Project Relate، برنامه Google برای تسهیل ارتباط بین افراد مبتلا به اختلالات گفتاری – Zomit

[ad_1]

افراد مبتلا به اختلالات گفتاری مدت‌هاست که به دنبال شنیده شدن و درک آن‌ها نه تنها توسط دیگران، بلکه توسط فناوری گفتار نیز بوده‌اند. تا به امروز تعدادی از شرکت ها سعی در ارائه خدمات برای بهبود وضعیت کاربری این افراد داشته اند اما اکثر آنها موفق به تکمیل پروژه نشده اند. در عین حال گوگل در تلاش است تا بر این مشکل فائق آمده و امکان استفاده مناسب از اپلیکیشن های صوتی را برای کاربرانی که اختلالات گفتاری دارند، فراهم کند. اخیرا گزارشی از این شرکت منتشر شده است که نشان دهنده اقدامات بعدی در این زمینه است.

به گزارش زد نت، روز سه شنبه، گوگل اعلام کرد که به دنبال انگلیسی زبانان است تا اپلیکیشن های جدید را بر اساس یادگیری ماشینی خود آزمایش کنند. هدف این برنامه کمک به افراد مبتلا به اختلالات گفتاری در برقراری ارتباط است. برنامه “Project Relate” دارای عملکردهای صوتی برای کلمات، کلمات برای کلمات و صداها است.

پروژه های مرتبط

در سال 2018، محققان گوگل بر اساس سال ها تحقیق تیم گفتار و تحقیقات این شرکت، کار روی Project Relate را آغاز کردند. برای بهبود این برنامه، گوگل اکنون به دنبال “آزمایش کنندگان مورد اعتماد” در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند است. از این افراد خواسته می شود مجموعه ای از جملات را ضبط کنند تا برنامه بتواند نحوه درک بهتر الگوهای گفتاری منحصر به فرد را بیاموزد.

گوش کن از ویژگی گفتار به متن در برنامه می توان برای ارسال پیام یا مکالمه به خواننده استفاده کرد. تکرار کن از فناوری گفتار استفاده کنید. با این ویژگی، کلمات ورودی به محصولی تبدیل می‌شوند که درک آن برای مخاطب آسان‌تر است. در همین حال، ویژگی‌های Google Assistant به اپلیکیشن اضافه شده است تا به کاربران در انجام کارهای روزانه کمک کند.

مقالات مرتبط:

گوگل روز سه‌شنبه این اپلیکیشن را همراه با پروژه‌های دیگری از جمله استفاده از هوش مصنوعی برای پیشبرد غربالگری سرطان سینه و طرح‌های توسعه سیستم کنترل سیل در اختیار خبرنگاران قرار داد.

آیا فکر می‌کنید که همراهان Zomit می‌توانند به افراد مبتلا به اختلالات گفتاری کمک کنند تا ارتباط مؤثرتری برقرار کنند؟

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما