استارت آپ ها به مبارزه برای حقوق قانونی ادامه می دهند

[ad_1]

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در خصوص حکم حبس صادر شده برای مدیرعامل پلتفرم «دیوار» گفت: مبارزه مبتدیان برای رسیدن به حقوق قانونی خود ادامه دارد.

به گزارش فارس، سورنا ستاری در حاشیه بازدید از 22 نمایشگاه پژوهش، فناوری و دستاوردهای بازار (که از روز سه شنبه 23 آذرماه آغاز به کار کرد) با اشاره به مسائل حقوقی در مسیر اکوسیستم استارتاپی کشور، افزود: “همه ما.

وی افزود: برای رسیدن به حق خود در این مبارزه همه باید در یک جبهه بایستیم چرا که قوانین و مقررات کشور مطابق با اکوسیستم جدیدی است که هنوز ایجاد نشده است.

ستاری مشکلات پیش آمده برای دیوارها و سایر سکوهای طبیعی را تشریح کرد و افزود: این مشکلات همچنان باعث فرسایش اکوسیستم اولیه کشور می شود. واقعاً از زمانی که تاکسی های اینترنتی در کشور راه اندازی شد، این نوع مسائل قانونی وجود داشته و این مسائل بوده است.

ستاری تاکید می کند: آرام آرام با اقدام و مبارزه می توان کار و مشکلات استارت آپ ها را در کشور حل و پیش برد؛ بنابراین در مورد پلتفرم دیوار هم همینطور است و انشالله مشکلات این پلتفرم حل خواهد شد. .

پرویز کرمی، مدیرکل روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با بیان دیدگاه های دولت در خصوص حکم قطعی حبس سکوی دیوار گفت: در درجه اول قوه قضاییه از سکوی دیوار حمایت می کند. اژه ای رئیس محترم قوه قضائیه وارد این موضوع شده و دستور ویژه ای برای تجدید نظر در این حکم صادر کرده است.

کرمی افزود: عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز حکم صادره را به مدیرعامل وال پلتفرم ابلاغ و اقدامات لازم را انجام داد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی معاونت علمی و فناوری معاونت علمی و فناوری، اقدامات رئیس کل قوه قضائیه برای جلوگیری از آسیب به بنگاه ها و قشر کارگری، گفت: وی در حال آماده سازی زمینه برای طبقه کارگر و به دنبال. همکاری با آن حتی منجر به بازگشت ایرانیان به خارج از کشور شده است، بنابراین حرکت خوبی در این راستا آغاز شد.

وی در پایان افزود: به نظر من کاری که صحبت های محسنی روی سکوی امداد و مسائل حقوقی آنها آغاز شد، کاری آرام، منطقی و قابل تامل است. به این ترتیب به گسترش فضای کسب و کار در کشور و رفع سروصدای همراه با این معضل کمک می کند و از سوی دیگر به ایجاد فضایی آرام و کسب و کار کمک می کند. حتی بازگشت ایرانیان خارج از کشور هم می تواند به رشد و توسعه کشور هم از نظر مالی و هم از نظر فناوری کمک کند.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel