سولشر: شما همیشه شانس گلزنی با رونالدو را دارید


کد خبر: 1782790/42

زمان: : 4 :: 4
1400/07/08

بازدید: 30،255

دخیا امشب بهترین در جهان است.

اوله گونار سولشر معتقد است که با حضور کریستیانو رونالدو در تیم ، همیشه فرصتی برای گلزنی وجود دارد.

به گزارش “ورزش سه” ، منچستریونایتد امشب در خانه مقابل ویارئال عملکرد خوبی نداشت و داوید دخیا بارها به ویژه در نیمه اول به این تیم کمک کرد اما در نهایت با گل دقیقه آخر رونالدو به پیروزی رسید. به در پایان مسابقه ، اوله گونار سولشر مدعی شد که حضور رونالدو در منچستریونایتد بر همه جنبه های باشگاه تأثیر گذاشته است.

“وقتی کریستیانو رونالدو را در زمین دارید ، شانس گلزنی دارید. او روی دروازه بسیار خوب کار کرده است و تمام ستون های باشگاه ، از جمله هواداران و بازیکنان و کل تیم را تحت تاثیر قرار داده است. جسی لینگارد.”

آخرین دقیقه آن چیزی است که در اولدترافورد اتفاق افتاد و بارها قبل از این اتفاق افتاد. ما باید مراقب باشیم و البته ما بسیار خوش شانس هستیم. ویارئال تیم خوبی است و شکست دادن آنها دشوار است.

ما در خانه بودیم و می خواستیم برنده شویم ، اما آنها خیلی خوب بازی کردند. وقتی مردان جوان در آخرین بازی در سوئیس شکست زیادی خوردند ، این پیروزی بر بازیکنان منچستریونایتد اهمیت بیشتری پیدا کرد. شخصاً دوست دارم برنده شوم و دو تساوی کسب کنم.

خوشبختانه امشب بهترین دروازه بان جهان را در اختیار داریم. داوید دخیا بعد از فینال لیگ اروپا تابستان سختی را پشت سر گذاشت و در یورو قرار نگرفت ، اما با نیت بالا به کمپ یونایتد پیوست و من رفتار او را تحسین کردم. “ما دو دروازه بان خوب دیگر داریم ، تام هیتون و دین هندرسون ، اما امروز داوید دخیا شایسته بهترین بازیکن لیگ است.”

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances