استودیومت Apple Studio Display

[ad_1]

اپل استودیو دیسپلی جدید را با قیمت 1,599 دلار عرضه کرد. اما برخی از آپشن های موجود می توانند این قیمت را بیشتر نند. . . . . .

به گزارش اپل اینسایدر ، اپل در رویداد ۸ مارس صفحه نمایش ۲۷ اینچی 5K خدید خود را رونمایی و نن را ارزانی با کمترین و قیمتی‌تر برای Pro Display XDR معرفی کرد. بهعلاوه، مانیتور جدید پایه دارد. Pro Display XDR ه‌یده، واکنش نشان داده شده است. نکته مهم این است که اپل استودیو دیسپلی آ آداپتور VESA پايه پايه قابل تنظيم ارائه ميشود. درنتیجه، باید در زمان خرید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

. . . . این کار را باید با‌توجه‌به کاپ کلی خود، یژهویژه محیطی که در آن کار کرد، انجام دهید.

ویرایش عکس با مانیتور استودیو دیسپلی اپل

ثنوان مثال، اگر در اتاق ویرایش ویدئو تاریکی قرار گیرد، ممکن است بااین‌حال، این دستگاه در محل کاری با نورهای روشن و اتاقک‌های پلان به‌طور مستقیم درخورتوجهی تابش نور صفحه‌ی رر خواهد داشت. راه حلی برای ننا داده و این است که می‌توان اپلودیو دیسپلی را با شیشه‌ای نانوبافت این شرکت بخرید. این امر تابش نور صفحه را بسیار کاهش می دهد و قیمت نن را به 1,899 دلار افزایش می دهد.

این‌های دیگر روی این‌های استان‌ها هستند. پایه‌های استاندارد برای شما مناسب نباشید و دنبال گزینه‌هایی باشید که بتوانید ارتفاع آن را تنظیم کنید. در این صورت، اپل به فکر شما نیز بوده است. «را «یهای قابل‌تنظیم شیب و ارتفاع» اگر چنین گزینه‌ای را انتخاب کنید، اپل استودیو دیسپلی به ۱,۹۹۹ دلار می‌رسد. نابراین، اگر در محل کار شما نور زیاد و میزه ها کوتاه است هینه‌ی کلی تا اینجا ۲۲۹۹ دلار شده است.

کابل‌ها را فراموش نکنید

Apple underdid Applea Apple Thunderbolt در جعبه ضهرضه می‌شود این کابلی است که می‌تواند برای کاربران بیشتر کافی شاشد باشد. ، این حال ، صاعقه ارائه شده اندکی از سه فوت طول دارد. درنتیجه احتمالاً عده‌ای به این نتیجه می‌رسند که باید کابل را به دستگاه خود متصل کند.

مقاله مرتبط:

برای کار استودیوها و کاربران ست پاپ آن‌ها به کابل بلندتری دارند سی جم جدید ۱۸۸ متری Thunderbolt 4 Pro را. این شرکت در حال حاضر نسخه جدید ۳ متری را با قیمت ۱۵۹ دلار ارائه کرده است. Kin ی‌ت ۸ متری، Belkin Thunderbolt 3 بته، ۸ متری، را بخرید که ۶۹۹۹ دلار قیمت دارد.

رویهمرفته، برای داشتن اپل استودیو دیسپلی با بافت نانو و پایهای که می توانم شیب و ارتفاع آن را تنظیم کند، بهعلاوهی کابل 3 متری اپل که هنوز عرضه نشده، باید 2,458 دلار هزینه کرد که حدود 500 دلار بیشتر از مک استودیو پایه است. بته این قیمت با فرض این موضوع است که شم شما به نمایشگر 27 اینچی نیاز دارد.

[ad_2]

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما