدف گرفت و با عبور از کنار دستان دروازه بان به گوش دروازه رفت تا کار شاگردان مورینیو خیلی سخت شود.

کار در دقایق پایانی با تلاش های ناموفق رم برای باز کردن دروازه ادامه یافتن تا آقای خاص در شبی که برایش بسیار ویژه بود، مقابل اینترمیلان شکست خورد و تیمش از جمع هشت تیم نهایی کوپا ایتالیا بازبماند.

سیاگردان سیمونه اینزاگی مم موفق شدند با کسب این برد به روزهای خوب خود ادامه دادند تا موازی صادرنشینی در سری آر.

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه
تماس با ما