“TOGG”؛ یودروی ملی ترکیه ما مدرن‌ترین فناوری

[ad_1]

:رترین‌ها: . . . . . اولین محصول، یک سی‌باسی‌بلند برقی هماهنگ با استانداردهای جهانی خواهد بود.

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

موتور این ماشین ۲۰۰ اسب رار نیرو دارد و روی چرخ‌های عقب سوار می‌شود. توگ را می‌توان با موتور دوم هم سفارش داد که چرخ‌های جلو را حرکت می‌دهد و مجموع نیروی ماشین را به ۴۰۰ اسب بخار افزایش می‌دهد. باب صفر تا صد سال در ساعت ماشین با دو موتور ۴/۸ ثانیه است.

سترار است در پانزده سال ننه هنج مدل های مختلف از خودروی ملی ترکیه ساخته شده است. دو فیترفیت باتری برای ماشین در نظر گرفته شده است. . . . .

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

خودروی ملی ترکیه توسط استودیوی ایتالیایی پینین‌فارینا طراحی شده است. گوگ می‌گوید که طرح ماشین‌های ساده و مدرن با الهام از فرهنگ آناتولی و سلیقه بازار ترکیه طراحی شده و نیازهای بازار جهان است. ماهر ماشین شباهت زیادی به کانسپتی دارد که اینینفارینا قبلاً برای شرکت چینی هیبرید کینتیک طراحی کرده بود. خودروساز چینی این کانسپت را در سال 2018 با برنامه های بلندپروازانه برای به تصویر کشیدن تسلا در نمایشگا پکن رونمایی. . . .. .

مسیر ترکیه برای تولید خودروی ملی هموار نبوده است. رهبران ترکیه سال‌ها در پی ساخت یک دودروی ملی هستند. اولین بار در اوایل دهه هفتم میلادی با دستور جمال گورسل، جمهوری جمهوری وقت ترکیه، ماشینی به نام “انقلاب” ساخته شد که هنگام رونمایی از حرکت بازماند و نمایش قدرت ملی به آبروریزی تبدیل شد.

ترکیه در دهه‌های مختلف برای جلب خودروسازان جان داد و اکنون با تولید بیش از یک میلیون ۵۰۰ دستگاه رر د تادرات خودرو الان یکی از مهمترین منابع درآمد ترکیه است. . . . . .

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

شلاش ملی ترکیه برای ساخت خودروی دستور رجب طیب اردوغان آغاز شد. او می‌خواهد در صدمین سالگرد جمهوری ترکیه در سال ۲۰۲۳، این ماشین را به عنوان نمادی از پیشرفت کشور نشان می‌دهد.

توگ که مخفف نام بلندتر شرکت (گروه ابتکار اتومبیل ترکیه) کارخانه این شرکت با سالانه ۱۷۵ دستگاه تا سال ننه در شهر بورسا در زمینی دولت علاوه بر معافیت های مالیاتی، خرید سالانه 35 هزار دستگاه از کارخانه های محصولات را تضمین کرده است. گوگ می‌گوید تا پانزده سال آینده پنج مدل الکتریکی مختلف به بازار عرضه خواهد شد.


یودروی ملی اردوغان

نندال سیاسی است. خودروی ملی ترکیه هم دارد که می‌گویند این پروژه سیاسی است و آقای اردوغان با اجرای هن خصوصی و حزبیود را دنبال می‌کند.

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

به گفته‌ها، یای اردوغان با کوبیدن بر لل ملی‌گرایی می‌خواهد به مسائل اقتصادی کشور و ماجراجویی‌های بین الملل یود دور دور توجه کند. درباره زمان‌بندی پروژه هم نگرانی‌هایی وجود دارد و می‌گویند ساخت کارخانه و تامین و تعلیم ۴۰۰۰ نیروی سار مورد نیا

پس از تاسیس گروه سرمایه گذاری خودروسازی ترکیه موسوم به توگ (TOGG) ترکیه و نمایش اولین خودرو ملی ترکیه در سال گذشته، پیشرفت های بسیاری در صنایع مرتبط با آن مانند باتری و طراحی شده است که در 60 سال گذشته بی سابقه تولید شده است.

در 27 دسامبر سال گذشته “گردهمایی سفر به نوآوری گروه ابتکار خودرو ترکیه” حضور رئیس جمهور شهری Urban و مدلهای “C-SUV”

پس از آن جستجوهای گروه توک ادامه یافته و گورجان کاراکاش، مدیران ارشد این گروه در نشست لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) که در روز هفتم ژانویه 2020 در آمریکا برگزار شد، در خصوص پیشرفت های ترکیه در صنعت خودرو به سخنرانی پرداخت و جزئیات آن. را تشریح کرد.

طراحی داخلی و خارجی خودروهای توگ توسط دفتر حقوق مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) در 12 آوریل به ثبت رسیده و در 24 ژوئن گذشته نیز طرحهای SUV و Sedan این خودروها توسط موسسه ثبت اختراعات چین به نام توگ ثبت شده است.

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

مراسم آغاز ساخت تاسیسات مهندسی، طراحی و تولید توگ در تاریخ 18 ژوئیه برگزار و کلنگ احداث زیربنای آن که قرار است طی 18 ماه در زمینی به مساحت 1.2 میلیون متر مربع در منطقه گملیک بورسا تکمیل شود، با مشارکت رئیس جمهور اردوغان زده شد.

گاراکاش روز آگم آگوست اعلام کرد که پس از ررسی‌های مختلف تولید خودروی نام توگ (TOGG) ادامه خواهد یافت.

ینی است ننا به اعلام گروه یوگ، این اتومبیل ما مدرنترین ویژگیهای فنی و آخرین تکنولوژی سخت افزاری به زازار عرضه خواهد شد. این گروه هدف تولید خودرو ملی ترکیه و تبدیل آن به اولین خودروهای داخلی است.

-روه همین اولین مدل C-SUV را در سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه خواهد کرد. بدین ترتیب، ترکیه اولین سازنده SUV برقی غیر کلاسیک درون شهری در سطح اروپا می‌شود.

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

علاوه بر این، خودرو با ویژگی ییایی ; منند بلندترین چرخ دنده در کلاس، بزرگترین حجم داخلی، بهترین عملکرد خود شتاب


حیراحی خاص و مدرن

خ د د د د د د د د د ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست ست حرح مدرن همچنین از دوره سلجوقی الهام گرفته که نشانگر میراث فرهنگی و جغرافیای ترکیه است.

دانلود خودروی ملی ترکیه با برند «TOGG» رونمایی شد

. . . . .

خودروی ملی ترکیه به یکی از پروژه‌های استراتژیک، بخشی از خدمات وزارت صنایع و فناوری ترکیه در سال ۲۰۲۳ است و یکی از پیشگامان تحول هد.

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما