Betrayal.io توصیه شده – خائن کیست؟


هنگامی که حمله قلبی رخ می دهد و همه باید قرنطینه را پشت سر بگذارند ، همه به سرگرمی می روند و انتقال گیرنده به Amang Ace می رود. این منجر به موفقیت ناگهانی بازی شد که حتی سازندگان بازی نمی توانستند تصور کنند و بخشی از این محبوبیت ایجاد موضوعی مشابه ، مانند Betrayal.io بود که کمی بهتر از بازی اصلی بود.

چارچوب اصلی Betrayal.io تفاوت چندانی با Amang Ace ندارد و نمی توان قضاوت کرد که ریشه در بازی اصلی دارد ، اما تغییراتی در این بازی وجود دارد که می تواند تجربه متفاوتی را برای بازیکن ایجاد کند. در ادامه به بررسی این بازی و تفاوت های آن با Amang Ace می پردازیم.

این بازی در تیم های حداکثر دوازده نفره انجام می شود و Pure Team به نیروی دریایی معروف است ، اما این بار به جای Impaster ، مردم خائن هستند. گیم پلی کلی تغییر نکرده است ، بنابراین مقدسین سه وظیفه اصلی دارند. از چاقوهای خائن دور بمانید ، کارهای خود را انجام دهید و خائنین را شناسایی کنید.

البته این دو ژانر تنها نقش های بازی نیستند و دو نقش جایگزین کمدین و پلیس نیز در بازی وجود دارند. دلقک با نشان دادن رفتارهای شکاکانه سعی می کند بازیکن را فریب دهد تا او را به عنوان خائن انتخاب کند و زمان زیادی طول می کشد تا خائن اصلی خون بیشتری بریزد.

فرمانده پلیس وظیفه دارد از افراد بیگناه محافظت کند و باید به نفع قانون و بشریت برای دستگیری خیانتکار تلاش کند ، اما تفاوت در این است که او مسئولیت بیشتری دارد و اگر شخص اشتباهی را بگیرد ، آزاد می شود.

خائن می تواند مانند یک حریف در محل عمل کند و مانند قطع برق باعث کند شدن سرعت تیم حریف شود. بازی Betrayal.io دارای دو حالت مختلف است که در آن می توانید یک بازی کلاسیک مشابه را با خیانت ، نقشه خالص ، افسر پلیس و کمدین تجربه کنید.

بخش دیگر بازی پنهان کردن و جستجو کردن است. در قالب این بازی ، اگر شما فردی ناب هستید ، باید از خیانتکاران و البته هیولا بدون سر رهایی داشته باشید و در عین حال وظایفی را که در لیست خود ذکر شده انجام دهید. اگر خیانتکار هستید ، فقط باز نکنید و بقیه سر را قطع نکنید.

مانند Amang Ace ، هنگامی که جسدی را پیدا می کنید ، باید آن را گزارش دهید تا همه دور میز جمع شوند تا بحث و رای دهند. برای تجربه بازی ، می توانید یک اتاق نشیمن خصوصی با دوستان خود داشته باشید یا می توانید از لابی عمومی استفاده کنید.

طراحی گرافیکی بازی تنوع بیشتری نسبت به Amang Ace دارد و شخصیت های مختلف به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. در هر صورت ، Betrayal.io ارزشش را دارد و اگر می خواهید Amang Ace را در رنگ ها و سایه های زیادی تجربه کنید ، به سراغ آن بروید.

    Betrayal.io class=
  • Betrayal.io
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • تهیه کننده: آخرین بازی تعاملی ، Inc.
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • جلد: 380/150 مگابایت

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances