Betrayal.io توصیه شده – خائن کیست؟

[ad_1]

هنگامی که حمله قلبی رخ می دهد و همه باید قرنطینه را پشت سر بگذارند ، همه به سرگرمی می روند و انتقال گیرنده به Amang Ace می رود. این منجر به موفقیت ناگهانی بازی شد که حتی سازندگان بازی نمی توانستند تصور کنند و بخشی از این محبوبیت ایجاد موضوعی مشابه ، مانند Betrayal.io بود که کمی بهتر از بازی اصلی بود.

چارچوب اصلی Betrayal.io تفاوت چندانی با Amang Ace ندارد و نمی توان قضاوت کرد که ریشه در بازی اصلی دارد ، اما تغییراتی در این بازی وجود دارد که می تواند تجربه متفاوتی را برای بازیکن ایجاد کند. در ادامه به بررسی این بازی و تفاوت های آن با Amang Ace می پردازیم.

این بازی در تیم های حداکثر دوازده نفره انجام می شود و Pure Team به نیروی دریایی معروف است ، اما این بار به جای Impaster ، مردم خائن هستند. گیم پلی کلی تغییر نکرده است ، بنابراین مقدسین سه وظیفه اصلی دارند. از چاقوهای خائن دور بمانید ، کارهای خود را انجام دهید و خائنین را شناسایی کنید.

البته این دو ژانر تنها نقش های بازی نیستند و دو نقش جایگزین کمدین و پلیس نیز در بازی وجود دارند. دلقک با نشان دادن رفتارهای شکاکانه سعی می کند بازیکن را فریب دهد تا او را به عنوان خائن انتخاب کند و زمان زیادی طول می کشد تا خائن اصلی خون بیشتری بریزد.

فرمانده پلیس وظیفه دارد از افراد بیگناه محافظت کند و باید به نفع قانون و بشریت برای دستگیری خیانتکار تلاش کند ، اما تفاوت در این است که او مسئولیت بیشتری دارد و اگر شخص اشتباهی را بگیرد ، آزاد می شود.

خائن می تواند مانند یک حریف در محل عمل کند و مانند قطع برق باعث کند شدن سرعت تیم حریف شود. بازی Betrayal.io دارای دو حالت مختلف است که در آن می توانید یک بازی کلاسیک مشابه را با خیانت ، نقشه خالص ، افسر پلیس و کمدین تجربه کنید.

بخش دیگر بازی پنهان کردن و جستجو کردن است. در قالب این بازی ، اگر شما فردی ناب هستید ، باید از خیانتکاران و البته هیولا بدون سر رهایی داشته باشید و در عین حال وظایفی را که در لیست خود ذکر شده انجام دهید. اگر خیانتکار هستید ، فقط باز نکنید و بقیه سر را قطع نکنید.

مانند Amang Ace ، هنگامی که جسدی را پیدا می کنید ، باید آن را گزارش دهید تا همه دور میز جمع شوند تا بحث و رای دهند. برای تجربه بازی ، می توانید یک اتاق نشیمن خصوصی با دوستان خود داشته باشید یا می توانید از لابی عمومی استفاده کنید.

طراحی گرافیکی بازی تنوع بیشتری نسبت به Amang Ace دارد و شخصیت های مختلف به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. در هر صورت ، Betrayal.io ارزشش را دارد و اگر می خواهید Amang Ace را در رنگ ها و سایه های زیادی تجربه کنید ، به سراغ آن بروید.

    Betrayal.io class=
  • Betrayal.io
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • تهیه کننده: آخرین بازی تعاملی ، Inc.
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • جلد: 380/150 مگابایت

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما